Dog.bg Форуми : Как се прави едно куче агресивно?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

Как се прави едно куче агресивно? Оцени темата: -----

#41 Потребителят е офлайн   marin4eto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 395
  • Регистрация: 30-May 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 08 March 2012 - 08:54 PM

Показване на мнениетоFuria_S, в 08 March 2012 - 08:53 PM, написа:

Показване на мнениетоShiBumi_GirL, в 08 March 2012 - 06:49 PM, написа:

''озлобяваш'' го като си купиш ръкав за 450 лв.Със треньор не може сам.Няма друг съвет!


Ти внимавай какви съвети даваш, защото такива "фигуранти" на закупен ръкав може да ги видиш после, все едно гледаш местен чичоГошо с ватените гащи. Давай му акъла на гъзарчето, давай.

Дого на 9 месеца на ръкав без послушание. Боооже, слез и си прибери верисиите.


Много съм съгласна! Как може да се дават такива съвети на човек с такива намерения, не ми го побира главата...

#42 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 08 March 2012 - 08:56 PM

Абе хора четете бе :db_046:

Показване на мнениетоShiBumi_GirL, в 08 March 2012 - 06:19 PM, написа:

,че на кучето ти му трябва общо послушание и чак когато е перфектно,тогава можеш да започнеш да работиш защита.

User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#43 Потребителят е офлайн   Ev0luti0n Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 232
  • Регистрация: 10-August 11

Публикувано: 08 March 2012 - 09:04 PM

Дали ще ми каже тя или някой друг пак ще го науча да хапе к'вото види по един или друг начин !

#44 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 08 March 2012 - 09:05 PM

Ev0luti0n
Естествено че не съм ти приятна - аз съм всичко, което ти не си: не съм неграмотна по отношение на кучетата. И не можеш да ми забраниш да пиша тук, щото видите ли било твоя тема и да ми се фръцкаш. Защото това е форум.

ShiBumi_GirL
Ще отиде пустото лапе и ще си купи един ръкав и ще се почне тя...Интересно, дали при вас инструкторите няма да се облещят, като дойде едно момче тип мутра с едно нищо неразбиращо дого и ръкав? Ще го откажат ли или ще му вземат парлите? Интересна история, бих я следила с интерес.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#45 Потребителят е офлайн   Ev0luti0n Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 232
  • Регистрация: 10-August 11

Публикувано: 08 March 2012 - 09:07 PM

Показване на мнениетоFuria_S, в 08 March 2012 - 09:05 PM, написа:

Ev0luti0n
Естествено че не съм ти приятна - аз съм всичко, което ти не си: не съм неграмотна по отношение на кучетата. И не можеш да ми забраниш да пиша тук, щото видите ли било твоя тема и да ми се фръцкаш. Защото това е форум.

ShiBumi_GirL
Ще отиде пустото лапе и ще си купи един ръкав и ще се почне тя...Интересно, дали при вас инструкторите няма да се облещят, като дойде едно момче тип мутра с едно нищо неразбиращо дого и ръкав? Ще го откажат ли или ще му вземат парлите? Интересна история, бих я следила с интерес.


Моите теми винаги са интересни драга ! Ти какво очакваш да тръгна да се излагам с някой пудел по улиците ли просто не ми отива :/

шибуми за ракава ще ти пиша лично , за да се видим и договорим! :rc_036:

#46 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 08 March 2012 - 09:11 PM

Показване на мнениетоEv0luti0n, в 08 March 2012 - 07:07 PM, написа:

Показване на мнениетоFuria_S, в 08 March 2012 - 09:05 PM, написа:

Ev0luti0n
Естествено че не съм ти приятна - аз съм всичко, което ти не си: не съм неграмотна по отношение на кучетата. И не можеш да ми забраниш да пиша тук, щото видите ли било твоя тема и да ми се фръцкаш. Защото това е форум.

ShiBumi_GirL
Ще отиде пустото лапе и ще си купи един ръкав и ще се почне тя...Интересно, дали при вас инструкторите няма да се облещят, като дойде едно момче тип мутра с едно нищо неразбиращо дого и ръкав? Ще го откажат ли или ще му вземат парлите? Интересна история, бих я следила с интерес.


Моите теми винаги са интересни драга ! Ти какво очакваш да тръгна да се излагам с някой пудел по улиците ли просто не ми отива :/

шибуми за ракава ще ти пиша лично , за да се видим и договорим ти знаеш за кое.



Шибуми, казах ти да внимаваш на кого препоръчваш ръкава. Той изобщо не е вдянал НИЩО от дадена тема освен ръкава.
НИЩО.

Ето от тези стопани идва лошата слава за всичките породи. Горкото псе, горките породи. Важното за тях муцуната на кучето да им ходи на татуировките. баси кучешки живот очаква любимците им.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#47 Потребителят е офлайн   owl Икона

  • Adopt! - Don't buy!
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 610
  • Регистрация: 13-January 12
  • Gender:Not Telling
  • Skype:

Публикувано: 08 March 2012 - 09:16 PM

Еволюшън, май не ти стига акълът да разбереш (както по-горе ти казаха вече), че си просиш някой да ти отрови кучето или да го гръмне, или да подаде сигнал до властите (нещата натам отиват...) и кучето бързо и лесно да ти бъде отнето Качена снимка
User's Signature

Качена снимка


Качена снимка

#48 Потребителят е офлайн   Ev0luti0n Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 232
  • Регистрация: 10-August 11

Публикувано: 08 March 2012 - 09:17 PM

Фурия за твоя информация татоировката ми дори не се вижда когато съм навън и не съм си взел дого случайно самата порода кучета ми харесва и са точно като мен за това си взех и такова куче , куче което не пуска аванта на никого камо ли на лигли бълващи глупости из форумите не знам на каква възраст си , но така като те гледам си около 30 самотна и единственната ти компания е куче на което робуваш цял живот ,за да може поне то да те обича жалко за теб , но не мисля ,че имаш право да съдиш даден човек по това как иска да си възпитава кучето един иска куче , за да му се радва ,а друг със друга цел , но това не значи ,че не си обичам кучето напротив адски много държа на него и го обичам като баща и като всеки родител искам да имам най хубавото гардже! :ba_025:

#49 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 08 March 2012 - 09:27 PM

Показване на мнениетоEv0luti0n, в 08 March 2012 - 07:17 PM, написа:

Фурия за твоя информация татоировката ми дори не се вижда когато съм навън и не съм си взел дого случайно самата порода кучета ми харесва и са точно като мен за това си взех и такова куче , куче което не пуска аванта на никого камо ли на лигли бълващи глупости из форумите не знам на каква възраст си , но така като те гледам си около 30 самотна и единственната ти компания е куче на което робуваш цял живот ,за да може поне то да те обича жалко за теб , но не мисля ,че имаш право да съдиш даден човек по това как иска да си възпитава кучето един иска куче , за да му се радва ,а друг със друга цел , но това не значи ,че не си обичам кучето напротив адски много държа на него и го обичам като баща и като всеки родител искам да имам най хубавото гардже! :ba_025:


В отговор на твоята псувня на личен аз ти направих едно доуточнение, би трябвало да си го получил вече.
Без никакъв напън както те гледам мога да съм ти майка. Поздрави мама за 8-ми март от мен.
А сега спри да ме занимаваш със суетливите си занимания какъв си бил, пък кой бил.
С хората като теб се сблъсквам отдавна. Момичета, взимащи дребни породи в чантичаката си. Момчетата, взимащи едри породи на къса верига.

За вас кучето е допълнение към образа ви. И само истинските бисери, които можем ние, кучкарите, да изгребем от тази тиня, остават в кинология. Теб още не те знам дали си пореден фръцльо, взел кучето си като аксесуар към образа си на варненски мачо (по същия начин русата чалгаджийка си носи в чантичката йорки или чихи).
Искаш кучето да те доукрасява и да се кефиш как ръмжи и посяга към всеки минувач? Ок, жалко е за кучето.

Приключихме. ще купиш ръкав, ала-бала......... и ще стовариш върху 12 дете 120 кг при клекване. И ще стане беля. Точка.
Към успеха се върви крачка по крачка и то грамотно. Не можеш да ме разубедиш.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#50 Потребителят е офлайн   Ev0luti0n Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 232
  • Регистрация: 10-August 11

Публикувано: 08 March 2012 - 09:36 PM

Аз и не целя да те разобеждавам ти или си мишка или си тигър и понеже знам ,че ще ме питаш ти от мишките ли си ще ти кажа не от ТИГРИТЕ съм ! Вярваш или не е твой проблем ,а *** показва какъв съм всъщност , а не защото така ми е скимнало знам ,че мислиш доста депозитивни неща за мен , но пак ти казвам аз кучето си го обичам и никога няма да допусна да му се случи нещо лошо !


Мод: Редакция.

#51 Потребителят е офлайн   danny Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 939
  • Регистрация: 25-June 05

Публикувано: 08 March 2012 - 09:38 PM

"...и не бросайте жемчуга вашего перед свиньями, чтобы они не попрали его ногами своими и, обратившись, не растерзали вас»
Умна книга...
User's Signature

Моето куче (лабрадор) има дисплазия - наследство от баща си Баркли Блондфел, който е куче на iglika (от този форум) и Мартин.

#52 Потребителят е офлайн   Katt Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 287
  • Регистрация: 21-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 08 March 2012 - 09:39 PM

Съжалявам,че се намесвам,но ми стана интересно.Защо е нужно кучето да показва какъв си?Малко не схванах...
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#53 Потребителят е офлайн   owl Икона

  • Adopt! - Don't buy!
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 610
  • Регистрация: 13-January 12
  • Gender:Not Telling
  • Skype:

Публикувано: 08 March 2012 - 09:43 PM

Абе, момчето е в пубертета, тресат го хормоните, не е лесно Качена снимка Тигри, лъвове...Качена снимка
User's Signature

Качена снимка


Качена снимка

#54 Потребителят е офлайн   Ev0luti0n Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 232
  • Регистрация: 10-August 11

Публикувано: 08 March 2012 - 09:44 PM

Кат според мен независимо дали искаш или не кучето ти показва твоята същност поне аз така мисля ! :)

#55 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 08 March 2012 - 09:45 PM

Показване на мнениетоEv0luti0n, в 08 March 2012 - 07:36 PM, написа:

ДА ПРИЯТНО ми е да съм с моето куче да ръмжи и да си взимат акъла понеже това куче показва какъв съм всъщност ,


А, искаш аксесоар. Същия си като чалгаджийките с йоркита и чихита в чантички с нашийници с кристали Сваровски. Благодаря. Ясен си ми.

Жалко е за кучето.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#56 Потребителят е офлайн   Katt Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 287
  • Регистрация: 21-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 08 March 2012 - 09:47 PM

Когато си взе кучето,то бе за твой другар или за да те прави важен и да ''показва какъв си''?Аз много се обърках,наистина...
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#57 Потребителят е офлайн   AlStyle Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 112
  • Регистрация: 27-November 07
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 08 March 2012 - 10:00 PM

xaxaxa... после пак разправяй, че не избиваш комплекси.

#58 Потребителят е офлайн   marin4eto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 395
  • Регистрация: 30-May 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 08 March 2012 - 10:04 PM

Няма смисъл да се опитвате да вниквате в неясната мисъл на това момче. Всичко опира до показност, фукане, парадиране...Думи нямам за такива индивиди. При него обаче това няма да отмине с възрастта, такъв ще си е винаги. И ми е много смешно това определение - мишки/лъвове, тигри. Когато си взимаш куче, за да се правиш на важен и да напада наляво-надясно, това определено те прави мишка:) Защото когато си сам, без кучето, съм сигурна, че си по-нисък от тревата.

С такива хора човек не може да се разбере. Оставете го да си троши главата и това е. Единственото същество, за което съжалявам е кучето. Не заслужава такъв стопанин.

#59 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 08 March 2012 - 10:13 PM

Показване на мнениетоmarin4eto, в 08 March 2012 - 08:04 PM, написа:

Няма смисъл да се опитвате да вниквате в неясната мисъл на това момче. Всичко опира до показност, фукане, парадиране...Думи нямам за такива индивиди. При него обаче това няма да отмине с възрастта, такъв ще си е винаги. И ми е много смешно това определение - мишки/лъвове, тигри. Когато си взимаш куче, за да се правиш на важен и да напада наляво-надясно, това определено те прави мишка:) Защото когато си сам, без кучето, съм сигурна, че си по-нисък от тревата.

С такива хора човек не може да се разбере. Оставете го да си троши главата и това е. Единственото същество, за което съжалявам е кучето. Не заслужава такъв стопанин.


Вижте, тук не опираме до момъка. Опираме до социален феномен, създаващ понятието "кучета-убийци".
Защо по дяволите тези чудесни животни попадат в ръцете на все комплексари? Погледнете ги нещастните пит-були. Вижте стафордширските териери. Обърнете внимание на бултериери и ротвайлери.

С години тези чудесни породи са попадали в ръцете на тъпи мутри и са спечелили лошата слава на кучета-убийци именно благодарение на автора на тази тема.
Прекрасни породи, чудесни кучета с особеност и специфика според породно поведение са превърнати благодарение на ей такива като детето с мускули буквално в плашило за малките деца.

Как да обясня на обществото ни че ние, кучкари, не искаме да насъскваме кучетата си спрямо случаен минувач? КАК?!
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#60 Потребителят е офлайн   Ev0luti0n Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 232
  • Регистрация: 10-August 11

Публикувано: 08 March 2012 - 10:13 PM

Показване на мнениетоmarin4eto, в 08 March 2012 - 10:04 PM, написа:

Няма смисъл да се опитвате да вниквате в неясната мисъл на това момче. Всичко опира до показност, фукане, парадиране...Думи нямам за такива индивиди. При него обаче това няма да отмине с възрастта, такъв ще си е винаги. И ми е много смешно това определение - мишки/лъвове, тигри. Когато си взимаш куче, за да се правиш на важен и да напада наляво-надясно, това определено те прави мишка:) Защото когато си сам, без кучето, съм сигурна, че си по-нисък от тревата.

С такива хора човек не може да се разбере. Оставете го да си троши главата и това е. Единственото същество, за което съжалявам е кучето. Не заслужава такъв стопанин.


Мод: Изтрит пост.

  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни