Dog.bg Форуми : Седмица на Изпитите в ОНОК-BSV

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

Седмица на Изпитите в ОНОК-BSV Един истински празник за ентусиастите!

#21 Потребителят е офлайн   Yerom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 778
  • Регистрация: 16-February 10

Публикувано: 27 March 2012 - 09:10 PM

Става интересно появи се и неуспелия кандидат президент,неуспелия превратаджия ,неуспелия компютърен развъждачКачена снимка Качена снимка човека рекорьор по наи бързо сасипване на една организацияКачена снимка Маи Венелин ти се наслуша на глупостите и ти нададе един звучен боцКачена снимка а как добре го бяхте измислили.Качена снимка

#22 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 27 March 2012 - 09:29 PM

Хах , само това ли можа да измислиш? Явно си влезнал здраво в матрицата ...опс в алкохолен делириум. Можеш повече, вярвам в теб ;)

#23 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 27 March 2012 - 09:59 PM

Показване на мнениетоГеорги Симеонов, в 27 March 2012 - 06:49 PM, написа:

Мнението на един пияница и на един подлец и страхливец, който се изявява като махленска клюкарка и клеветник, не ме интересуват! :mg_062:

Карлосе, като те интересуват снимки, защо не дойде да снимаш, бе, мушмурок?




На Ти ли ще си говорим...Добре.
Айде пак се почна(пияници, подлеци,страхливци и т.н.)…Ами Жорко много таен този изпит бе :md_064: Нямаше нищо като реклама даже и на сайта ви… Как да дойда да снимам…Можеше и да ви фигурирам на кучетата без пари…
Нищо не каза…Сега съдията да не се отказа от НОК и да гледа малинои бе… :md_064: Нали не ги харесваше, овчарките били по-добри :md_064: Даже гледам, че и поколение от тях е извадил :md_064:
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#24 Потребителят е офлайн   Георги Симеонов Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 349
  • Регистрация: 07-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 27 March 2012 - 10:19 PM

Ето как се оплюва и разводнява и как се подиграва, едно мероприятие, достойно за уважение! Няколко клоуна, шута и марионетки - плювачи и слагачи са достатъчни за това.
Който се интересува, може да намери информацията тук:
http://www.nemskaovc...ewforum.php?f=4

В SV признават селекционните родословия на ОНОК, белите не ги признават. Но от тук натам, май FCI родословията, които не са членове същевременно и на WUSV ще имат проблем. :db_046: А честито на всички членове на БОГОК! Палачинката се обръща. Тук искам да допълня, че нямам нищо против съвестните членове и развъдчици от БОГОК, просто те ще станат жертва на политиката, така както членовете на ОНОК бяха жертва на същата тази политика. Само се чудя, кому е нужно това противопоставяне и конфронтация и кой ще страда най - много от това, кой ще лапа дарения и кой евро субсидии, на гърба на истинските кучкари?


P.S Моля спрете със спекулациите. Канцеларията бе уведомена чрез пратка с обратна разписка на Еконт Експрес още на 20.02.2012 за провеждането на седмицата на изпитите. Многократно молих, информацията да бъде публикувана в сайта на ОНОК - уви без резултат. Нищо не е било тайно. Всичко бе явно и никой, нищо и от никого не е крил.

#25 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 27 March 2012 - 10:35 PM

Показване на мнениетоГеорги Симеонов, в 27 March 2012 - 09:19 PM, написа:

Ето как се оплюва и разводнява и как се подиграва, едно мероприятие, достойно за уважение! Няколко клоуна, шута и марионетки - плювачи и слагачи са достатъчни за това.
P.S Моля спрете със спекулациите. Канцелавията бе уведомена чрез пратка с обратна разписка на Еконт Експрес още на 20.02.2012. Многократно молих, информацията да бъде публикувана в сайта на ОНОК - уви без резултат. Нищо не е било тайно. Всичко бе явно и никой, нищо и от никого не е крил.


Айде пак (клоуни, шутове, марионетки,плювачи, слагачи и т.н.)...Ами Жорко аз кво съм виновен, че вашата централа не ви е_ава, вас и местната ви група(вие сигурни ли сте, че сте членове на ОНОК)...Можеше да направите реклама в дога, нали...Не сега, когато изпита е приключил...Сега ще кажете, че не сте се сетили ...Абе то всичко е ясно не сте искали много публика, даже никаква...Защо ли?
Абе остави тоя измамен изпит бе... Кажи ся СЪДИЯТА по-доволен ли е от малиноите?
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#26 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 27 March 2012 - 11:04 PM

Показване на мнениетоYerom, в 27 March 2012 - 08:10 PM, написа:

Става интересно появи се и неуспелия кандидат президент,неуспелия превратаджия ,неуспелия компютърен развъждачКачена снимка Качена снимка човека рекорьор по наи бързо сасипване на една организацияКачена снимка Маи Венелин ти се наслуша на глупостите и ти нададе един звучен боцКачена снимка а как добре го бяхте измислили.Качена снимка


Yerom, ами не всички успяват...Някои толкова могат :md_064:
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#27 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 28 March 2012 - 12:06 AM

Трябваше да мине повече от година за да го разбереш, а ? Всяко дълго пътуване започва с една единствена стъпка . Важното е , да имаш смелост да я направиш, докато дребните страхливи човечета се чудят с кой да се заядат или потърсят поредните оправдания за собственото си безцелно, жалко, мизерно, мързеливо пълно с несгоди съществуване (поради голямото количество свободно преминаващ въздух между ушите)!






#28 Потребителят е офлайн   fnqkhhhzzz Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 127
  • Регистрация: 26-February 11

Публикувано: 28 March 2012 - 08:50 AM

А бе, вие двамцата заслужавате... да ви хване човек и да ви удари по 1 здрав шут в гъза. Толкова тъпи момчета да сте... не ми се вярва... Ако някой е искал да прави нещо скришно, изобщо нямаше и да разберете,че е имало изпит бе маймуни.Изобщо даже нямаше да се занимава някой да организира нещо и да си губи времето,ако е било зор просто да се мине,нямаше даже и кучетата да се водят,както впрочем май се прави на други места... аре затваряйте си тъпите плювалници,щото не ви познавам,но вече с тъпотията си ми надигате нервата.Вие сте ебати комплексираните мишоци... даже и да ви наплюе човек не заслужавате..

#29 Потребителят е офлайн   RINO Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 24-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 28 March 2012 - 09:06 AM

:ba_025: Поздравление за всички участници в мероприятието и за всички кучета успешно преминали изпита ! :rc_036: . Не се съмнявам ,че всичко е било на ниво защото кучетата са научени перфектно.Удоволствие е да ги гледаш как работят !Всички тези които се опитват да оплюват темата и да омаловажат мероприятието могат само да съжаляват, че не са присъствали за да видят наистина едни прекрасно обучени кучета.Съжалявам ,че и аз не можах да присъствам по независещи от мен причини !!! Желая на всички много успехи в бъдеще и безброй щастливи мигове с техните любимци.Специални поздрави на дресьора Боби Балтов за перфектно свършената работа в обучението на кучетата,много е добър спор няма.
User's Signature

Кучетата немогат да ме разочароват, това го могат само Хората !

#30 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 28 March 2012 - 10:25 AM

Показване на мнениетоfnqkhhhzzz, в 28 March 2012 - 07:50 AM, написа:

А бе, вие двамцата заслужавате... да ви хване човек и да ви удари по 1 здрав шут в гъза. Толкова тъпи момчета да сте... не ми се вярва... Ако някой е искал да прави нещо скришно, изобщо нямаше и да разберете,че е имало изпит бе маймуни.Изобщо даже нямаше да се занимава някой да организира нещо и да си губи времето,ако е било зор просто да се мине,нямаше даже и кучетата да се водят,както впрочем май се прави на други места... аре затваряйте си тъпите плювалници,щото не ви познавам,но вече с тъпотията си ми надигате нервата.Вие сте ебати комплексираните мишоци... даже и да ви наплюе човек не заслужавате..


Господине fnqkhhhzzz, от поста ви личи, че сте интелигентен, с богат изказ, речник и обща култура ЧОВЕК. Вписвате се отлично в групата на най-чистите хора в най-чистата и праведна организация ОНОК. Не можах да разбера вие от манипулираните ли сте или от манипулаторите...Май сте от първите според мен...Нищо, човек се учи цял живот и пак оставал ненаучен.
За да защитавате така яростно истиността на провеждането на този изпит...сигурно сте участник в него :md_064:
Името ви да не е случайно Борислав Ангелов с куче Max von Rozen и на това куче случайно баща му да не е Дон от Драгалевци(Дуди) :md_064: ...Приятно ми е да се запознаем...Явно сте от манипулираните както предположих...
Ами то на този изпит само наши кучета бе...и най-важното...СЪДИЯТА е от нашите... :md_064:

:flagbg: Браво перфектна организация :flagbg:
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#31 Потребителят е офлайн   fnqkhhhzzz Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 127
  • Регистрация: 26-February 11

Публикувано: 28 March 2012 - 10:47 AM

Точно пред тебе хамстер... не е нужно да се правя на интелигентен,а какъв е изказа ми,не си ти човека,който може да определя. Начина по който се изказвам е напълно заслужен... човек колкото и да е интелигентен не трябва да е лицемер,на ебалниците трябва да е говори точно по такъв начин.Просто се опитах да ти набия в тиквата,че ако нещо е трябвало да е скришно е щяло да бъде... и никой нямаше да разбере... не е нужно да си много интелигентен и с добър изказ за да се сетиш,но от това,как осрахте темата си личи,че вие сте манипулаторите.Дето има една приказка.. да е К** да му го набиеш.. .ама акъл нестава. И последно... тва кученце дето си го изтипосал... незнам кой е баща му.... но повечето на които им слагате снимчици там по темичките .... са за смях пред него... казвам го.. като лаик нали, не претендирам да разбирам много... Аре сега ще си го преместя в другия крачол заради мнението ви за изпита и повече не смятам дори и да ви чета тъпотиите.

#32 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 28 March 2012 - 12:43 PM

Що им се палите толкова на двамата страхливци? Те само знаят да говорят, но като дойде време за действия започват да увъртат, да сменят темата, и не на последно място да се оправдават като девственици преди "....е".

Просто не могат да покажат нищо повече от приказки без покритие, колкото и да са били канени да направят обратното Качена снимка, но както казах по-горе - Те толкова си могатКачена снимка

#33 Потребителят е офлайн   Георги Симеонов Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 349
  • Регистрация: 07-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 28 March 2012 - 04:20 PM

Много снимки, информация и ново: ОЧАКВАЙТЕ ВИДЕО, тук:
http://www.nemskaovc...b8e5e4&start=10
Прикачена снимка
P.S. RINO, благодаря за хубавите думи и пожелания! :ba_025:

#34 Потребителят е офлайн   Yerom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 778
  • Регистрация: 16-February 10

Публикувано: 28 March 2012 - 05:00 PM

randol ти като компютърен развъждач и голям борец за истинатаКачена снимка искам да ти задам един въпрос.Редно ли е според правилника на организацията в която можеби все още си член незнам,съдията да оценява собственото си куче.

#35 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 28 March 2012 - 07:15 PM

1. Мрън-мрън-мрън-мрън-мрън! По-горе се обясни каква е ситуацията, няма какво да обяснявам аз! Ако имаш някакви доказателства, че това не е така си има надлежен ред да подадеш оплакване.


2. Странно, кога ли съм се изказвал, че въобще имам амбиции да ставам развъдчик?????????? НИКОГА !!!!!!!

Цялата енергия, която вложих беше единствено и само да помогна да се въведат конкретни правила. Правила, които ще се спазват и ще се контролират дали се спазват в действителност. Истината е, че страхливци с подмолни душици като теб(включително и УС на ОНОК) не желаят да има такъв контрол, защо ли? ... един средно-интелигентен човек ще се сети без да се затрудни за разлика от теб!

3. Айде сега ти ми обясни ситуацията с дед'О Мраз, даренията, данъчните измами, търговията с животни, изпитите на маса, и още един куп глупости, които се правят само и само да се изкара някой лев на чужд гръб? Може и две думи за асфалтката в Димитровград да кажеш :)


Но какво ли мога да очаквам от теб, та ти си просто едно страхливо мрънкало...



#36 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 28 March 2012 - 07:15 PM

Качена снимка

#37 Потребителят е офлайн   Yerom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 778
  • Регистрация: 16-February 10

Публикувано: 28 March 2012 - 08:25 PM

randol отговаряш като ощипана мома нещо маи си гузен Качена снимка. Попитах според правилника на онок разрешено ли е съдия да съди собственото си куче.

#38 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 28 March 2012 - 08:35 PM

В случая ти не отговори , а продължи с - Мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън...

#39 Потребителят е офлайн   RINO Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 24-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 28 March 2012 - 08:54 PM

Показване на мнениетоYerom, в 28 March 2012 - 03:00 PM, написа:

randol ти като компютърен развъждач и голям борец за истинатаКачена снимка искам да ти задам един въпрос.Редно ли е според правилника на организацията в която можеби все още си член незнам,съдията да оценява собственото си куче.

Така... и понеже randol не ти отговаря директно на въпроса аз ще го направя.По правилник не е разрешено, но от всички кучета положили изпита няма нито едно което да е на съдията така че не не виждам какъв е проблема той да съди което и да е от тях ! А ако имаш предвид Дара нещо си изостанал с информацията ,тя не е собственост на съдията и повярвай ми аз знам това най добре така че не се изказвай неподготвен,не се излагай с даването на грешна информация.
User's Signature

Кучетата немогат да ме разочароват, това го могат само Хората !

#40 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 28 March 2012 - 09:22 PM

Рино , отговорих точно и ясно, няма за какво да му се обяснявам на този неудачник! Ако не си забелязала той само задава въпроси , но когато на него му зададат какъвто и да е въпрос , млъква! А това не е случайно, все пак характера му е съкращение на женски полов орган!

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни