Dog.bg Форуми : Как да накарам кучето ми да спре да лае ?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Как да накарам кучето ми да спре да лае ?

#21 Потребителят е офлайн   rustity Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 30-May 12
  • Gender:Female

Публикувано: 17 July 2012 - 06:17 PM

Показване на мнениетоpetro, в 11 July 2012 - 06:43 PM, написа:

Какво или стана с това бигълче? Дали му разказаха играта?


Спокойно кучето си е наред и нищо не сме му правили. Направихме клетка на двора за да не бъде на синджир и от време на време си го прибираме в къщи за през ноща. Нямаме намерения да го продаваме. Колкото повече пораства толкова по кротак става и решихме да го изтарпим докато стане още по-голям и да спре номерата. А и вазнамеряваме да се местим в апартамент и ще си го вземем там. Ще се справим с проблемите по-някакав начин въпреки че майка ми не е много съгласна защото той много обича да и прави на пук. Като ги оставя сами той застава някаде около нея и се изпишква на плочките. :dh_188:

#22 Потребителят е офлайн   Ариел Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1895
  • Регистрация: 20-August 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 19 July 2012 - 06:14 PM

Ха ха ха-значи чувствата са им взаимни.По-скоро бигълът реагира на отношението и.А не обратното.
User's Signature

....нито дъжд,нито смях,нито слънце....

#23 Потребителят е офлайн   Диляна Генина Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 13-June 11

Публикувано: 10 August 2012 - 11:31 PM

Понеже прочетох доста глупави коментари искам само да знаеш,че не трябва да си взимаш куче за която порода не си информиран и не си подготвен.Бигълите са ловна порода кучета,която просто лаят непрекъснато.Дори и да се посъветвате с професионалист той няма да може да накара точно тази порода да спре да лае.Може да ограничи лаенето,но не и да спре.Ако мислите,че не може да се справите с това по-добре го ПОДАРЕТЕ на някой който ще е запознат с породата,ще може да му отделя необходимоте време за грижи и внимание.

#24 Потребителят е офлайн   Cufti Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 27-July 12
  • Gender:Female

Публикувано: 25 September 2012 - 01:54 PM

Единственото спасение от лая е да го разхождаш по-често и по-продължително. Не си мисли, че като имате двор не му трябват разходки. Казвам го от личен опит, защото аз също имам бигъл. Бигълите са много любвеобилни и искат внимание. Като го оставяш само много време започва да вие. Ако го разходиш за половин час да се поизмори и да изразходва енергия няма да вие. Ще се научи, че там е мястото му за спане, но няма да можеш да подтиснеш желанието му за разходки и игри с теб. А ако успееш да го подтиснеш, то тогава ще започне да дебелее, а това не е добре за нито едно куче. Успех :ba_025:
А относно пишкането на плочките - Ариел е права. Така както майка ти се държи към него, по-същия начин и то се отнася към нея.

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни