Dog.bg Форуми : Извинение от Карлос и Ицо!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Извинение от Карлос и Ицо!

#1 Потребителят е офлайн   Георги Симеонов Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 349
  • Регистрация: 07-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 04 April 2012 - 11:48 AM

След като родословието на Дара ми бе върнато от канцеларията, го снимах, за да покажа, какви лъжци са Карлос и Ицо.
Прикачена снимка
Държа Карлос - Догидог и Ицо - Йером, да ми се извинят публично, заради лъжите изречени от тях и провалената тема:
http://forum.dog.bg/...0%BE%D0%BA-bsv/
Много моля, ако не го направят, администраторите и модераторите да им потърсят отговорност и да им бъде наложено наказание.

#2 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 04 April 2012 - 06:00 PM

Показване на мнениетоГеорги Симеонов, в 04 April 2012 - 10:48 AM, написа:

След като родословието на Дара ми бе върнато от канцеларията, го снимах, за да покажа, какви лъжци са Карлос и Ицо.
Прикачен файл Dara3.jpg
Държа Карлос - Догидог и Ицо - Йером, да ми се извинят публично, заради лъжите изречени от тях и провалената тема:
http://forum.dog.bg/...0%BE%D0%BA-bsv/
Много моля, ако не го направят, администраторите и модераторите да им потърсят отговорност и да им бъде наложено наказание.



Г-н Симеонов, вие ако имахте родословието, на което да е вашето име като собственик и заверено от централата на ОНОК щяхте да го представите веднага във форума, нямаше да се криете като мишоци и кандидат председателя да печели време и да спори дали това, което казваме с Ицо е вярно или не.
Ако секретаря на ОНОК г-н Васил Миланов ме е излъгал(макар че не виждам защо) като му се обадих, лъжа всички. Но той ясно ми каза, че не е получавал никакви документи за смяна собственик на куче Dara od Roubenky ( обаждането ми беше на 29.03.2012 11:31 ч ).
Сега замесихте и Васил Миланов в театъра си. Между другото това не е почерка на секретаря на ОНОК...Колко удобно само да се удари едно печатче....
По този начин показвате, че по нищо не се различавате от другата организация, освен, че тръбите навсякъде, че сте най-честни и праведни, което както се вижда не е така.

Жалки сте...
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#3 Потребителят е офлайн   Yerom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 778
  • Регистрация: 16-February 10

Публикувано: 04 April 2012 - 06:16 PM

Много си елементарен Шаблонче.Какво показваш с тези печати?че канцеларията на онок си е свъшила работата.Защо не показа родословието когато те попитах дали има печат за смяна на собственика ,ами се покри като мишка.На всички е ясно че във него нямаше такъв.А сега се опитваш да ни пуснеш по пързалката,това ли измислихте за толкова времеКачена снимка Качена снимка Да те попитам като си собственик на женското куче,в форума които така ефтино и настоичиво се опитваш да рекламираш тук, си публикувал клип от кьорунга на които ти си фигурант на собственото си куче и това ли е по правилата.Само сега да не кажеш че на клипа не си ти а твоя брат близнак с които много си приличате.Качена снимка Качена снимка Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   Yerom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 778
  • Регистрация: 16-February 10

Публикувано: 04 April 2012 - 06:26 PM

Шаблонче като ще показваш нещо поне снимаи да се види на кое куче е това родословие.Или от бързане ти се разтрепериха ръцете и неможа да хванеш страницатаКачена снимка Качена снимка Качена снимка

#5 Потребителят е офлайн   Георги Симеонов Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 349
  • Регистрация: 07-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 04 April 2012 - 10:57 PM

Алооо, наглите,

Или се извинете или не ми спамете темата. На никого не съм длъжен да давам каквито и да е обяснения.
Как искате да ви покажа нещо, което не беше у мен. Родословията на всички участници, бяха изпратени от мен лично, като организатор в канццеларията за заверка на положените и издържани успешно изпити и кьорунзи. Включително тези на Бонт и Дара, които са моя собственост. Как мога да ви покажа нещо, което физически не бе у мен? Дори имам документ от еконт, че родословията са ми били изпратени вчера от канцеларията и ги получих едва днес. Бих могъл и него да сканирам, но както вече казах, не ви дължа обяснения. Вие сте тези, които ми дължат извинение. Има дата на родословието, така че няма какво повече да говорим. Имате две опции - да се извините или да не го направите. Но тъй като не случайно сте от бандата на наглите и сте оперирани от чувства на чест, достойнство и доблест, не очаквам от вас да го направите. Повече, няма да говоря с вас, защото не сте на моето ниво. Много ви моля, по никакъв повод, не говорете с мен, по мой адрес или пък за кучетата ми.
Каквото и да става от тук натам, никой няма да ви вземе на сериозно, така че каквото и да напишете, каквото и да излъжете, както и да се опитвате да извъртите, петните, черните и т.н, няма да има кой да ви се върже. Всички ви разбраха какво представлявате и що за стока сте:
Красимир Кръстев - Наглос и Ицо Плиткото. :md_064:

#6 Потребителят е офлайн   blackburn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 376
  • Регистрация: 02-October 10
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив
  • Interests:German Shepherd Dog

Публикувано: 04 April 2012 - 11:04 PM

Ми... извинете ме, но аз не разбрах, защо да Ви се извинява някой, защо да не пише никой, защо да е Ваша тази тема?????? Та това е форум, а не Ваш личен сайт.

Пощадете ме за невежеството :dh_188:
User's Signature

Днес някой седи на сянка, защото преди много време някой друг....... е посадил дърво.
http://www.nuadarits.net

#7 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 15 June 2012 - 08:47 PM

Показване на мнениетоГеорги Симеонов, в 04 April 2012 - 10:48 AM, написа:

След като родословието на Дара ми бе върнато от канцеларията, го снимах, за да покажа, какви лъжци са Карлос и Ицо.
Прикачен файл Dara3.jpg
Държа Карлос - Догидог и Ицо - Йером, да ми се извинят публично, заради лъжите изречени от тях и провалената тема:
http://forum.dog.bg/...0%BE%D0%BA-bsv/
Много моля, ако не го направят, администраторите и модераторите да им потърсят отговорност и да им бъде наложено наказание.


Георги Симеонов написа:


Алооо, наглите,

Или се извинете или не ми спамете темата. На никого не съм длъжен да давам каквито и да е обяснения.
Как искате да ви покажа нещо, което не беше у мен. Родословията на всички участници, бяха изпратени от мен лично, като организатор в канццеларията за заверка на положените и издържани успешно изпити и кьорунзи. Включително тези на Бонт и Дара, които са моя собственост. Как мога да ви покажа нещо, което физически не бе у мен? Дори имам документ от еконт, че родословията са ми били изпратени вчера от канцеларията и ги получих едва днес. Бих могъл и него да сканирам, но както вече казах, не ви дължа обяснения. Вие сте тези, които ми дължат извинение. Има дата на родословието, така че няма какво повече да говорим. Имате две опции - да се извините или да не го направите. Но тъй като не случайно сте от бандата на наглите и сте оперирани от чувства на чест, достойнство и доблест, не очаквам от вас да го направите. Повече, няма да говоря с вас, защото не сте на моето ниво. Много ви моля, по никакъв повод, не говорете с мен, по мой адрес или пък за кучетата ми.
Каквото и да става от тук натам, никой няма да ви вземе на сериозно, така че каквото и да напишете, каквото и да излъжете, както и да се опитвате да извъртите, петните, черните и т.н, няма да има кой да ви се върже. Всички ви разбраха какво представлявате и що за стока сте:
Красимир Кръстев - Наглос и Ицо Плиткото.


Прикачена снимка

Източник: http://bsv.bg/info.html

Ха сега де...Ква беше... ква стана...Наглеците, лъжците, оперираните от чувства на чест, достойнство и доблест излезнаха май прави. :md_064:
Май всички разбраха какво представлявате вие господа... Георги Симеонов-Шаблона и Божидар Балтов-Дресьора :md_064:
Как ще обясните това господа, за които думите чест и достойнство са на пиедестал и се кълняхте в Левски? :md_064:
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#8 Потребителят е офлайн   Yerom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 778
  • Регистрация: 16-February 10

Публикувано: 16 June 2012 - 09:17 PM

DOGI рано или късно истината излиза на явеКачена снимка и всеки си сърба това което си е надробил.Качена снимка Жалкото е че такива дребни душици се напъват да бъдат фактори чрез лъжи и интриги и не се усещат колко са елементарниКачена снимка Качена снимка



#9 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 16 June 2012 - 09:34 PM

Yerom, мисля че ние трябва да поискаме извинение сега от господата за обидите по наш адрес :ab_041:
Да видим дали те са "оперирани от чувства на чест, достойнство и доблест ", в което не се съмнявам :md_064: И да видим кой вече ще им "се върже" :ab_041:
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#10 Потребителят е офлайн   Yerom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 778
  • Регистрация: 16-February 10

Публикувано: 16 June 2012 - 10:37 PM

DOGI мисля че достатъчно внимание отделихме на тези дребни душициКачена снимка нека тънат във забраваКачена снимка Утре е общото събрание на ОНОК борбата за власт продължаваКачена снимка Качена снимка Качена снимка Качена снимка Качена снимка нищо че становището на SV и FCI е ясно непризнаване на документите никъде по света .Явно там има още заблудени че нещата не са такива Качена снимка или други които ги интересува само търговииката на гърба на кучетата Качена снимка мъкаааа.Качена снимка

#11 Потребителят е офлайн   Георги Симеонов Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 349
  • Регистрация: 07-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 26 June 2012 - 05:31 PM

Карлосе, много добре знаеш, че това - ръководството на ОНОК са едни подли долни хора, които ме изключиха от организацията със задна дата, една седмица преди събранието. Официално, съм изключен на 20 януари. Аз още от началото на януари съм в непрекъснат контакт с канцеларията, до края на месец март. Канцеларията е уведомена, по надлежния ред - официално. За което имам документ с обратна разписка. След това, се чувахме с г-н Васил Миланов многократно и съм го молел да публикуват мероприятието, за да дойдат и да участват и други хора. Уви, това не беше направено, което не е мой проблем. След това ни изпратиха изпитни книжки, приеха ни таксите за изпитите и членския внос за 2012г, завериха ни документите и всичко беше точно. И после няколко дена преди събранието, виждам на сайта на ОНОК, че съм изключен. Обадих се на г-н Миланов и той като завеждащ канцеларията и член на управителния съвет ми каза, че няма такова нещо и че това са глупости. След 5 мин. ми се обади и ми каза, че е вярно и че съм изключен на заседание на управителния съвет на 20 януари, като мотивите са, непристойно поведение на предишното общо събрание, но били забравили да ме уведомят.
Как питам се аз, този господин е забравил? Та ние говорихме по телефона над 20 пъти, във връзка с организираните от мен мероприятия. За всички е ясно, че Венелин, самостоятелно е решил, една седмица преди общото събрание на ОНОК, да ме изключи - решил го е еднолично и дори не е уведомил останалите членове на управителния съвет, защото г-н Миланов не знаеше за това.
Г-н Миланов и Г-н Динчев, г-жо Мариана Ал Кюрди,
Имам свидети, че съм се държал пристойно и достойно! А вие, както и някои други, наричащи себе си Доги Дог и Йером, не знаете какво е чест и какво е достойнтство. Можете само да злобеете, когато някой, честен и доблестен човек се е опитал да промени нещо в една организация, подкрепял я е и е участвал на всички мероприятия и е давал и мило и драго, да се случи нещо, бива изгонен по най - подлия и гнусен начин.
Днес съм Аз - Георги Симеонов и Евгени Петков - доблестни и честни хора и милеещи за НОК, утре ще бъдат други. Междувременно, жалките дребни човечета, ще се радват!

#12 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 26 June 2012 - 09:10 PM

Жорко, не ме занимавай с глупости. Знаеш ли колко ме интересува ти и Евгени дали сте изключени от ОНОК…Никак… Дреме ми на….
Вашата война или по-точно войната между Евгени и Венелин изобщо не ме интересува…Знам от самото начало за какво става дума.Аз не мога да бъда маша в ръцете на друг, както си ти…Не отклонявай темата ами изкоментирай това….

Прикачена снимка

Нарочно съм го отделил и подчертал, защото май или не можеш да прочетеш заглавието на темата, която ти си пуснал и става въпрос за други неща или нещо не ти отърва :md_064:
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#13 Потребителят е офлайн   Георги Симеонов Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 349
  • Регистрация: 07-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 27 June 2012 - 09:18 AM

Венелин е човек, безскрупулен и гаден. Убедих с очите си. Само слепец може да говори, за лична война на Евгени срещу него.

#14 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 27 June 2012 - 10:35 AM

Показване на мнениетоГеорги Симеонов, в 27 June 2012 - 08:18 AM, написа:

Венелин е човек, безскрупулен и гаден. Убедих с очите си. Само слепец може да говори, за лична война на Евгени срещу него.


Георги, нито ме интересува Венелин, нито Евгени, нито ОНОК. Интересува ме защо вие с Балтов лъжете и искате да се изкарате света вода ненапита? Защо излъгахте за правилното провеждане на изпита и за собствеността на кучето Dara od Roubenky ?

Да чуя коментара ти за това, "честни" и "доблестни" Георги. Темата беше създадена от теб именно за този казус.

Прикачена снимка :mg_062: :mg_062: :mg_062: :mg_062: :mg_062:
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#15 Потребителят е офлайн   Георги Симеонов Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 349
  • Регистрация: 07-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 27 June 2012 - 10:47 AM

Карлосе, всичко което трябва е казано по темата. И 10 пъти да пуснеш тази картинка, нищо няма да постигнеш. От 11.01.2012г. Dara od Roubenky има нов собственик.
Аз повече нямам какво да кажа и няма да отговарям на хора, които не са ми на нивото.

#16 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 27 June 2012 - 11:21 AM

Показване на мнениетоГеорги Симеонов, в 27 June 2012 - 09:47 AM, написа:

Карлосе, всичко което трябва е казано по темата. И 10 пъти да пуснеш тази картинка, нищо няма да постигнеш. От 11.01.2012г. Dara od Roubenky има нов собственик.
Аз повече нямам какво да кажа и няма да отговарям на хора, които не са ми на нивото.


Прикачена снимка

Явно наистина няма какво да кажеш :md_064: :ab_041: :ab_041: Хубаво, че не съм ти на нивото "честни" и "доблестни" :ab_041: :ab_041: :ab_041:

Yerom е прав, прекалено много внимание ви обърнахме
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#17 Потребителят е офлайн   Yerom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 778
  • Регистрация: 16-February 10

Публикувано: 27 June 2012 - 02:31 PM

Шаблонче какво ревеш като некоя мома прелъстена и изоставена.Качена снимка Много те забавиха от ОНОК със изключванетоКачена снимка .Събра се с лъжеца и ти се опита да станеш лъжец като него,самоче и там маи леко те използваха щото си шаран и кълвеш на ръждив пирон.Качена снимка А сега бегаи да си играикаш със "великото"кученце във парка и стига писа глупости.Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни