Dog.bg Форуми : Седмица на Изпитите в ОНОК-BSV

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

Седмица на Изпитите в ОНОК-BSV Един истински празник за ентусиастите!

#41 Потребителят е офлайн   Yerom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 778
  • Регистрация: 16-February 10

Публикувано: 29 March 2012 - 09:25 AM

rino твърдиш че си наясно но обясни ми защо трябва да вярвам на твите думи.Когато говорим за официални неща какъвто би трябвало да е този изпит нещата трябва да са документирани.В ОНОК има едно нещо наречено родословна книга в която срещу името на кучето фигурира името на собственика с подпис и печат .Мисля че не е проблем да видим този документ на които да пише името на собственика .И ако там не фигурира името на съдията ще ни убедите в правотата на твърдението си.А до тогава остава съмнението за манипулация.Качена снимка

#42 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 29 March 2012 - 10:31 AM

Показване на мнениетоYerom, в 29 March 2012 - 08:25 AM, написа:

rino твърдиш че си наясно но обясни ми защо трябва да вярвам на твите думи.Когато говорим за официални неща какъвто би трябвало да е този изпит нещата трябва да са документирани.В ОНОК има едно нещо наречено родословна книга в която срещу името на кучето фигурира името на собственика с подпис и печат .Мисля че не е проблем да видим този документ на които да пише името на собственика .И ако там не фигурира името на съдията ще ни убедите в правотата на твърдението си.А до тогава остава съмнението за манипулация.Качена снимка



Yerom, аз мисля, че това май са го пропуснали :md_064:
За смяната на собственик трябва да има договор прикрепен към родословието, тези два документа да се изпратят до централата на ОНОК, да се отрази в родословната книга и на родословието на кучето да се запише името на новия собственик. Разбира се с подпис и печат от централата.
Днес се обадих на секретаря на ОНОК г-н Васил Миланов, който ми каза, че такива документи за смяна на собственост на куче Dara od Roubenky в централата не са получавани до този момент. Следователно въпросното куче Dara od Roubenky все още е собственост на СЪДИЯТА-Божидар Балтов.

" Съдията не може да оценява кучета, на които е собственик или стопанин; кучета, чийто собственик или стопанин живее заедно с него; кучета, представяни от лица, живеещи заедно с него. Изключение от това правило са мероприятия, при които съдиите са били назначени WUSV "
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#43 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 29 March 2012 - 12:53 PM

Сламката , за която искате да се хванете е мноооого къса и ще се "удавите" , колкото и да Ви се иска някой да е сгафил.


Нали сте разбирачи, айде покажете нещо по-добро. Покажете как работят вашите кучета, покажете кога, къде и какъв изпит са минали. До този момент нито един от вас двамцата не е показал и една стотна от това, което са показали Жоро и Боби.

Ицо , обясни на нас неосведомените:
- как така строежите на бул. Климент Охридски са незаконни и още не са бутнати,
- какви са тези дарения без договор при провеждане на изложби,
- как се прави изложба на асфалт, как така всички кучета в БОГОК са с IPO1 ,
- като такъв изпит никога не е обявяван и т.н. и т.н.
- изкоментирай това - Отчетен период 2011 год
- как така председателя на БОГОК е такъв, при положение, че е доказан търговец?


На тези въпроси не смееш да отговориш, ама държиш сметка на другите, които се опитват да направят нещо, като хората!


Жалки сте наистина!

#44 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 29 March 2012 - 05:06 PM

Показване на мнениетоrandol, в 29 March 2012 - 11:53 AM, написа:

Сламката , за която искате да се хванете е мноооого къса и ще се "удавите" , колкото и да Ви се иска някой да е сгафил.


Нали сте разбирачи, айде покажете нещо по-добро. Покажете как работят вашите кучета, покажете кога, къде и какъв изпит са минали. До този момент нито един от вас двамцата не е показал и една стотна от това, което са показали Жоро и Боби.

Ицо , обясни на нас неосведомените:
- как така строежите на бул. Климент Охридски са незаконни и още не са бутнати,
- какви са тези дарения без договор при провеждане на изложби,
- как се прави изложба на асфалт, как така всички кучета в БОГОК са с IPO1 ,
- като такъв изпит никога не е обявяван и т.н. и т.н.
- изкоментирай това - Отчетен период 2011 год
- как така председателя на БОГОК е такъв, при положение, че е доказан търговец?


На тези въпроси не смееш да отговориш, ама държиш сметка на другите, които се опитват да направят нещо, като хората!


Жалки сте наистина!


Милене, темата е Седмица на Изпитите в ОНОК-BSV и е хубаво да се придържаме към темата. С Yerom коментираме дали този изпит е направен по правилата или не. Мисля, че се придържаме към темата...Като направите тема за изложбите в БОГОК ще изкоментираме и нея.
Вие тръбите навсякъде, че във вашата организация са точните хора, всичко е по правилата, а излиза, че не е така... Точно хората, на които разчиташ да дават пример и да спазват правилата те подведоха и сега трябва да им бършеш гъзовете и да замазваш положението. Явно има още за чистене на нечестивци от праведната организация. Лошото е, че и новите кадри са намесени и вървят по порочния път.
Рандоле, Рандоле ще има да си чукаш главата още дълго...Знам, че ти за нищо не си виновен, освен за това, че защитаваш нечистивците облечени в овчи кожи...Ти си един идеалист обграден с манипулатори и измамници...Искрено съжалявам за теб...Жив и здрав да си!
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#45 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 29 March 2012 - 07:25 PM

Ах, колко си загрижен , чак мед ми закапа от сърцето ...

Айде да не се опитваш да бягаш от темата, защото изглеждаш вече повече от смешно.Не е редно да гледаш само едната страна на монетата, дай да погледнем и другата.

Като си толкова заинтересуван дали е продадено дадено куче, обясни ми къде пише, че трябва да се декларира продажбата на куче? - За кучило не коментирам!


Може да споделиш и ти защо даде кучетата си на Славея? Как ги даде? С договор или без договор? Депозира ли го в канцеларията на БОГОК? Не е ли за да отбиеш номера,а ?

Кой е собственика на кучетата, този който ги държи на повод или този който само гледа?
Прикачена снимка

Относно темите за БОГОК - колко линка искаш да ти дам? Ети два :

- Специалка - Димитровград - 18 март 2012
Прикачена снимка


- Общо събрание на БРФК - 22.12.2011 г

Прикачена снимка

Коментирай де, без да се притесняваш за мойта особа - аз си нося кръста, гледай си твоя !

#46 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 29 March 2012 - 08:34 PM

Показване на мнениетоrandol, в 29 March 2012 - 06:25 PM, написа:

Ах, колко си загрижен , чак мед ми закапа от сърцето ...

Айде да не се опитваш да бягаш от темата, защото изглеждаш вече повече от смешно.Не е редно да гледаш само едната страна на монетата, дай да погледнем и другата.

Като си толкова заинтересуван дали е продадено дадено куче, обясни ми къде пише, че трябва да се декларира продажбата на куче? - За кучило не коментирам!


:ab_041: Кучето може да не е продадено...Само че, за да може Божидар Балтов-СЪДИЯТА да съди кучето Dara od Roubenky собственика на това куче трябва документално да не е той, тъй като....
Съдията не може да оценява кучета, на които е собственик или стопанин; кучета, чийто собственик или стопанин живее заедно с него; кучета, представяни от лица, живеещи заедно с него. Изключение от това правило са мероприятия, при които съдиите са били назначени WUSV

т.е. трябва да има договор между Б.Балтов-СЪДИЯТА и г-н Г.Симеонов-Шаблона, който удостоверява, че новия собственик е г-н Г.Симеонов. Този договор заедно с родословието на кучето трябваше да се изпрати в централата на ОНОК да се завери, в родословието на кучето, както и в родословната книга на ОНОК да се впише новия собственик. Иначе горното правило не е спазено :ea_103: :xg_102: и издадените документи от изпита на куче Dara od Roubenky не важат. Все пак се издават официални документи :fa_067:... или не са официални ... :wa_048: :wink: :wc_055:





randol написа:

Може да споделиш и ти защо даде кучетата си на Славея? Как ги даде? С договор или без договор? Депозира ли го в канцеларията на БОГОК? Не е ли за да отбиеш номера,а ?

Кой е собственика на кучетата, този който ги държи на повод или този който само гледа?
Прикачен файл 0001.jpg

Относно темите за БОГОК - колко линка искаш да ти дам? Ети два :

- Специалка - Димитровград - 18 март 2012
Прикачен файл P1190634-1.jpg

- Общо събрание на БРФК - 22.12.2011 г

Прикачен файл untitled8.jpg

Коментирай де, без да се притесняваш за мойта особа - аз си нося кръста, гледай си твоя !


Първо нито аз, нито Славея сме членове на БОГОК(можеш да провериш) или на някаква организация, нито участваме на някакъв изпит на някаква организация, на който аз да съм съдия(опази Боже) :ab_041: , за да ни трябва нещо подобно.
Бъди сигурен, че ако Славея реши да членува някъде(за което се съмнявам) веднага ще направя необходимото, за да е собственик на кучетата по документи.
Аз не веднъж съм казал, че с НОК приключвам…Живот и здраве тази година съм на националния шампионат по КНПВ и с хердер без FCI родословие от КНПВ линии.
За снимката…Славея трудно би удържала баща и син заедно(на двоен повод са на снимката) :ab_041: … но по отделно се справя… :ba_025:
На тази изложба само дефилираме отстрани, защото сме грознички и не отговаряме на стандартите за красота и порода … :md_064:

Жив и здрав !
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#47 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 29 March 2012 - 09:09 PM

Попитах за точката от устав или правилник, която изисква това!

Показване на мнениетоrandol, в 29 March 2012 - 06:25 PM, написа:

Като си толкова заинтересуван дали е продадено дадено куче, обясни ми къде пише, че трябва да се декларира продажбата на куче? - За кучило не коментирам!




Отново не коментираш темите за БОГОК и БРФК! Иначе се огледа в ОНОК!

randol написа:

Може да споделиш и ти защо даде кучетата си на Славея? Как ги даде? С договор или без договор? Депозира ли го в канцеларията на БОГОК? Не е ли за да отбиеш номера,а ?

Кой е собственика на кучетата, този който ги държи на повод или този който само гледа?
Прикачен файл 0001.jpg

Относно темите за БОГОК - колко линка искаш да ти дам? Ети два :

- Специалка - Димитровград - 18 март 2012
Прикачен файл P1190634-1.jpg

- Общо събрание на БРФК - 22.12.2011 г

Прикачен файл untitled8.jpg

Коментирай де, без да се притесняваш за мойта особа - аз си нося кръста, гледай си твоя !



А това ми звучи, като многото ти легендарни и митични обещания за убийствени демонстрации преди всяка изложба, които чакахме, но не дочакахме, но дано доживеем!

DOGI_DOG написа:

Аз не веднъж съм казал, че с НОК приключвам…Живот и здраве тази година съм на националния шампионат по КНПВ и с хердер без FCI родословие от КНПВ линии.
За снимката…Славея трудно би удържала баща и син заедно(на двоен повод са на снимката) :ab_041: … но по отделно се справя… :ba_025:
На тази изложба само дефилираме отстрани, защото сме грознички и не отговаряме на стандартите за красота и порода … :md_064:

Жив и здрав !


Карлосе-карлосе , мнооого думи , а малко дела! И знаеш ли, че KOKO_ko е много, ама много прав.
Наистина е за чудене че ти обръщаме толкова внимание бръщолевецоКачена снимка

Прикачена снимка
Линк - ЦЪК


Айде успокой се приятелче Качена снимка

#48 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 29 March 2012 - 09:53 PM

Рандоле, приомите ти ми са ясни....на въпроса отговаряш с въпрос...ама ти отговор не даваш... :md_064:

Съдията не може да оценява кучета, на които е собственик или стопанин; кучета, чийто собственик или стопанин живее заедно с него; кучета, представяни от лица, живеещи заедно с него. Изключение от това правило са мероприятия, при които съдиите са били назначени WUSV



Документално няма смяна на собственика...Издават се официални документи...а официално и документално Dara od Roubenky е собственост на Б.Балтов-Съдията... в канцеларията на ОНОК кучката е вписана със собственик Б.Балтов-Баш Съдията...Баш Съдията съди кучката Dara od Roubenky ...това са реалните факти

Айде сега да ти чуя мнението по този казус ....
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#49 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 29 March 2012 - 11:18 PM

Показване на мнениетоDOGI_DOG, в 29 March 2012 - 07:53 PM, написа:

Рандоле, приомите ти ми са ясни....на въпроса отговаряш с въпрос...ама ти отговор не даваш... :md_064:

Съдията не може да оценява кучета, на които е собственик или стопанин; кучета, чийто собственик или стопанин живее заедно с него; кучета, представяни от лица, живеещи заедно с него. Изключение от това правило са мероприятия, при които съдиите са били назначени WUSV



Документално няма смяна на собственика...Издават се официални документи...а официално и документално Dara od Roubenky е собственост на Б.Балтов-Съдията... в канцеларията на ОНОК кучката е вписана със собственик Б.Балтов-Баш Съдията...Баш Съдията съди кучката Dara od Roubenky ...това са реалните факти

Айде сега да ти чуя мнението по този казус ....




Каква си ми шматкааа ,прилагал съм приоми и тям подобни дрън-дрънканици с тази разлика, че не аз бягам от зададени въпроси, а ти! Отговаряш само на това, което и както ти е угодно!

А за да ти задавам даден въпрос явно съм подкован с документ, но кой си ти и в качеството на какъв трябва да ти бъде предоставен такъв?

Както и да е, въпроса е да се правите на интересни, само и само да не забележат вашите лайна, нали така "холандецо"!?

#50 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 29 March 2012 - 11:25 PM

МРЪН-МРЪН-МРЪН-МРЪН-МРЪН-МРЪН


Съдията не може да оценява кучета, на които е собственик или стопанин; кучета, чийто собственик или стопанин живее заедно с него; кучета, представяни от лица, живеещи заедно с него. Изключение от това правило са мероприятия, при които съдиите са били назначени WUSV






Документално няма смяна на собственика...Издават се официални документи...а официално и документално Dara od Roubenky е собственост на Б.Балтов-Съдията... в канцеларията на ОНОК кучката е вписана със собственик Б.Балтов-Баш Съдията...Баш Съдията съди кучката Dara od Roubenky ...това са реалните факти

Айде сега да ти чуя мнението по този казус ....
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#51 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 29 March 2012 - 11:32 PM

Я ходи тичкай по асфалта Качена снимка... и измисли нещо сам Качена снимка , ама как да стане, като ти толкова си можеш Качена снимка

#52 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 29 March 2012 - 11:41 PM

МРЪН-МРЪН-МРЪН-МРЪН-МРЪН-МРЪН-
МРЪН-МРЪН-МРЪН-МРЪН-МРЪН-МРЪН
-МРЪН-МРЪН-МРЪН-МРЪН-МРЪН-МРЪН

Съдията не може да оценява кучета, на които е собственик или стопанин; кучета, чийто собственик или стопанин живее заедно с него; кучета, представяни от лица, живеещи заедно с него. Изключение от това правило са мероприятия, при които съдиите са били назначени WUSV


Документално няма смяна на собственика...Издават се официални документи...а официално и документално Dara od Roubenky е собственост на Б.Балтов-Съдията... в канцеларията на ОНОК кучката е вписана със собственик Б.Балтов-Баш Съдията...Баш Съдията съди кучката Dara od Roubenky ...това са реалните факти

да ти чуя мнението по този казус ....
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#53 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 29 March 2012 - 11:46 PM

Хе-хе смешко, толкова си глупав, че още 100 пъти да ти го напиша, пак няма да разбереш, така че лети-летиии "холандецо"Качена снимка

#54 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 29 March 2012 - 11:53 PM

Явно въпроса, който ти задавам е доста неудобен или няма как да ми отговориш ...Аз ще продължавам да го задавам нищо, че по всякакъв начин се опитваш да отклониш темата в друга посока...

Съдията не може да оценява кучета, на които е собственик или стопанин; кучета, чийто собственик или стопанин живее заедно с него; кучета, представяни от лица, живеещи заедно с него. Изключение от това правило са мероприятия, при които съдиите са били назначени WUSV


Документално няма смяна на собственика...Издават се официални документи...а официално и документално Dara od Roubenky е собственост на Б.Балтов-Съдията... в канцеларията на ОНОК кучката е вписана със собственик Б.Балтов-Баш Съдията...Баш Съдията съди кучката Dara od Roubenky ...това са реалните факти

да ти чуя мнението по този казус ....
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#55 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 30 March 2012 - 12:06 AM

Продължавай да "летиш" , само затвърждаваш мнението ми за теб - Очи на сляп, език на душевно болен! Качена снимка

#56 Потребителят е офлайн   ultima Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 15-December 09
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:ветеринарна медицина, немски овчарки, обучение, генетика, кинология

Публикувано: 30 March 2012 - 01:00 AM

Показване на мнениетоRINO, в 28 March 2012 - 09:06 AM, написа:

:ba_025: Поздравление за всички участници в мероприятието и за всички кучета успешно преминали изпита ! :rc_036: . Не се съмнявам ,че всичко е било на ниво защото кучетата са научени перфектно.Удоволствие е да ги гледаш как работят !Всички тези които се опитват да оплюват темата и да омаловажат мероприятието могат само да съжаляват, че не са присъствали за да видят наистина едни прекрасно обучени кучета.Съжалявам ,че и аз не можах да присъствам по независещи от мен причини !!! Желая на всички много успехи в бъдеще и безброй щастливи мигове с техните любимци.Специални поздрави на дресьора Боби Балтов за перфектно свършената работа в обучението на кучетата,много е добър спор няма.

радвам се че въпреки това да е поредната съсипана тема има поне ЕДИН смислен и доброжелателен коментар. иначе браво на всички участници и организатори на това събитие! пожелавам ви още много успехи в бъдеще :ba_025:
User's Signature

Cave canem, te necet lingendo - Beware of the dog, he may lick you to death...
Качена снимка Качена снимка

#57 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 30 March 2012 - 02:19 AM

Показване на мнениетоDOGI_DOG, в 29 March 2012 - 10:53 PM, написа:

Явно въпроса, който ти задавам е доста неудобен или няма как да ми отговориш ...Аз ще продължавам да го задавам нищо, че по всякакъв начин се опитваш да отклониш темата в друга посока...

Съдията не може да оценява кучета, на които е собственик или стопанин; кучета, чийто собственик или стопанин живее заедно с него; кучета, представяни от лица, живеещи заедно с него. Изключение от това правило са мероприятия, при които съдиите са били назначени WUSV


Документално няма смяна на собственика...Издават се официални документи...а официално и документално Dara od Roubenky е собственост на Б.Балтов-Съдията... в канцеларията на ОНОК кучката е вписана със собственик Б.Балтов-Баш Съдията...Баш Съдията съди кучката Dara od Roubenky ...това са реалните факти

да ти чуя мнението по този казус ....



Борецо за правда, можеш ли да дадеш някакво смислено и логично обяснение по този казус или отново от безсилие ще обиждаш и ще мрънкаш…
Къде се скриха шушумигите-хитреци, че ти ще им оправяш бъкиите бе…
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#58 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 30 March 2012 - 07:26 AM

Не виждам в качеството ти на какъв , трябва да ти предоставяме каквито и да е документи?

Айде сега си злобей на воля, силата е в теб!Качена снимка

Нямам търпение да те видя на световното Качена снимка, дано само за пореден път не ти излезне пак някоя извънредна работа Качена снимка

#59 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 30 March 2012 - 10:21 AM

Значи ще продължаваме да въртим задните части и да се опитваме да отклоним въпроса в друга посока…

Показване на мнениетоrandol, в 30 March 2012 - 06:26 AM, написа:

Не виждам в качеството ти на какъв , трябва да ти предоставяме каквито и да е документи?



В качеството на човек, който пита и се интересува, като се придържа към темата и ти като по-компетентен да му обясниш, защо на този изпит Б.Балтов-СЪДИЯТА съди кучето Dara od Roubenky, на което е собственик документално и как се издава нов документ за издържан изпит като хитро се заобикаля правилото…

Съдията не може да оценява кучета, на които е собственик или стопанин; кучета, чийто собственик или стопанин живее заедно с него; кучета, представяни от лица, живеещи заедно с него. Изключение от това правило са мероприятия, при които съдиите са били назначени WUSV



Айде бе Рандоле, в името на правдата поне дай някво ЛОГИЧНО обяснение…Обори ме…Докажи, че не съм прав…Де го тоя прословут документ бре …Нали си пръв на барикадата…направи една малка стъпка в изясняване на казуса…БОРЕЦО ЗА ИСТИНА И ПРАВДА
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#60 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 30 March 2012 - 10:58 AM

Документ има! Ако щеш вярвай , ако щеш не вярвай! Твоя работа!

Не виждам смисъл да го представям пред теб и тук, на най-страхливия човек бягащ от всякаква отговорност и собствените си обещания. и най-вече лъжещ за националността си, което е повече от срамно и трагикомично!

Като толкова ти е интересно заповядай да ти го представя лично, ще ти дам копие да си го сложиш в рамка Качена снимка ... Нали и твоите кучета могат да се видят, колко са научени само лично, я ги вземи и тях да ги представиш, та да мога ги снимам Качена снимка

Какъв си ми завалия Качена снимкаКачена снимка

Мод: Достатъчно! Ако имате нещо конструктивно да напишете за КУЧЕТАТА, темата може и да бъде отворена. До тогава, намерите си друго място за изясняване на личните отношения!

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни