Dog.bg Форуми : КЛУБНА СПЕЦИАЛИЗИРАНА ИЗЛОЖБА НКР - 30.06.12г.

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

КЛУБНА СПЕЦИАЛИЗИРАНА ИЗЛОЖБА НКР - 30.06.12г.

#21 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 11 July 2012 - 01:46 PM

Показване на мнениетоVаrbanov-Pika, в 11 July 2012 - 12:45 PM, написа:

С удоволствие приемам жълтият цвят на картона,като предупреждение от тоталитарният МОД,
както в в последствие с по-голямо удоволствие ще приема и червеният цвят.Но за голямо сажаление
не гледам турски сериалира и западащи резняшки езици не сам учил.Едно разбирам тук ,не си ли угоден
изгаряш навън си от Богоизбраните ,а те са няколко човека тук ,които си правят постоянна реклама и си
драскат тук за щяло и нещяло,така да бъде,цяла Б-я ви чете глупостите,но не може да вземе отношение.
И защо ,защото не подаржате калзата на ,я познайте кого,на МОДЕРАТОРАТ с голямата шапка.
А що се отнася до изложбата била е супер за което искренно се радвам и поздравявам Жорката за
труда и това което е направил и постигнал.Нека има повече такива изложби Успех.


Ми така де, важното е човек да има КАЛЗА ... и да, и ти имаш поздрави от Жорката. Оправи ли ти се стомаха, как си с перисталтиката, газовете и пикането, не ни дръж в неведение ...
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#22 Потребителят е офлайн   miro1a Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 05-March 12
  • Gender:Male

Публикувано: 11 July 2012 - 07:09 PM

Показване на мнениетоPlayers, в 11 July 2012 - 04:59 PM, написа:

Това лайно КОКО_Ко (без извинения) няма ли някой там из шопско, който да го накара със счупени пръсти да си събира зъбите от земята? Не знам кой направи това недоразумение модератор.... та, той е пълен боклук и злоупотребява с дадените му мизерни права.
Бахти гнидата! :ab_041: :ab_041: :ab_041: :ab_041:
Сериозно, някой трябва да му направи физиономията абстрактно изкуство!

поради обективни причини , поради които имам интерес да чета тук /рот-чо/ и аз се изумявам колко комплексарщина , колко простотия се вихри в този форум, сякаш съм попаднал във форум на недоразвити тийн-потребители.
наистина съм изумен от това ниво.

а по темата - очаквах повечко снимки ,албуми, галерия, история на отглеждане , и т.н.. да се радваме на породата, на качество , а не на комплексирани собственици /организатори и търговци/ :)

#23 Потребителят е офлайн   Kadiev Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 86
  • Регистрация: 06-September 11
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 11 July 2012 - 09:20 PM

Трябва ли да си образувате нерви за глупости?

#24 Потребителят е офлайн   Vаrbanov-Pika Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 24-May 12
  • Gender:Male

Публикувано: 12 July 2012 - 12:46 AM

Аз от Жорката ,чрез Симеон Димитров все още имам куче , което е прелесно създание,Aura von Asasin и се радвам на нейното поколение, а не си спомням ,кой накого продаде куче с нещо което му липсваше,май си беше пълен евнух.

#25 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 12 July 2012 - 08:54 AM

Показване на мнениетоVаrbanov-Pika, в 12 July 2012 - 12:29 AM, написа:

... Кълна се и никога кучетата ми няма да отидат на изложби с участието на червеношаковците.Аз съм заклет Масон , майстор по-дела и бизнес съм ,но такава шуробажанащина ... Успех на хората който не са купили кучета от Пашата,АФЕРИМ ЕФЕНДИ


То не бяха клетви, то не беше чудо. Ако беше масон (в което истински се съмнявам, а ако е така, се чудя докъде ли още може да падне това братство в твое лице), щеше да пожелаеш успех на всички, не само на онези дето нямат кучета от Пашата (това беше добро :ba_025:) ... нищо не става от теб, а и от цялата ви плевенска клика, дето се гънете според накъдето задуха пръднята на дедо Камен... Вечно обидени, вечно недоволни, неграмотни и зли.

И 'щото шуробаджанащината ви е и в кръвта и в мозъците, все това ви се привижда. И 'щото не можете да надскочите тесногръдите си и неграмотни идеи, все някой ви е виновен и все някой ви е крив.

Вместо да храчиш отдалеч, да беше дошъл на изложбата, да си покажеш стоката и да те видим после колко си еркек, аланкоолу. Вместо да подгъзвате на деди, да бехте дошли със Симеон (дето и на него изведнъж му стана много топло, че и кучета за изложба заняма в последния момент)

Сега като достоен Масон, гледай да не забравиш обета си и повече не драскай тук, че никак няма да е подобаващо след тези ти гръмки словоизлияния.
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#26 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 12 July 2012 - 09:02 AM

Показване на мнениетоVаrbanov-Pika, в 12 July 2012 - 12:46 AM, написа:

Аз от Жорката ,чрез Симеон Димитров все още имам куче , което е прелестно създание,Aura von Assasin и се радвам на нейното поколение, а не си спомням ,кой на кого продаде куче с нещо което му липсваше,май си беше пълен евнух.


Ами да ти припомня, че ако говориш за онзи пълен евнух Иво от Тишевица, да имаш предвид, че въпреки "евнушеството" му, на изложбата имаше негови достойни синове и внуци.

И да завърша в твоя неграмотен стил: " ... а не си спомням, ама същият този Иво от Тишевица има една шапка с титли, дето кучетата получават по изложби, а не в турската баня" .
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#27 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 12 July 2012 - 09:12 AM

Показване на мнениетоmiro1a, в 11 July 2012 - 07:09 PM, написа:

... а по темата - очаквах повечко снимки ,албуми, галерия, история на отглеждане , и т.н.. да се радваме на породата, на качество , а не на комплексирани собственици /организатори и търговци/ :)


скоро и снимки, нека премине първата вълна на недоволство от хората, които всячески се опитаха да осуетят провеждането на мероприятието.:ae_085:

И само за статистиката: възможно ли е да уточниш кого визираш в последното си изречение? Ако се окаже, че не можеш, ще е добре и ти да внимаваш пръстите да не изпреварват мисълта ти...
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#28 Потребителят е офлайн   Assassinrott Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 141
  • Регистрация: 25-February 10
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 12 July 2012 - 12:29 PM

Здравейте колеги,

Не ми е ясно за какво се карате. И защо надигат вой колеги , които не бяха на изложбата. Участието не беше задължително, който имал желание - дошъл.

Смятам,че съдийството беше коректно и организацията добра.Благодаря на председателя на клуба - Даниела Петкова,която откри изложбата, също така и на Гергана Атанасова , която активно помагаше за организацията в ринга.

Благодарности на Орлин Миланов за активната подкрепа и на всички, които уважиха мероприятието. Изложбата беше клубно мероприятие , а не на Жоро или Орлин. Ще помоля колегите ,които не бяха на мероприятието да запазят коментарите за себе си. Както и ще помоля да не вдигате костите на обичани от мен кучета.

НКР може да разчита на нашата помощ и за бъдещи клубни мероприятия. Извинявам се, че не успях да кача резултатите след изложбата, наложи се да пътувам .

С уважение - Г. Ефтимов

#29 Потребителят е офлайн   malkosladkoangelche Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 12-May 10

Публикувано: 17 July 2012 - 08:37 PM

Показване на мнениетоPlayers, в 11 July 2012 - 05:59 PM, написа:

Това лайно КОКО_Ко (без извинения) няма ли някой там из шопско, който да го накара със счупени пръсти да си събира зъбите от земята? Не знам кой направи това недоразумение модератор.... та, той е пълен боклук и злоупотребява с дадените му мизерни права.
Бахти гнидата! :ab_041: :ab_041: :ab_041: :ab_041:
Сериозно, някой трябва да му направи физиономията абстрактно изкуство!




Не че нещо, ама ние по-младите от вас вече започваме доста сериозно да се отегчаваме от такива простаци....! Това е форум, а не място на което да плюете един по друг! На всичкото отгоре не вредите само на себе си, а и на самата порода ротвайлер ! Засрамете се поне малко, все пак всичко си има граници!!! :dry:

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни