Dog.bg Форуми : КАСТРАЦИЯ ПРИ ЖЕНСКО КУЧЕ

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

КАСТРАЦИЯ ПРИ ЖЕНСКО КУЧЕ

#1 Потребителят е офлайн   draft Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 03-April 12

Публикувано: 03 April 2012 - 10:27 PM

Здравейте аз съм нова тук и за първи път задавам тема - по-скоро въпрос така, че ако не го правя както трябва моля да ме извините!
Аз съм от Пловдив и ми предстои да преживея кастрацията на моето куче. Много прочетох по тази тема - за и против. На всякъде се споменава, че тази операция била рутинна, но в един форум една жена сподели, че 5 дена след кастрацията на нейната котка ( операцията минала успешно и всичко било наред), котката умряла. Та това мен ме стресна, че операцията не е чак толкова безобидна и може да има фатални последици. И в същия този форум един човек препоръча, че трябва да се потърси добър лекър с опит, да не се предоверяваме на всеки-та по този повод искам да попита кои са най-добрите хирурзи в тези операции в Пловдив? Някой да ми препоръча добър хирург по кастрации на женско куче. Забравих да спомена, че кучето ми е чихуахуа и тежи 2 кг., на година и девет месеца и в момента кара мнима бременност.
Предварително ви благодаря

#2 Потребителят е офлайн   samotnata Икона

  • assajventress
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4582
  • Регистрация: 23-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Биология, животни...
  • Skype:

Публикувано: 04 April 2012 - 11:53 AM

19 страници е обсъждано всичко около кастрацията
User's Signature

Nothing but the best is good enough!

#3 Потребителят е офлайн   draft Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 03-April 12

Публикувано: 04 April 2012 - 12:11 PM

Изглежда, че нещо не съм се изразила както трябва защото не сте ми разбрали въпроса. Тоя линк дето сте ми го постнали аз това съм го чела. Въпросът ми е или по скоро молба ако някой тук в този форум познава добър хирург - ветеринар от Пловдив да ми даде кординатите му.
Благодаря

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни