Dog.bg Форуми : Как се прави едно куче агресивно?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

Как се прави едно куче агресивно? Оцени темата: -----

#21 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 08 March 2012 - 08:19 PM

Еволюшън прекаляваш!!!Просиш си Бан и ще го получиш!
Обяснено ти беше всичко-още в началото,че на кучето ти му трябва общо послушание и чак когато е перфектно,тогава можеш да започнеш да работиш защита.Не казвам,че няма догота хапачи,но определено не е най-подходящата порода-да си беше взел рот или малинка примерно.
Беше ми казал,че няма да го ползваш за такива неща!
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#22 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 08 March 2012 - 08:22 PM

Ev0luti0n
Е ти като много знаеш вече на 9 месеца трябваше да сте завършили курс послушание, като започнете от пет месеца. Но с тези твои въпроси относно сурово месо се излагаш, не го ли проумяваш?

Добре, ще го обясня като за начинаещи.
Това на аватара да приемем че е твоя снимка. По тази снимка личи че спортуваш, бицепси издуваш, ала-бала. Значи си запознат с диета, упражнения и т.н. Представи си че във форума, посветен на фитнеса, влиза момиче 125 кг и пита как да свали за 1 година 75 кг, за да е 50 кг догодина?
Е, разбираш ли че й обяснявахме елементарни неща: за храната, кожата, здравето, да не бърза?

В момента се държиш като въпросното момиче, желаещо да свали 75 кг за 1 година. Слагаш каруцата пред коня. И вместо да ми се пънеш да се правиш на познавач, както тя правеше навремето, седни и си потърси площадка с добър инструктор, вие във Варна определено трябва да имате поне един такъв. И помисли за последствията.

Дано този път да си разбрал поне нещичко от кака ти Фурия, която както личи от диалога ни определено е възпитала повече кучета, отколкото си имал:-))))

Ако искаш куче- УБИЕЦ сбъркал си мястото и ми е жал за кучето, което за пореден път не е случило на стопанин.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#23 Потребителят е офлайн   Ev0luti0n Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 232
  • Регистрация: 10-August 11

Публикувано: 08 March 2012 - 08:30 PM

Така ми харесваш повече с добро ! Писна ми всеки път като пиша тук по даден въпрос да ми се правят на професори и да ме тровят на мой гръб чакайте малко бе вие ли му купувате на това куче храната вие ли го разхождате вие ли го водите на лекар ,че да ми казвате как да се държа с него , аз кучето го обичам и е мой "човек" :db_046: Просто искам по възпитано отношение държите ли се зле аман да ви е системата ! :ba_025:

#24 Потребителят е офлайн   Ev0luti0n Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 232
  • Регистрация: 10-August 11

Публикувано: 08 March 2012 - 08:31 PM

шибуми аз казал ли съм за какво ще го ползвам ? казвам какъв искам да стане с извинение не искам някой *** да гледам в нас! Ако исках щях да си взема жена ! :ab_041:

Мод: Редакция.

#25 Потребителят е офлайн   marin4eto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 395
  • Регистрация: 30-May 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 08 March 2012 - 08:32 PM

Ей, аман от такива като теб! По-добре изобщо не се занимавай с кучета, ами ходи на психиатър. Имаш комплекс за малоценност и е видно, че без въпросното "куче-убиец", най-много да избягаш от страх от хората, от които искаш то да те пази. Сам не можеш ли да се пазиш? Ето затова има предубеденост към някои породи кучета. Защото момченца като теб си взимат именно такива кучета и се надяват да вдъхват страх в околните.
Убедена съм, че трябва да се въведе някакъв тест за хора, които искат да се сдобият с определени породи кучета. На хора като теб трябва да им се забрани със закон да се доближават до каквито и да било животни.

#26 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 08 March 2012 - 08:33 PM

Ами опитай към лошото с добро не е толкова трудно :md_064:
Ти сам не знаеш какво искаш или и да знаеш не го бясняваш по на-добрия начин и се получават недоразумения.Какво да си мислят хората като напишеш искам да си озлобя песа?Кава се къде могат да ми обучат кучето в защита.И не обучава го специалист,а не ти сам не можеш да направиш нищо освен да объркаш кучето,което неминуемо ще доведе до инциденти с хора или животни.

ПС:ами именно уточнявай се за да няма после такива реплики към теб.И да обясни моля те за какво ще го ползваш?Ако кучето ти ухапе глобата е до 2000 лв.И моите работят ръкав,но трябва да ме колят,че да ги пусна,по скоро ще ги вържа някъде и ще се бия отколкото да използвам кучето си.
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#27 Потребителят е офлайн   Ev0luti0n Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 232
  • Регистрация: 10-August 11

Публикувано: 08 March 2012 - 08:33 PM

Показване на мнениетоmarin4eto, в 08 March 2012 - 08:32 PM, написа:

Ей, аман от такива като теб! По-добре изобщо не се занимавай с кучета, ами ходи на психиатър. Имаш комплекс за малоценност и е видно, че без въпросното "куче-убиец", най-много да избягаш от страх от хората, от които искаш то да те пази. Сам не можеш ли да се пазиш? Ето затова има предубеденост към някои породи кучета. Защото момченца като теб си взимат именно такива кучета и се надяват да вдъхват страх в околните.
Убедена съм, че трябва да се въведе някакъв тест, за хора, които искат да се сдобият с определени породи кучета. На хора като теб трябва да им се забрани със закон да се доближават до каквито и да било животни.


Как да ти кажа , ***

Мод: Редакция.

#28 Потребителят е офлайн   marin4eto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 395
  • Регистрация: 30-May 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 08 March 2012 - 08:35 PM

Момченце, май ваште са пропуснали първите 7 години от възпитанието ти? По-леко с агресията, че без кучето, за никъде не си :)

#29 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 08 March 2012 - 08:39 PM

Престани наистина ще получиш бан.Сдържай си нервите моля те!
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#30 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 08 March 2012 - 08:39 PM

Показване на мнениетоEv0luti0n, в 08 March 2012 - 06:30 PM, написа:

Така ми харесваш повече с добро ! Писна ми всеки път като пиша тук по даден въпрос да ми се правят на професори и да ме тровят на мой гръб чакайте малко бе вие ли му купувате на това куче храната вие ли го разхождате вие ли го водите на лекар ,че да ми казвате как да се държа с него , аз кучето го обичам и е мой "човек" :db_046: Просто искам по възпитано отношение държите ли се зле аман да ви е системата ! :ba_025:


Ако търсиш внимание - отиди навън с нещастното догото по изрязан потник и мини покрай абитуриентките за да хихикат и да те заглеждат. Тук не е сайт за запознанства да ти харесва някой. Така че с този пуберски тон - в твоята компания ще се пъчеш. А тук е форум, в който говорим за кучета - не за теб. Набий си го в главата. Търпението ми към края си - за последен път ако ти вдява нещо главата, обяснявам: можеш да свалиш 75 кг за година или -обратното - да качиш мускулна маса с химия, но последствията ще са необратими.
Писна ми да ми се дуеш, ти като отидеш в залата слушаш ли треньора си? И не го упрекваш че ти се прави на професор? така е и тук - ако искаш знания, то не се прави на госпоичка с 75 кг.
Отивай при инструктор и почвай да бачкаш с кучето. Ако си го взел за фукня, защото ти отива на татуировката и бицепса - жалко е за кучето. През 90-те така се настрадаха горките питбули покрай мутрите.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#31 Потребителят е офлайн   Ev0luti0n Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 232
  • Регистрация: 10-August 11

Публикувано: 08 March 2012 - 08:40 PM

Никакви инструктори не ми трябват а рецепта за озлобяване ти български разбираш ли? Колкото до фукането навсякъде ме забелязват ,така че не съм в форума за внимание , ако случайно не си забелязала драга моя виж какво съм писал в първия пост и както изисквам това ,че ти ми отваряш теми като компоти е друг въпрос ! питах точен и конкретен въпрос , а ти от 100 кладенеца вода ми вадиш!

#32 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 08 March 2012 - 08:46 PM

Показване на мнениетоEv0luti0n, в 08 March 2012 - 06:40 PM, написа:

Смело изказване като се има в на предвид ,че си на 500 км боли ме можеш да се сетиш какво за твоето мнение. Хора на който ,ако се изплюя няма да могат да спрат да падат поне 40 минути след плюнката няма смисъл да им обяснявам за какво става дума гледай си другите теми и не се занимавай с по висши от теб! :ab_041: :ab_041:

Определено ти липсва внимание. Ти никъде не говориш за кучето. Само за себе си. "АЗ. АЗ АЗ!!!"
Какъв ти е проблема бре, човек? Прекалил си със стероидите или друга химия?
Отивай при инструктора, дори си закъснял, трябваше на 5 месеца да започнеш, до сега при всекидневно бачкане да сте приключили. На 9 месеца бебе тепърва да се озлобява е безумие - ти на 12 годишни деца 120 кг клякане в залата ще им дадеш ли? Не, защото ще им счупиш гръбнака. С кучешката психика е същото - на 9 месеца без послушание тепърва да го "озлобяваш" за да впечатляваш околните означава да му пречупиш...всичко.
Каруцата пред коня слагаш, казах ти. Отивай при инструктор и не се занимавай с глупости.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#33 Потребителят е офлайн   marin4eto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 395
  • Регистрация: 30-May 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 08 March 2012 - 08:47 PM

Сбъркал си форума. Тук никой няма да ти даде отговор на меко казано глупавия ти въпрос. И най-много след някой и друг месец да те четем/гледаме по новините, друго няма да постигнеш. Жалко за кучето.

#34 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 08 March 2012 - 08:49 PM

''озлобяваш'' го като си купиш ръкав за 450 лв.Със треньор не може сам.Няма друг съвет!
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#35 Потребителят е офлайн   Ev0luti0n Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 232
  • Регистрация: 10-August 11

Публикувано: 08 March 2012 - 08:49 PM

Маринчето твоите постове даже не ги чета до край не си прави труда да пишеш !

#36 Потребителят е офлайн   Ev0luti0n Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 232
  • Регистрация: 10-August 11

Публикувано: 08 March 2012 - 08:50 PM

Показване на мнениетоShiBumi_GirL, в 08 March 2012 - 08:49 PM, написа:

''озлобяваш'' го като си купиш ръкав за 450 лв.


тук ми стана интересно от къде мога да закупя ?
Между другото ето това е отговор ТОВА ИСКАХ ОТ ВСИЧКИ!

#37 Потребителят е офлайн   marin4eto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 395
  • Регистрация: 30-May 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 08 March 2012 - 08:50 PM

Нещо не ти хареса в постовете ми ли, еволюшан? Истината май не ти е приятна..

#38 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 08 March 2012 - 08:53 PM

Показване на мнениетоShiBumi_GirL, в 08 March 2012 - 06:49 PM, написа:

''озлобяваш'' го като си купиш ръкав за 450 лв.Със треньор не може сам.Няма друг съвет!


Ти внимавай какви съвети даваш, защото такива "фигуранти" на закупен ръкав може да ги видиш после, все едно гледаш местен чичоГошо с ватените гащи. Давай му акъла на гъзарчето, давай.

Дого на 9 месеца на ръкав без послушание. Боооже, слез и си прибери верисиите.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#39 Потребителят е офлайн   Ev0luti0n Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 232
  • Регистрация: 10-August 11

Публикувано: 08 March 2012 - 08:54 PM

Истината ми е много приятна ! ТИ НЕ СИ МИ ПРИЯТНА ДРЪНКАШ ГЛУПОСТИ ОТ КОЙТО НЕ СЕ ВЪЛНУВАМ ! Furia_S Също каза доста истини , но аз ти казвам ти да не пишеш понеже нито разбираш от кучета за разлика от жената може да не сме на едно мнение , но си личи ,че има опит а ти говориш на посоки и ме обвиняваш познаваш ли ме ,че говориш ? какъв съм и що съм не те интересува Благодаря ти за вниманието и отделеното време по темата!

#40 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 08 March 2012 - 08:54 PM

Фурия ти четеш ли по нагоре какво съм писала?Казах,че без общо послушание не може да се работи защита!
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни