Dog.bg Форуми : възпитание , обучение и тренировка на нашите малки булдочета

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

възпитание , обучение и тренировка на нашите малки булдочета

#1 Потребителят е офлайн   sosy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 149
  • Регистрация: 09-June 12

Публикувано: 10 June 2012 - 07:16 AM

Здравейте на всички любители , ценители и влюбени в тези английски чаровници ! Радвам се да се присъединя към гордите собственици на булдочета .Бихте ли споделили своето мнение относно въспитанието , обучението и най - вече характерът на вашите любимци.Аз имам от скоро булдочка и вече се сблъсках с ината и борбеноста и.Определено това е една много интелигентна порода , но и много своенравна.Моят кумир Сийзър Милан( DOG Whisperer ) каза в едно свое предаване - кучетата имат граници , БУЛДОЗИТЕ не ! Споделете моля и вашият опит.

#2 Потребителят е офлайн   StyleBullet Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1556
  • Регистрация: 12-October 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 11 June 2012 - 11:24 AM

Показване на мнениетоsosy, в 10 June 2012 - 05:16 AM, написа:

Здравейте на всички любители , ценители и влюбени в тези английски чаровници ! Радвам се да се присъединя към гордите собственици на булдочета .Бихте ли споделили своето мнение относно въспитанието , обучението и най - вече характерът на вашите любимци.Аз имам от скоро булдочка и вече се сблъсках с ината и борбеноста и.Определено това е една много интелигентна порода , но и много своенравна.Моят кумир Сийзър Милан( DOG Whisperer ) каза в едно свое предаване - кучетата имат граници , БУЛДОЗИТЕ не ! Споделете моля и вашият опит.


Не разбирам, какво точно Ви притеснява в характера на Вашият булдог?
Не мисля, че булдогът се възпитава трудно, даже напротив...всичко зависи от Вас и Вашият подход към него. Със сигурност има случаи, както и при всички останали породи, когато кучето има отклонения в характера, но аз лично не съм имала такъв булдог.
Ако имате проблеми, то по-добре се обърнете към специалист в тази област, не се мъчете да се справите сам/а/, защото вместо да се справите, може да задълбочите проблема в характера на Вашето куче. Мога да Ви дам координати на човек, който да Ви помогне...ако сте от София.

#3 Потребителят е офлайн   sosy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 149
  • Регистрация: 09-June 12

Публикувано: 11 June 2012 - 06:26 PM

Здравейте ! Не мисля че сте ме разбрали правилно .Определено нямам проблем който да не може да се разреши , камо ли да говорим за специалисти . Даже напротив - това е много интелигентна порода и много обичлива , но и не може да се отрече че имат силен характер и понякога се опитват да доминират .Говоря от личен опит разбира се и въобще не съм имала за цел да обидя породата и е учудващ за мен отговорът ви .Исках да обменим мнения и да споделим опит .Според много хора те не се нуждаят от много разходка и обучение защото са били спокойни , неактивни и бързо се оттегчават .Като казах че се сблъсках с ината на моята булдочка имах пред вид че понякога има трудни дни - като всяка жена и е много раздразнителна и непослушна .Когато и се карам започва да ме лае и не се дава лесно, но е много забавна защото е малка пикличка . Имала съм булмастиф , немска овчарка и питбул . Единствено овчарката се различаваше с много послушание и невероятен интелект .Наистина не очаквах че булдогът е също толкова възприемчив и бях приятно изненадана. Поздрави !!!

#4 Потребителят е офлайн   StyleBullet Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1556
  • Регистрация: 12-October 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 24 June 2012 - 03:24 PM

Ето една сутришна тренировка на Style Bullet Prince, с неговата собственичка Татяна Катцай :ba_025: :rc_036:

http://www.youtube.c...eature=youtu.be

#5 Потребителят е офлайн   sosy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 149
  • Регистрация: 09-June 12

Публикувано: 25 June 2012 - 08:41 AM

Страхотна тренировка на красавеца. Нашата тренировка се състои в каране на скейборд . Не знам от мързел ли е , защота не и се върви или просто и е интересно . Караме го по мързеливия начин , легнала е цялата и бута само с един крак .Ако мога ще кача клип.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни