Dog.bg Форуми : КЛУБНА СПЕЦИАЛИЗИРАНА ИЗЛОЖБА НКР - 30.06.12г.

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

КЛУБНА СПЕЦИАЛИЗИРАНА ИЗЛОЖБА НКР - 30.06.12г.

#1 Потребителят е офлайн   Assassinrott Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 141
  • Регистрация: 25-February 10
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 16 May 2012 - 01:52 PM

Драги колеги,НКР ви кани на клубно първенство.Скоро всички подробности.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#2 Потребителят е офлайн   Assassinrott Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 141
  • Регистрация: 25-February 10
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 21 June 2012 - 11:32 AM

Изложбата на 30.06.2012 год. ще бъде проведена по план, а богатият награден фонд и красивите купи ще бъдат раздадени до дупка.

Напомняме на желаещите да участват да побързат с заявките, с което да подпомогнат и улеснят подготовката на мероприятието.


#3 Потребителят е офлайн   Di-Do Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 46
  • Регистрация: 18-November 09
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 22 June 2012 - 07:26 AM

Ето и директен линк към заявката за участие:


ЗАЯВКА ЗА УЧАСТИЕ

User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"


Качена снимка


всичко за ротвайлера ...

#4 Потребителят е офлайн   Assassinrott Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 141
  • Регистрация: 25-February 10
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 23 June 2012 - 11:13 AM

До момента са записани 28 кучета,от които болшинството са от чужбина,очаквам още 7-8.

Чудно ми е защо li повечето заявки пристигат при мен на лични бележки в фейсбук.

Изложбата ще започне в 10 ч. сутринта, ще има подсигурена сянка и минерална вода.Всички участващи ще получат подаръци от Роял Канин, вкл. купи до 4 място в клас.

#5 Потребителят е офлайн   Assassinrott Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 141
  • Регистрация: 25-February 10
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 30 June 2012 - 08:35 PM

Завърши мероприятието, нека участващите и зрителите да коментират. След изложбата ми се налага да пътувам,коментари и снимки от мен след десетина.

Честито на победителите и достойно представилите се. :ba_025:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#6 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 02 July 2012 - 11:44 PM

Нещо тихичко тук ... киселко им е гроздето на някои "колеги", а?

Както и да е ... въпреки активно действалия срещу провеждането на изложбата и прозвънялия половин Сърбия г-н Камен Литов, както и въпреки някои заплашени и много обидени хора от ръководството на НКР, на които им беше "прекалено горещо", че да записват кучета и да агитират за участие в мерпориятието, изложбата беше проведена в дух на приятелство и колегиалност.

Жалко, че толкова много дребни душици и интересчии се опитаха да осуетят този празник на породата, жалко, че след толкова години псевдоработа за породата, някои хора не можаха да покажат нещо различно от ежедневно заобикалящото ни овчедушие.

С активната подкрепа на Роял Канин всеки си тръгна с купа и подарък, а съдията Душко Пейович показа завиден талант да "вижда" кучетата и да води шоуто. Едно голямо БЛАГОДАРЯ заслужава и Бойко (КАСТРО), който с цялото си семейство помогна нещата да протекат по ноти. Очакваме и снимков материал от колегата, стига се е стискал!:ba_025:

Ето от мен няколко кадъра:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#7 Потребителят е офлайн   benyb Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 828
  • Регистрация: 22-September 04
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 03 July 2012 - 01:40 PM

Чудесна изложба беше.Благодарим на организаторите и съдията!Благодарим също така на нашия приятел Тоshko18 за транспорта и снимките!Ето и нашите кучета:

Diva von Haus Zizakov-10 г.,Best veteran

Качена снимка
Качена снимка

Deo Allegro Divace-Best Male

Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
User's Signature

Качена снимка

#8 Потребителят е офлайн   rott1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 33
  • Регистрация: 30-January 12
  • Gender:Male

Публикувано: 04 July 2012 - 09:31 AM

ERA od Sergeevrott
F: Enkidu Crni Lotos
M: Kaah Crni Lotos

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#9 Потребителят е офлайн   geriat Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 218
  • Регистрация: 16-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Bulgaria,Sofia

Публикувано: 09 July 2012 - 06:11 PM

Колеги!
Няма да питам,може ли...
Резултати ?
Когато аз съм замесена,ми вадят душата на часа! Аз ,знам какво е организация и провеждане на изложба и всички съпътващи дейности! Хубава изложба! Дай Боже, Организаторите...в лицето на...оказа се само на Г.Ефтимов и Роял Канин , да ...помогне и за организацията на Клубния Шампиоинат! Всички искаме да има Празник без дразги!
Следващата среща е на 15.09.2012г!
Гергана Атанасова

#10 Потребителят е офлайн   geriat Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 218
  • Регистрация: 16-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Bulgaria,Sofia

Публикувано: 09 July 2012 - 06:14 PM

Колеги!
Няма да питам,може ли...
Резултати ?
Когато аз съм замесена,ми вадят душата на часа! Аз ,знам какво е организация и провеждане на изложба и всички съпътващи дейности! Хубава изложба! Дай Боже, Организаторите...в лицето на...оказа се само на Г.Ефтимов и Роял Канин , да ...помогне и за организацията на Клубния Шампиоинат! Всички искаме да има Празник без дразги!
Следващата среща е на 15.09.2012г!
Гергана Атанасова

#11 Потребителят е офлайн   geriat Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 218
  • Регистрация: 16-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Bulgaria,Sofia

Публикувано: 09 July 2012 - 06:31 PM

Браво на Ветеранката!
Браво на Боби с Део!-съдията беше впечатлен от ринг-поведението му и движението!
През цялото време, кучето следеше водача си и го гледаше в очите , движейки се в много умерен "ползотворен" ход!
Заслужено си спечели титлата!
Е,отстъпи после на БОБ-а! Но там женската показа повече темперамент,маса...като цяло-визия...Важното, е,че на фона на сръбски кучета , наше момче стана първо! Всички знаем,че сръбски кучета във всички породи са водещи по "силни"първенства!
На фона на нашата България,си е много добро представяне!
Честито!

#12 Потребителят е офлайн   geriat Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 218
  • Регистрация: 16-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Bulgaria,Sofia

Публикувано: 09 July 2012 - 08:38 PM

Показване на мнениетоKOKO_ko, в 02 July 2012 - 09:44 PM, написа:

Нещо тихичко тук ... киселко им е гроздето на някои "колеги", а? Те ,това -не го разбрах!-Разясни,моля!-Не се заяждам.
Както и да е ... въпреки активно действалия срещу провеждането на изложбата и прозвънялия половин Сърбия г-н Камен Литов, както и въпреки някои заплашени и много обидени хора от ръководството на НКР, на които им беше "прекалено горещо", че да записват кучета и да агитират за участие в мерпориятието, изложбата беше проведена в дух на приятелство и колегиалност.
Нашите изложби винаги са били-такива!

Жалко, че толкова много дребни душици и интересчии се опитаха да осуетят този празник на породата, жалко, че след толкова години псевдоработа за породата, някои хора не можаха да покажат нещо различно от ежедневно заобикалящото ни овчедушие.-Добре,де! Кажи кой и какво!



Опитах се да цитирам...Чесно,писна ми! . Има една приказка за" ...умора нема..." В друга тема съм го казала! Тук искам да е добрия тон! С активната подкрепа на Роял Канин всеки си тръгна с купа и подарък, а съдията Душко Пейович показа завиден талант да "вижда" кучетата и да води шоуто. Едно голямо БЛАГОДАРЯ заслужава и Бойко (КАСТРО), който с цялото си семейство помогна нещата да протекат по ноти. Очакваме и снимков материал от колегата, стига се е стискал!:ba_025:
Неее,не смогвам,честно...То,ще станат питанки,то,ш...е е чудо!
Всяка една наша изложбна е била хубава! И занапред,ще е така!
Който иска да помогне,ще го направи, без да търси дивиденти,просто за клуба-за породата!
П.П. Това тук не е официална трибуна на НКР
При евентуално възникнали проблеми с ръководството на НКР,
моля обърнете се към УС на НКР!
My link

Ето от мен няколко кадъра:

#13 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 10 July 2012 - 10:51 AM

Показване на мнениетоgeriat, в 09 July 2012 - 06:11 PM, написа:

Колеги!
Няма да питам,може ли...
Резултати ?
Когато аз съм замесена,ми вадят душата на часа! Аз ,знам какво е организация и провеждане на изложба и всички съпътващи дейности! Хубава изложба! Дай Боже, Организаторите...в лицето на...оказа се само на Г.Ефтимов и Роял Канин , да ...помогне и за организацията на Клубния Шампиоинат! Всички искаме да има Празник без дразги!
Следващата среща е на 15.09.2012г!
Гергана Атанасова


А, наздраве!:beer:
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#14 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 10 July 2012 - 10:54 AM

Показване на мнениетоgeriat, в 09 July 2012 - 08:38 PM, написа:

Показване на мнениетоKOKO_ko, в 02 July 2012 - 09:44 PM, написа:

Нещо тихичко тук ... киселко им е гроздето на някои "колеги", а? Те ,това -не го разбрах!-Разясни,моля!-Не се заяждам.
Както и да е ... въпреки активно действалия срещу провеждането на изложбата и прозвънялия половин Сърбия г-н Камен Литов, както и въпреки някои заплашени и много обидени хора от ръководството на НКР, на които им беше "прекалено горещо", че да записват кучета и да агитират за участие в мерпориятието, изложбата беше проведена в дух на приятелство и колегиалност.
Нашите изложби винаги са били-такива!

Жалко, че толкова много дребни душици и интересчии се опитаха да осуетят този празник на породата, жалко, че след толкова години псевдоработа за породата, някои хора не можаха да покажат нещо различно от ежедневно заобикалящото ни овчедушие.-Добре,де! Кажи кой и какво!



Опитах се да цитирам...Чесно,писна ми! . Има една приказка за" ...умора нема..." В друга тема съм го казала! Тук искам да е добрия тон! С активната подкрепа на Роял Канин всеки си тръгна с купа и подарък, а съдията Душко Пейович показа завиден талант да "вижда" кучетата и да води шоуто. Едно голямо БЛАГОДАРЯ заслужава и Бойко (КАСТРО), който с цялото си семейство помогна нещата да протекат по ноти. Очакваме и снимков материал от колегата, стига се е стискал!:ba_025:
Неее,не смогвам,честно...То,ще станат питанки,то,ш...е е чудо!
Всяка една наша изложбна е била хубава! И занапред,ще е така!
Който иска да помогне,ще го направи, без да търси дивиденти,просто за клуба-за породата!
П.П. Това тук не е официална трибуна на НКР
При евентуално възникнали проблеми с ръководството на НКР,
моля обърнете се към УС на НКР!
My link

Ето от мен няколко кадъра:



А, наздраве, Гери! :tb_195:
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#15 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 10 July 2012 - 10:55 AM

Показване на мнениетоgeriat, в 09 July 2012 - 06:14 PM, написа:

Колеги!
Няма да питам,може ли...
Резултати ?
Когато аз съм замесена,ми вадят душата на часа! Аз ,знам какво е организация и провеждане на изложба и всички съпътващи дейности! Хубава изложба! Дай Боже, Организаторите...в лицето на...оказа се само на Г.Ефтимов и Роял Канин , да ...помогне и за организацията на Клубния Шампиоинат! Всички искаме да има Празник без дразги!
Следващата среща е на 15.09.2012г!
Гергана Атанасова


А, наздраве, Гери! :tb_195:
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#16 Потребителят е офлайн   КАСТРО Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 303
  • Регистрация: 02-November 05

Публикувано: 10 July 2012 - 12:19 PM

Показване на мнениетоgeriat, в 09 July 2012 - 04:14 PM, написа:

Колеги!
Няма да питам,може ли...
Резултати ?
Когато аз съм замесена,ми вадят душата на часа! Аз ,знам какво е организация и провеждане на изложба и всички съпътващи дейности! Хубава изложба! Дай Боже, Организаторите...в лицето на...оказа се само на Г.Ефтимов и Роял Канин , да ...помогне и за организацията на Клубния Шампиоинат! Всички искаме да има Празник без дразги!
Следващата среща е на 15.09.2012г!
Гергана Атанасова


Здравейте и от мен! На първо място искам да поздравя всички участници в изложбата, честито на победителите и на всички доволни (опитахме се да направим така, че недоволни да няма) :wb_052:

Сега малко факти:
Факт 1 - на тази изложба имаше повече кучета от чужбина (Гърция, Македония,Сърбия) от колкото от България!
Факт 2 - "верни" хора на Краден Литов от клуба направиха всичко възможно тази изложба да не се състои, дори няколко дни преди изложбата на човек желаещ да се запише му е казано, че тази изложба НА ДАЛИ ЩЕ СЕ СЪСТОИ!
Факт 3 - Въпреки всички пречки създадени от ръководството на НКР и БРФК (разбирай Краден Литов) се получи една прекрасна изложба, каквито са и отзивите във фейсбук страницата на събитието!

Гнусни работи които прехвърчат през няколко клуба чух и за себе си ! :wb_052: Нормално, нищо ново под тъмната сянка хвърляна от деди върху БГ кинология! Впрочем той има много опит там ! :flagbg: Празник за породата ли, дразги ли, ......................не се ли сещаме малко късно за тези неща :md_064: празник за породата имаше, но по скоро за гърци, македонци, сърби .....за малкото българи??! В този клуб ръководството определено мисли много повече за комфорта и благоденствието на деди, отколкото за породата !!!! :wb_052:

Ето и снимки за това не толкоз Българско, не толкоз "Клубно" събитие!

Качена снимка

Качена снимка

Качена снимка

тук още снимки!

http://www.facebook....88049484620072/

Резултати ще пусне Г.Ефтимов щом се прибере!

Ето и за онези, дето още се чудят КРАДЕ ли К.Г.Л. и осъден ли е по този повод:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#17 Потребителят е офлайн   Vаrbanov-Pika Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 24-May 12
  • Gender:Male

Публикувано: 10 July 2012 - 10:29 PM

Изложбата явно е била супер,радвам се за което. Поздравявам организаторите и победителите,но като гледам професорите с шапките получавам газове и ми се пика. Изложбата явно е била супер,радвам се за което. Поздравявам организаторите и победителите,но като гледам професорите с шапките получавам газовете и ми се пика.Много БГ кучета не пожелаха да посетят изложбата заради мнимите професори с шапките и ми се пика от тях.

МОД.

След като ни запозна с проблемите на своята чревна и отделителна система, да ти кажем, че ако не успееш да овладееш разклатените си нервички, ще се наложи да се лишим от задълго от интелектуалното ти присъствие тук. Анадънму?


#18 Потребителят е офлайн   geriat Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 218
  • Регистрация: 16-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Bulgaria,Sofia

Публикувано: 11 July 2012 - 01:21 AM

Показване на мнениетоKOKO_ko, в 10 July 2012 - 08:54 AM, написа:

Показване на мнениетоgeriat, в 09 July 2012 - 08:38 PM, написа:

Показване на мнениетоKOKO_ko, в 02 July 2012 - 09:44 PM, написа:

Нещо тихичко тук ... киселко им е гроздето на някои "колеги", а? Те ,това -не го разбрах!-Разясни,моля!-Не се заяждам.
Както и да е ... въпреки активно действалия срещу провеждането на изложбата и прозвънялия половин Сърбия г-н Камен Литов, както и въпреки някои заплашени и много обидени хора от ръководството на НКР, на които им беше "прекалено горещо", че да записват кучета и да агитират за участие в мерпориятието, изложбата беше проведена в дух на приятелство и колегиалност.
Нашите изложби винаги са били-такива!

Жалко, че толкова много дребни душици и интересчии се опитаха да осуетят този празник на породата, жалко, че след толкова години псевдоработа за породата, някои хора не можаха да покажат нещо различно от ежедневно заобикалящото ни овчедушие.-Добре,де! Кажи кой и какво!



Опитах се да цитирам...Чесно,писна ми! . Има една приказка за" ...умора нема..." В друга тема съм го казала! Тук искам да е добрия тон! С активната подкрепа на Роял Канин всеки си тръгна с купа и подарък, а съдията Душко Пейович показа завиден талант да "вижда" кучетата и да води шоуто. Едно голямо БЛАГОДАРЯ заслужава и Бойко (КАСТРО), който с цялото си семейство помогна нещата да протекат по ноти. Очакваме и снимков материал от колегата, стига се е стискал!:ba_025:
Неее,не смогвам,честно...То,ще станат питанки,то,ш...е е чудо!
Всяка една наша изложбна е била хубава! И занапред,ще е така!
Който иска да помогне,ще го направи, без да търси дивиденти,просто за клуба-за породата!
П.П. Това тук не е официална трибуна на НКР
При евентуално възникнали проблеми с ръководството на НКР,
моля обърнете се към УС на НКР!
My link

Ето от мен няколко кадъра:



А, наздраве, Гери! :tb_195:



Наздраве да е !

#19 Потребителят е офлайн   geriat Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 218
  • Регистрация: 16-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Bulgaria,Sofia

Публикувано: 11 July 2012 - 01:55 AM

Показване на мнениетоКАСТРО, в 10 July 2012 - 10:19 AM, написа:

Показване на мнениетоgeriat, в 09 July 2012 - 04:14 PM, написа:

Колеги!
Няма да питам,може ли...
Резултати ?
Когато аз съм замесена,ми вадят душата на часа! Аз ,знам какво е организация и провеждане на изложба и всички съпътващи дейности! Хубава изложба! Дай Боже, Организаторите...в лицето на...оказа се само на Г.Ефтимов и Роял Канин , да ...помогне и за организацията на Клубния Шампиоинат! Всички искаме да има Празник без дразги!
Следващата среща е на 15.09.2012г!
Гергана Атанасова

Сега малко факти:
Факт 1 - на тази изложба имаше повече кучета от чужбина (Гърция, Македония,Сърбия) от колкото от България!
Факт 2 - "верни" хора на Краден Литов от клуба направиха всичко възможно тази изложба да не се състои, дори няколко дни преди изложбата на човек желаещ да се запише му е казано, че тази изложба НА ДАЛИ ЩЕ СЕ СЪСТОИ!
Факт 3 - Въпреки всички пречки създадени от ръководството на НКР и БРФК (разбирай Краден Литов) се получи една прекрасна изложба, каквито са и отзивите във фейсбук страницата на събитието!

Гнусни работи които прехвърчат през няколко клуба чух и за себе си ! :wb_052: Нормално, нищо ново под тъмната сянка хвърляна от деди върху БГ кинология!

Оххх, и тук,ако изпадна в цитати... Първо,второ,трето!
От 23-24 кучета,присъствали! И какво от това ,че е имало кучета от Балканите? Изложба е-всеки може да дойде,това е идеята. Успял е организатора-докарал! И на други наши изложби са идвали от Гърция...и т.н.
Е ,нали все още не си изложител! Дай Боже,сигурно ще станеш!
Не искам тук по форума да "изпадаме"...
Интересно е да кажеш,кой и от кого е спрян да не дойде на изложбата с имена,факти и т.н
Ако ,не знаеш (ти не знаеш),точно с Федерацията имахме проблем, дали и как ще стане поканата за съдията-за да дойде!
Ти си драскай,ама ние теглим въжето.
Ако наистина те вълнува клуба и породата...
Всичко останало са приказки породени от ...Его!
Какво мерите бе "хора"?
Ротвайлер,ще има и с нас и без нас!
Еле пък ти!
Да сме живи и здрави, да те видим с твой Рот по ринговете!

п.с.Празника си е празник! Независимо кой е бил! Сърби,гърци...Ротове..
Ние гледаме породата,а не "края" на повода!
Ти не го знаеш-явно е! Както и много хора не могат да си го "надскочат"!

#20 Потребителят е офлайн   Vаrbanov-Pika Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 24-May 12
  • Gender:Male

Публикувано: 11 July 2012 - 12:45 PM

С удоволствие приемам жълтият цвят на картона,като предупреждение от тоталитарният МОД,
както в в последствие с по-голямо удоволствие ще приема и червеният цвят.Но за голямо сажаление
не гледам турски сериалира и западащи резняшки езици не сам учил.Едно разбирам тук ,не си ли угоден
изгаряш навън си от Богоизбраните ,а те са няколко човека тук ,които си правят постоянна реклама и си
драскат тук за щяло и нещяло,така да бъде,цяла Б-я ви чете глупостите,но не може да вземе отношение.
И защо ,защото не подаржате калзата на ,я познайте кого,на МОДЕРАТОРАТ с голямата шапка.
А що се отнася до изложбата била е супер за което искренно се радвам и поздравявам Жорката за
труда и това което е направил и постигнал.Нека има повече такива изложби Успех.

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни