Dog.bg Форуми : Офтопик

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

Офтопик спорове разни

#21 Потребителят е офлайн   Вили** Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 62
  • Регистрация: 21-April 10
  • Gender:Female
  • Location:в гората

Публикувано: 14 March 2012 - 09:53 AM

Разбира се, че няма място за съмнение.
Именно за това си позволих да се намесая с шега в разговора между господата Балчев-а и siom-а.

Разговора беше точно за Българското куче и произхода му, но както обикновенно се получава синдрома на Лем си оказа влиянието и тук.
Не само , че не се чете внимателно, но дори въобще не се чете какво е написано, камо ли да се надникне зад думите.
Не мисля, че да се надцакваме с едни и същи снимки, е по-важно отколкото да си поговорим. За това все пак се наричаме Homo sapiens - Разумен човек.
Също не винаги, когато думата "куче" не присъства в изказа, не се отнася за него разговора.

Що се отняся до спора за Траките ....
Харесва ли ни, или не Тракийските племена са втория по многочисленост народ на земята, след индийските. Потвърдено е и документирано в много древни, надеждни източници.
Траките са дали изключително, много ценни знания и култура на света, както и около 55% от съдържанието на нашата кръв. Казвам това, защото Тракийките са били не само най-многото, но и най-красивите от жените на събралите се племена. Респективно най-раждащите по онова време.
Така, че мисля е по-добре да се гордеем с този факт и да го превърнем в наш капитал, отколкото да го отричаме, и да си плацикаме босите крака в калния гьол, където се намираме в момента.

Едните са били Воини, другите Учени, третите пазители на Домашния дух - това е наследството в кръвта ни, как бих могла аз, или който и да е наричащ себе си Българин да се примиряваме с друго, или с това някой да нарича Българското куче - гръцко - ами просто няма да се съглася и ще браня със зъби и нокти всичко Българско и Родно!

Аз съм българче и силна
майка мене е родила;
с хубости, блага обилна
мойта родина е мила.

Аз съм българче. Обичам
наште планини зелени,
българин да се наричам –
първа радост е за мене.

Аз съм българче свободно,
в край свободен аз живея,
всичко българско и родно
любя, тача и милея.

Аз съм българче и расна
в дни велики, в славно време,
син съм на земя прекрасна,
син съм на юнашко племе.


Аз съм поне за тази България и с по-малко не се задоволявам:

Качена снимка

*******************************

Моля, модераторите и потребителите да ме извинят за нецензурния израз в по горен пост!

А "говорилня" беше много добро решение за заглавие на темата, има нужда наистина някъде да си бъбрим, па макар и само едно "Добро утро", или един поздрав да отправим към колегите. :rc_036:

Хубав и успешен ден Ви пожелавам! :re_037:
User's Signature

"Хората са зомбирани с познанието, че тиквите растат по дърветата ."

#22 Потребителят е офлайн   siom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 739
  • Регистрация: 16-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Варна
  • Skype:

Публикувано: 17 March 2012 - 09:30 AM

Показване на мнениетоВили**, в 12 March 2012 - 06:05 PM, написа:

Показване на мнениетоsiom, в 11 March 2012 - 10:15 PM, написа:

Показване на мнениетоД.БАЛЧЕВ-БАЛКАН, в 11 March 2012 - 08:12 PM, написа:

Показване на мнениетоsiom, в 10 March 2012 - 03:46 PM, написа:

Малко гръцки кучета от Фейсбук....


......че там има по-доби от колкото в Бг :tb_195:
Така е има....Нали от там идваха според много стара легенда...


Радвам се да те видя siom, надявам се в добро здраве ! :zz_223:
Сега по същество, ще възкликна - тихУ, тихУ да те не чуят само съседите, че според тях и Бог е грък.
Само, че фактите когато говорят е всеизвестно, че и Бог си трае. :ab_041:
и ни гледа сеира де :af_089:

Първо, според вековността на човешката история в недалечната 1876 година БОК (или както са ги наричали тогава) са били кучетата които са избрани и са пазили Българската граница. Та до като са били на пост, нищо чудно да са прескачали в Гръцко :)))

Второ и от огромно значение е, че и Орфей е Българин, и Спартак, че и Александър Македонски! и кучетата им също! :)))

Искам да уточня, че в никой случай не оспорвам способността на съседите ни гърци да се грижат добре за животните си, нито това, че кучетата им може би са по-добри от нашите.

... само произхода !!! :rc_036:
Как е Азазел Аян Дико???Качена снимка Разбрах,че е станал татко...Качена снимкаНапреде си вече с кеша...Качена снимкаНяма да се говори с тебе...А между другото много поздрави имаш от Румито Начева...Качена снимка
User's Signature

"Патриот- това е нормалното ми агрегатно състояние!"-Николай Хайтов

#23 Потребителят е офлайн   Nicholay Atanassov Икона

  • Senior Lecturer
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2057
  • Регистрация: 16-April 05
  • Gender:Male
  • Location:BULGARIA

Публикувано: 17 March 2012 - 01:10 PM

Показване на мнениетоВили**, в 14 March 2012 - 09:53 AM, написа:

Що се отняся до спора за Траките ....
Харесва ли ни, или не Тракийските племена са втория по многочисленост народ на земята, след индийските. Потвърдено е и документирано в много древни, надеждни източници.
Траките са дали изключително, много ценни знания и култура на света, както и около 55% от съдържанието на нашата кръв. Казвам това, защото Тракийките са били не само най-многото, но и най-красивите от жените на събралите се племена. Респективно най-раждащите по онова време.
Така, че мисля е по-добре да се гордеем с този факт и да го превърнем в наш капитал, отколкото да го отричаме, и да си плацикаме босите крака в калния гьол, където се намираме в момента.

Едните са били Воини, другите Учени, третите пазители на Домашния дух - това е наследството в кръвта ни, как бих могла аз, или който и да е наричащ себе си Българин да се примиряваме с друго, или с това някой да нарича Българското куче - гръцко - ами просто няма да се съглася и ще браня със зъби и нокти всичко Българско и Родно!

Аз съм българче и силна
майка мене е родила;
с хубости, блага обилна
мойта родина е мила.

Аз съм българче. Обичам
наште планини зелени,
българин да се наричам –
първа радост е за мене.

Аз съм българче свободно,
в край свободен аз живея,
всичко българско и родно
любя, тача и милея.

Аз съм българче и расна
в дни велики, в славно време,
син съм на земя прекрасна,
син съм на юнашко племе.


Аз съм поне за тази България и с по-малко не се задоволявам:

Качена снимка


През 1875 г. в писмо до Томъс Хъксли (нужно ли е да обяснявам кой е той?) Чарлз Дарвин (нужно ли е и за него да обяснявам кой е той) казва: „Ученият няма желания, няма емоция, сърцето му е като камък”.

Това за траките звучи добре, поместената карта също внася голяма доза емоция, но когато се говори за наука няма място за емоционално, а само и единствено за рационално мислене.

И в случая това рационално мислене ни го е дала историята. Но не с прочитане на една или две емоционални публикации, а на възможно най-много трудове (научни, а не лирико-сантиментални художествени произведения).

До момента историческата мисъл на България разполага с 20 различни хипотези за произхода на българите и както казва проф. Василев в своето над 20-годишно проучване, тези хипотези продължават да се увеличават. И да се спре човек само на една или две от тях е най-меко казано наивно, а всъщност просто е – глупаво и непрофесионално.

След предишния ми коментар относно траките и виждането ми за тях (колко ненаучно звучи, че 55% от тяхната кръв тече в съвременните българи) получих лично съобщение от човек, който ми зададе разни въпроси. Казах му, че по принцип аз не уважавам спорове на хора в области, в които те не са професионалисти, не обичам „кухите” дебати и не желая да показвам книжни знания, които по отношение на произхода на българите и формирането на нашата Дунавска България не са малко. Изпратих му списък на книгите, които аз съм изчел по въпроса и то само и единствено, за да намеря отговор от къде, как и по какъв начин се е формирало нашето овчарско куче.

Иначе поместената по-горе карта, частично вярна, е интересна, базира се на публикациите на човек, който изкара българите едва ли не, че са в основата на целия познат в миналото свят, но… нищо повече!

А стихотворението на Вазов (който е бил панславянист) въобще няма място в коментарите, които водим.

Така че отново да се върна към думите на Дарвин – когато се прави наука, няма масто за емоции. Нещо може да ни се иска или да не ни се иска, но ние трябва да стъпваме само на фактите. А за да стъпим на съответните факти, трябва да сме и професионално подготвени!

User's Signature

"Давай наставления само на този, който търси знания,
осъзнавайки своето невежество."


Качена снимка


#24 Потребителят е офлайн   Вили** Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 62
  • Регистрация: 21-April 10
  • Gender:Female
  • Location:в гората

Публикувано: 19 March 2012 - 09:37 PM

Nicholay Atanassov : Ауе пич нещо напрегнат ми се виждаш, олаби малко ....... к`ва наука , к`ви пет леуа бре човече.
Ни си чопли мозъка с клечка, нема сми :re_037:

siom: Аз Ко е пич-татко, вчера като видя бебетата и полуде, едвам го озаптих, каква е тая работа идея нямам. :ab_041: :md_064: :af_089:

А, относно поздравите ........................... както е добре известно мадам Румяна Начева е евро измамница, от изключително опасните, чейстни булгаре,
маааалце преди, кръга около ББ да ги смени и изпрати в немилост. :ph34r:

Държа да го кажа на всеослушание, защото има още наивници като моя милост, мислещи си, че като се трудят добре и отговарят на изискванията, ще получат евро финансиране.
Финансиране има, но то е от хората които се опитват да се трудят към подобни измамници като Начева и приближените и, така нарекли се "евро комисари".

P.S. Фанат някой претрепал се от работа, абдал като мен, поухажват го, явят се около него и му фърлят прах в очите, вземат паретите (на мен лично 3 бинки) после си ги поделят процентно според заслугите и от там прао в някой спа център, пък бития си е бит, ***** ****, ма тях к`во ги бърка тая работа.
Завличат де що могат по пътя си и от където са минали.

Ама той Оня отгоре бави, но не забравя - всеки му според заслугите! :xg_131:
User's Signature

"Хората са зомбирани с познанието, че тиквите растат по дърветата ."

#25 Потребителят е офлайн   Nicholay Atanassov Икона

  • Senior Lecturer
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2057
  • Регистрация: 16-April 05
  • Gender:Male
  • Location:BULGARIA

Публикувано: 19 March 2012 - 10:38 PM

Показване на мнениетоВили**, в 19 March 2012 - 09:37 PM, написа:

Nicholay Atanassov : Ауе пич нещо напрегнат ми се виждаш, олаби малко ....... к`ва наука , к`ви пет леуа бре човече.
Ни си чопли мозъка с клечка, нема сми :re_037:


Все си мислех, че въпреки некомпетентността си, опитвате да покажета ниво.

Кръчмарското Ви изразяване е безусловното доказателство, че съм се заблудил..

User's Signature

"Давай наставления само на този, който търси знания,
осъзнавайки своето невежество."


Качена снимка


#26 Потребителят е офлайн   Стефан Попов - председател НКБОК Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3387
  • Регистрация: 03-March 06
  • Gender:Male
  • Location:Пазарджик-София

Публикувано: 19 March 2012 - 11:08 PM

Нямам голяма желание да навлизам в безсмислени, ялови спорове и да говоря глупости, като тия, които са многословни и се месят със своята полуинтелигентност навсякъде и във всичко. Известно е влиянието на полу-интелигентите! Те са опасни повече дори от простаците. Искам само да спомена едно понятие : полифилитичност! И въпреки че не общувам с двама от участниците в спора виждам че стъпват на здраво и на логика и национално отношение и позиция! Много ще изненадам скоро всички. Надявам се приятно! :ba_025: :flagbg: :ba_025:
User's Signature

Не признавам друго превъзходство пред добротата. [br]Kogito ergo sum - мисля, значи съществувам!

#27 Потребителят е офлайн   Вили** Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 62
  • Регистрация: 21-April 10
  • Gender:Female
  • Location:в гората

Публикувано: 20 March 2012 - 10:37 PM

Показване на мнениетоNicholay Atanassov, в 19 March 2012 - 10:38 PM, написа:


Все си мислех, че въпреки некомпетентността си, опитвате да покажета ниво.

Кръчмарското Ви изразяване е безусловното доказателство, че съм се заблудил..



Вижте, нямам нужда да се заявавам нито пред вас, нито пред който и да е. От положението на годините и опита си съм далеч от мисълта, камо ли да ми се налага да правя това.

Шегувайки се с "кръчмарското" си изказване , просто исках да Ви кажа, че няма как да говорите за наука на хора, които не са прочели нито една книга в живота си, не знаят от къде се пуска процесора и да очаквате да сте разбран.
Това просто е кауза пердута.

Сам се убедихте в тема "БОК фотогалерия", зададен въпрос, отговор, отново отговор и т.н. .......

Сега отчитам, че тук да говоря за синдрома на Лем е направо смехотворно, признавам най-чистосърдечно.

Некомпетентна съм по въпросите за кучетата, но съм патриот (ако мога така да се изразя, без да опетня това определение) и обичам кученцето си, което някой е решил да назове Българско овчарско.
Предполагам ще се съгласите с мен, че "патриот- човек на науката" е оксиморон?!

Но, оставяйки настрана глупавия спор, след като се заслушах в думите Ви и подробно прегледах сайта Ви, искам да изкажа искренните си извинения и поздрави към Вас, и това с което последователно, предполагам с много труд и търпение вършите!

Моите почитания господин Атанасов ! Хубава вечер Ви пожелавам !
User's Signature

"Хората са зомбирани с познанието, че тиквите растат по дърветата ."

#28 Потребителят е офлайн   Nicholay Atanassov Икона

  • Senior Lecturer
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2057
  • Регистрация: 16-April 05
  • Gender:Male
  • Location:BULGARIA

Публикувано: 20 March 2012 - 11:32 PM

Показване на мнениетоВили**, в 20 March 2012 - 10:37 PM, написа:

Моите почитания господин Атанасов ! Хубава вечер Ви пожелавам !


Благодаря! Хубава и на Вас!
User's Signature

"Давай наставления само на този, който търси знания,
осъзнавайки своето невежество."


Качена снимка


#29 Потребителят е офлайн   Медведева г.Москва Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 31
  • Регистрация: 21-December 11

Публикувано: 24 April 2012 - 12:32 PM

Показване на мнениетоsiom, в 24 April 2012 - 09:48 AM, написа:

Поздрави за Любенов !!! По кучетата на Аврам....

Какво нещо ти е крив Веско Любенов? По-добри кучета от него трудно някой може да покаже. Да не говорим че никой не си прави труда да регистрира питомник във ФСИ. С него ние за сега сме много самотни в това си начинание, в което сме изпреварили останалите.

#30 Потребителят е офлайн   Nicholay Atanassov Икона

  • Senior Lecturer
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2057
  • Регистрация: 16-April 05
  • Gender:Male
  • Location:BULGARIA

Публикувано: 24 April 2012 - 01:45 PM

Показване на мнениетоМедведева г.Москва, в 24 April 2012 - 12:32 PM, написа:

Показване на мнениетоsiom, в 24 April 2012 - 09:48 AM, написа:

Поздрави за Любенов !!! По кучетата на Аврам....

Какво нещо ти е крив Веско Любенов? По-добри кучета от него трудно някой може да покаже. Да не говорим че никой не си прави труда да регистрира питомник във ФСИ. С него ние за сега сме много самотни в това си начинание, в което сме изпреварили останалите.


Предполагам това е коментар от Стефко, а не от г-жа Медведева.
Стефко, такъв развъдник в FCI няма регистриран !

User's Signature

"Давай наставления само на този, който търси знания,
осъзнавайки своето невежество."


Качена снимка


#31 Потребителят е офлайн   Спас ЛАзаров Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 462
  • Регистрация: 26-April 10

Публикувано: 24 April 2012 - 02:21 PM

Показване на мнениетоМедведева г.Москва, в 24 April 2012 - 12:32 PM, написа:

Показване на мнениетоsiom, в 24 April 2012 - 09:48 AM, написа:

Поздрави за Любенов !!! По кучетата на Аврам....

Какво нещо ти е крив Веско Любенов? По-добри кучета от него трудно някой може да покаже. Да не говорим че никой не си прави труда да регистрира питомник във ФСИ. С него ние за сега сме много самотни в това си начинание, в което сме изпреварили останалите.

Нито Веско нито Някой друг уважаващ себе си човек го интересуват приказките на тоя комплексиран тип :md_064: който е толкова жалък,че търси внимание тук в форума :ab_041:

#32 Потребителят е офлайн   V.Lyubenov Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 130
  • Регистрация: 29-January 11
  • Gender:Male
  • Location:Plovdiv
  • Interests:Българско Овчарско Куче
  • Skype:

Публикувано: 24 April 2012 - 04:21 PM

Показване на мнениетоСпас ЛАзаров, в 24 April 2012 - 02:21 PM, написа:

Показване на мнениетоМедведева г.Москва, в 24 April 2012 - 12:32 PM, написа:

Показване на мнениетоsiom, в 24 April 2012 - 09:48 AM, написа:

Поздрави за Любенов !!! По кучетата на Аврам....

Какво нещо ти е крив Веско Любенов? По-добри кучета от него трудно някой може да покаже. Да не говорим че никой не си прави труда да регистрира питомник във ФСИ. С него ние за сега сме много самотни в това си начинание, в което сме изпреварили останалите.

Нито Веско нито Някой друг уважаващ себе си човек го интересуват приказките на тоя комплексиран тип :md_064: който е толкова жалък,че търси внимание тук в форума :ab_041:

0892 324070 Никола довечера или утре рано сутринта сам в Добрич,ако ти стиска ми се обади да ти кажа къде сам за да доидеш и да ми обясниш какви са ти претенциите,ако не ти стиска просто се обади да се извиниш,защото този път прекали!!ЧАКАМ ТЕ!!!!!

#33 Потребителят е офлайн   siom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 739
  • Регистрация: 16-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Варна
  • Skype:

Публикувано: 24 April 2012 - 10:12 PM

Показване на мнениетоМедведева г.Москва, в 24 April 2012 - 10:32 AM, написа:

Показване на мнениетоsiom, в 24 April 2012 - 09:48 AM, написа:

Поздрави за Любенов !!! По кучетата на Аврам....

Какво нещо ти е крив Веско Любенов? По-добри кучета от него трудно някой може да покаже. Да не говорим че никой не си прави труда да регистрира питомник във ФСИ. С него ние за сега сме много самотни в това си начинание, в което сме изпреварили останалите.
Попов??? Как разбра от последния коментар че нещо може Любенов да ми е крив !!! У точни се ако обичаш....
User's Signature

"Патриот- това е нормалното ми агрегатно състояние!"-Николай Хайтов

#34 Потребителят е офлайн   siom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 739
  • Регистрация: 16-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Варна
  • Skype:

Публикувано: 24 April 2012 - 10:14 PM

Показване на мнениетоСпас ЛАзаров, в 24 April 2012 - 12:21 PM, написа:

Показване на мнениетоМедведева г.Москва, в 24 April 2012 - 12:32 PM, написа:

Показване на мнениетоsiom, в 24 April 2012 - 09:48 AM, написа:

Поздрави за Любенов !!! По кучетата на Аврам....

Какво нещо ти е крив Веско Любенов? По-добри кучета от него трудно някой може да покаже. Да не говорим че никой не си прави труда да регистрира питомник във ФСИ. С него ние за сега сме много самотни в това си начинание, в което сме изпреварили останалите.

Нито Веско нито Някой друг уважаващ себе си човек го интересуват приказките на тоя комплексиран тип :md_064: който е толкова жалък,че търси внимание тук в форума :ab_041:
Твоята работа е ,,Където сите турци ,там и гол Хасан,, Качена снимка Хайде моето момче знаеш си пътя на шпатолата..Там доказа че си най великия....Качена снимка
User's Signature

"Патриот- това е нормалното ми агрегатно състояние!"-Николай Хайтов

#35 Потребителят е офлайн   siom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 739
  • Регистрация: 16-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Варна
  • Skype:

Публикувано: 24 April 2012 - 10:23 PM

Показване на мнениетоV.Lyubenov, в 24 April 2012 - 02:21 PM, написа:

Показване на мнениетоСпас ЛАзаров, в 24 April 2012 - 02:21 PM, написа:

Показване на мнениетоМедведева г.Москва, в 24 April 2012 - 12:32 PM, написа:

Показване на мнениетоsiom, в 24 April 2012 - 09:48 AM, написа:

Поздрави за Любенов !!! По кучетата на Аврам....

Какво нещо ти е крив Веско Любенов? По-добри кучета от него трудно някой може да покаже. Да не говорим че никой не си прави труда да регистрира питомник във ФСИ. С него ние за сега сме много самотни в това си начинание, в което сме изпреварили останалите.

Нито Веско нито Някой друг уважаващ себе си човек го интересуват приказките на тоя комплексиран тип :md_064: който е толкова жалък,че търси внимание тук в форума :ab_041:

0892 324070 Никола довечера или утре рано сутринта сам в Добрич,ако ти стиска ми се обади да ти кажа къде сам за да доидеш и да ми обясниш какви са ти претенциите,ако не ти стиска просто се обади да се извиниш,защото този път прекали!!ЧАКАМ ТЕ!!!!!
Любенов ако всеки път уйдисвах на акъла на такива пишман кучкари като тебе нали се сещаш... Любенов за да опровергая очакванията ти ще те поканя да ми дойдеш на гости тук във Варна да те посрещна аз както подобава и да ти ,,обясня дали въобще имам претенции към (чети внимателно) МЕЛЕЗИТЕ ТИ !!! Ако искаш аз на тебе ще ти пратя телефон на лични...Хайде !!!




User's Signature

"Патриот- това е нормалното ми агрегатно състояние!"-Николай Хайтов

#36 Потребителят е офлайн   siom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 739
  • Регистрация: 16-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Варна
  • Skype:

Публикувано: 24 April 2012 - 10:34 PM

И сега се обръщам към всички членове и симпатизанти на НК БОК : Заявявам ви че кучетата ви към 80% са МЕЛЕЗИ !!! Не че в другите организации бъка от автохтони ...Качена снимка Това е от мене !! И само не ми започвайте пак със заплахите на лични че ми писна от Каратисти , Боксьори, Нинджи и МУТРИ във вашия клуб ...Хайде лека и спокойна вечер и много не си го слагайте че зле се отразява на здравето...
User's Signature

"Патриот- това е нормалното ми агрегатно състояние!"-Николай Хайтов

#37 Потребителят е офлайн   Д.БАЛЧЕВ-БАЛКАН Икона

  • БАЛЧЕВ-БАЛКАН
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2113
  • Регистрация: 09-April 08
  • Gender:Male
  • Location:БАЛЧИК 9600

Публикувано: 27 April 2012 - 05:34 PM

......яяя, тука станало интересно :zz_020: значи феновете на МЕЛЕЗИ,са решили да покажат колко им е багажа и до бабаятлък стигнаха чак :ea_103: ами трябва и уважаващите ИСТИНСКИТЕ кучета да се мобилизират,че да видим кой-кой е :ud_009: ,абе хора,вие слепи ли сте,тъпи ли сте,или комплексите ви, са в повече ? Бабаит,като минаваш през Добрич ,отбий се и в Балчик :r_181:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

,,САМО СЛАБИТЕ СЕ СТРЕМЯТ КЪМ ПОРЯДЪК . СИЛНИТЕ ВЛАДЕЯТ И ХАОСА ......... ,,
www.balchevbalkan.hit.bg

#38 Потребителят е офлайн   siom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 739
  • Регистрация: 16-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Варна
  • Skype:

Публикувано: 27 April 2012 - 09:44 PM

Мите той (Любенов) ще се светне, един ден... Даже вече се е светнал, ама няма на къде ,нахаплярил се е яко...Качена снимка Много добре си знае мястото момчето ама не му изнася....Така се мисли за фактор Качена снимкаКачена снимка и трябва да се покаже...Показват се кучетата на изложбата кое , кое е... Качена снимка Едно куче като хората няма тръгнал да си мери шланга...Някой като ви каже истината макар и рядко и хайде офанзива да го пребием....Качена снимка Събраха се с балък баксьора на един акъл и еднакви кучета и край те са хората Качена снимка..... Жалко иначе за мерака който имате...Много жалко...
User's Signature

"Патриот- това е нормалното ми агрегатно състояние!"-Николай Хайтов

#39 Потребителят е офлайн   V.Lyubenov Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 130
  • Регистрация: 29-January 11
  • Gender:Male
  • Location:Plovdiv
  • Interests:Българско Овчарско Куче
  • Skype:

Публикувано: 27 April 2012 - 11:06 PM

Показване на мнениетоsiom, в 27 April 2012 - 09:44 PM, написа:

Мите той (Любенов) ще се светне, един ден... Даже вече се е светнал, ама няма на къде ,нахаплярил се е яко...Качена снимка Много добре си знае мястото момчето ама не му изнася....Така се мисли за фактор Качена снимкаКачена снимка и трябва да се покаже...Показват се кучетата на изложбата кое , кое е... Качена снимка Едно куче като хората няма тръгнал да си мери шланга...Някой като ви каже истината макар и рядко и хайде офанзива да го пребием....Качена снимка Събраха се с балък баксьора на един акъл и еднакви кучета и край те са хората Качена снимка..... Жалко иначе за мерака който имате...Много жалко...

Николчо твоито брат не се губи!!!нито аз нито Спас някога сме те оприличавали на някакав,повярваи ми ти не си човека които ще ме определя какво имам и какъв сам!що се отнася до Кавказкия развадчик Балчев и тои ще се качи на влака щом си е купил билет без да иска!!!момчета прекалихте!!!!

#40 Потребителят е офлайн   siom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 739
  • Регистрация: 16-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Варна
  • Skype:

Публикувано: 28 April 2012 - 06:53 AM

ЛИБЕнов ти сам се определи какъв си с това което гледаш в двора си !!!Качена снимка Но за да ме разбереш правилно (в което се съмнявам) ще ти покажа разликата а ти си стой в къщи и се чеши по главата....Качена снимка Оставям ти го за домашно да откриеш десете разлики между първите две снимки и последните четири...Качена снимка

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

"Патриот- това е нормалното ми агрегатно състояние!"-Николай Хайтов

  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни