Dog.bg Форуми : Мод не ми позволява да напиша линк...

Към съдържанието

 
 
 

Напътсвия

Моля, за всяко питане или проблем, създавайте нова ТЕМА, за да може прегледно да се следи всяка нередност с форума. Преди това, погледнете, дали вече няма такава. Ако има, погледнете в нея. Ще сме благодарни, ако за един и същ проблем, не пише всички едновременно. Благодарим.

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Мод не ми позволява да напиша линк...

#1 Потребителят е офлайн   Viktor-Bull terrier Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 40
  • Регистрация: 16-October 10
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив; Стара Загора

Публикувано: 05 April 2012 - 01:55 PM

Започнах 2 теми за кучешките и борси и постнах няколко тяхни линка, като след това написах, че тези са ужасни глупаци и как трябва да се борим с тях...
След което Мод ми казва, че това е реклама и ми изтрива поста... Забавно.
Как искате да се борим с нещо, което в случая, не можем да видим....?
И в булския форум всички линкове бяха изтрити... Определено беше реклама, извинявам се, ей сега се връщам към мазето, че да си пусна мъжкия с още 38 женски, че да си правя реклама после тук, че да ми ги купувате, иначе трябва да ги хвърлям на улицата или да ги тровя....


:flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg:

#2 Потребителят е офлайн   Waikikii Икона

  • Free the мушмул :)
  • PipPipPip
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 2201
  • Регистрация: 04-December 05
  • Gender:Female
  • Location:гр. София

Публикувано: 05 April 2012 - 03:05 PM

Линковете ще бъдат сваляни, защото се прави реклама на тези сайтове и хората, които продават тези кучетата. Кое му е трудното за разбиране? Чисто и просто можеше да се копира текста от обявата, да се махнат телефоните и контактите и така да се продължи коментирането на местата от където НЕ трябва да се купуват кучета. Примерни за подобни теми бол, вижте как се прави в тях:

http://forum.dog.bg/...83%D0%B2%D0%B0/

И други подобни. Няма проблем да се обсъжда това, даже е важно, за да спре търговията, но просто не слагайте линкове към тях.

#3 Потребителят е офлайн   Viktor-Bull terrier Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 40
  • Регистрация: 16-October 10
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив; Стара Загора

Публикувано: 05 April 2012 - 08:53 PM

Отново не мога да разбера каква реклама им правя, при положение, че ги навирам в на кучето г*за............!? Показвам на хората откъде да НЕ взимат кучета.........................

:flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg:

#4 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 05 April 2012 - 09:53 PM

правиш им т.нар ''скрита'' реклама.Прочети правилата и на форума и ще разбереш защо ти се трият линковете и ще продължават да се трият!
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#5 Потребителят е офлайн   Viktor-Bull terrier Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 40
  • Регистрация: 16-October 10
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив; Стара Загора

Публикувано: 06 April 2012 - 11:36 PM

Скрита реклама............. -.-
:flagbg:

#6 Потребителят е офлайн   GAG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1034
  • Регистрация: 11-May 09
  • Gender:Female
  • Location:VT

Публикувано: 07 April 2012 - 09:03 AM

Виктор, то бива скрита реклама, бива, ама твоята много скрита... :ab_041: :ab_041: :ab_041:


И аз не разбирам какъв точно е проблема да се напише всичко, особено след като болшинството от хората не правят разлика развъдник-борса. Защо да е лошо да се публикуват снимки, под които да е обяснено що е това родословие, как се получава, от къде идват малките кученца и т.н., да се обясни как се крадат снимки от развъдници и от кои развъдници е тази или онази снимка, плюс телефони, от които да е видно за случайно попаднал на обявата на зооборсата човек, че "онзи развъдник", от който се е замислил да вземе куче е същата тази зооборса, със същите координати, от кито не трябва да взема.
"Правилата са такива" - ок. Не е ли по-добре малко да се променят?



А за сравнение ето малко "скрита" (или направо явна) реклама във форума на джак ръселите от септември 2011 насам (само за този сайт имах време и до септември ми стигнаха нервите), а предполагам и други форуми, които не съм чела.

ЗАЩО ТЕЗИ ПОСТОВЕ СА ОСТАВЕНИ И НЕ СА ЛИ НАРУЕНИ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА?
ИЛИ ОТНОВО СЕ МЕРИ С ДВОЙНИ СТАНДАРТИ?



Потребител - Aneliya.Nik
1. Предния път Джеси беше огромна и роди 8 кученца, но сега ми се струва, че е още по-голяма. Забелязвам, че и кожата и се разширява и се получават стрии. Искам да попитам дали вашите кучета са били такива и как е преминало раждането и после гледането на бебета, защото май отново ще са много и ме е страх да не и се случи нещо при раждането. Очакваме я да роди на 7 и сме уведомили ветеринаря да бъде в готовност, но се притеснявам много.

2. А сега да се похваля с новите ни сладурчета. Родени сме на 11.11.2011 г растем с часове. Тук са на един ден, но изчаках да мине известно време, за да позакрепнат малко.

3. Здравейте, надявам се да не ви се сторя нахална с тези мои снимки, но бебетата са толкова сладки и невероятни, че няма как да не се похваля! От осемте останаха 6 и с мама Джеси вкъщи е... страхотно.

Потребител - radusha
1. Имаме си бебешориииииии!
Айра роди според мен леко (не че имам база за сравнение де) започна в 18:30 с контракциите и до 22:00 ги беше родила всичките 6 мишлета. През цялото време стоях до нея и тя изглеждаше доста спокойна, така че и аз се успокоих, въпреки нещото което и за двете ни беше абсолютно ново преживяване :). За нещастие последното най-мъничкото не се пребори и до сутринта почина :( Беше толкова изтощено, че нямаше силички дори да суче :dh_188: Останалите са като хали от първата си минута живот. Сучат непрестанно, квикат и щъкат по на мамата корема, която пък е толкова грижовна, че ми скри всякакви представи за майчин инстинкт. Толкова уверена е в действията си и така ги обгрижва, все едно го е правила стотици пъти :wub:
Стискайте палци 5те мишорки да са живички и здравички.

2. Аз давам само на мамата по 2-3 пъти на ден по една купичка вместо вода.. тя също има доста кърма. Отказах се да давам на малките, защото и петте си хапват достатъчно. Най-тунтурестото е момиченце хихихи. Имаме 3 момиченца и две момченца :) Много са ни бонбонести....

3. Ето и една снимка на най-голямата дунда :ab_041:
Нашето семейство е много добре :) две от бебетата днес се ококориха очакваме съвсем скоро и останалите мушмуроци да прогледнат. Пращам линк от един албум, в който щекачвам техни снимки http://www.facebook....62903583&type=1

4. Ето ги малките пораснали бебоци :)

5. Хаха да, много бързо растат.. днес имат малък рожден ден :) навършват един месец!

6. Ето ги и нашите спящи топчовци :D Голяма игра пада по цял ден и са много изморени в почивките!

7. Нашите малчугани вече ходят и се клатушкат все едно им тежи дупето, много са сладки.. едното е голям бандит, ръмжи и се боричка с другите :D По 2-3 часа стоя и ги наблюдавам как си играят.. мн е трудно да избере човек точно кое да нагушка.. ще кача актуални снимки тези дни :)))

8. Я да се покажем колко пораснахме :)))) + снимки

Потребител - Caro
1. Преди около месец момичето го изтървахе (макар ,че имаше предпазни гащички които тя прегриза).Притеснява ме това ,че вече е закръглена и все така луда и невнимателна сякаш е бебе.Имам два въпроса :Може ли да повреди бебетата с нейното лудуване и защо постоянно ближе килимите и пътеките вкъщи (това е откакто е бременна)- какво и липсва.Качвам снимка на палавниците:

Потребител - zazapanchev
1. Здравейте! Нашата Фокси вчера стана мама на 4 малки сладура, но едното е с проблем нещо на нослето и е доста по-дребничко от останалите. Те съответно го избутват и то не може да суче. Ако продължава така ще умре :( Спасяват го грижите на мама, а тя постоянно си го ближе и прегръща :) Преди малко го хранихме със спринцовка и адаптираното мляко на дъщеря ни, но не знаем по колко мл. дадаваме. Ако някой знае моля да сподели. Ще направим всичко възможно да го спасим. Роди се второ и живее вече втори ден значи има шанс, ще себорим!

Потребител - rolipoli
Единствената ми кукличка от кучилото вече си намери собственик и съм много доволна, защото жената е сериозна, има опит с кучета и разбира се не на последно място е страшно мила и коректна. Много се радвам за двете!!!Пу-пу да не им уруки
User's Signature

We make a Living by what we get... We make a Life by what we give...

#7 Потребителят е офлайн   LilTed Икона

  • Играчът е мъж, макар да е малко момиче...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1534
  • Регистрация: 28-August 08
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 07 April 2012 - 11:34 AM

Чета и чета и не мога да разбера...Мод казва скрита реклама,защото се дават директни линкове към обявите,Вие продължавате да опорствате,че това не е така... даде Ви се предложение - пуснете снимките,обяснете за какво иде реч,какво,как,кога,защо,от кого и т.н. - без линкове,без телефони... GAG обясни какво точно да се напише.
Празният пост е напълно безсмислен - има правила - каквито са за мен,такива са за Вас и всички останали!
Има още една тема (мисля даже и в булл-форума) където се дават такива пояснения,може да я погледнете да видите как го правят другите и защо не мрънкат.
А заглавието (специално) в булл-форума е меко казано ненамясто - не може поредната борса да бъде сравнявана с изрядните БЪЛГАРСКИ развъдници.

Има правила,които са изрично написани и трябва да се спазват,всичко друго е шмугване между капките.

:rc_036:
User's Signature

В памет на убитото момче Ангел от с. Катуница
Обявяваме Траур !!! НИЩО НЕ Е ЗАБРАВЕНО, НИЩО НЕ Е ПРОСТЕНО!!! ........... Почивай в мир!


"Модераторите са готини пичове" Lauta

#8 Потребителят е офлайн   Viktor-Bull terrier Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 40
  • Регистрация: 16-October 10
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив; Стара Загора

Публикувано: 07 April 2012 - 12:14 PM

Може, защото те пишат, че са развъдник, а аз използвам изключително голяма доза сарказъм...Като ми е ужасен интернета, как искате да слагам снимки..?
Просто не мога да ви разбера... Искате да се борите с борсите, но не искате да има никаква информация за тях, защото когато някой каже "борса", то това е реклама и всичко, което е написал за тях, трябва да бъде изтрито.....
:flagbg:

#9 Потребителят е офлайн   LilTed Икона

  • Играчът е мъж, макар да е малко момиче...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1534
  • Регистрация: 28-August 08
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 07 April 2012 - 02:28 PM

А Вие какво мислите,че ще постигнете с поднасянето на линкове на борси на тепсия?
Нали не мислите,че ако някой наистина го интересува произхода на кучето му,а и самото му куче да е куче,а не мармот,няма да се порови,да попрочете малко,да поразпита и да разбере,че си има места,които гарантират всичко изброено горе и ще му се отговори на въпросите,а не "абе чакай малку ся такова,абе утри, други ден,ша е възможно" . А и колко хора ще искат да дадат 1000 лева,като видят линка,че някакви дават бебета за 200?
Аз лично не се боря с вятърни мелници (каквито са в случея борсите) - няма как да стане. Само се хабим и си повтаряме едно и също сто хиляди милиони пъти...ефектът - 0,зеро, зироу. Защото ние го знаем,но иди го кажи на простия работник,който блъска по 8 часа на ден,за да изкара 600 лв. Как ще иска той да даде едва ли не 2 месечни заплати за "някакво си животно"?
А Вие какво ще постигнете с дългите километър празни постове,на края на които има български флаг?


:rc_036:
User's Signature

В памет на убитото момче Ангел от с. Катуница
Обявяваме Траур !!! НИЩО НЕ Е ЗАБРАВЕНО, НИЩО НЕ Е ПРОСТЕНО!!! ........... Почивай в мир!


"Модераторите са готини пичове" Lauta

#10 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 07 April 2012 - 07:17 PM

Пускането на линкове към борси, обяви си е реклама. Черна, но реклама. Вдига броя на прочитанията на обявите и насочва хората. Смисъл да има линкове, както и имената на борсите има само в темите "анти борси", които са в раздела Да пазим породите. Смисъла да ги има там е, че ако някой потърси в Гугъл дадената борса, има шанс да попадне на тази тема и да се информира, преди да е сгрешил.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни