Dog.bg Форуми : Изгубени в .....превода

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (14 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Изгубени в .....превода Оцени темата: -----

#41 Потребителят е офлайн   VGAlexandrov Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 226
  • Регистрация: 17-October 11
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 13 December 2012 - 11:05 AM

Ай ся всички тренери да ви видиме песовете хахаха. Песов просто ви затапи всички акълии. Човека предлага помощ за без пари, ако ще лайна да предлага трябва да замълчите и да се засрамите. Има хора които взимат купища пари и не могат да накарат кучето да седне, така че да критикувате въпросния песов е смешен, даже жалък опит да се направите на майстори.

#42 Потребителят е офлайн   sergeii Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 131
  • Регистрация: 30-November 10

Публикувано: 13 December 2012 - 02:52 PM

Показване на мнениетоVGAlexandrov, в 13 December 2012 - 11:05 AM, написа:

Ай ся всички тренери да ви видиме песовете хахаха. Песов просто ви затапи всички акълии. Човека предлага помощ за без пари, ако ще лайна да предлага трябва да замълчите и да се засрамите. Има хора които взимат купища пари и не могат да накарат кучето да седне, така че да критикувате въпросния песов е смешен, даже жалък опит да се направите на майстори.


Браво :) на VGAlexandrov

В София има 400000 кучкари от които 450000 са треньори, други 50000 хич не им пука за кучетата им :) а вие се карате кой от кой е по голям треньор :Д и да имате предвид ,че съм добре по математика :) сълзи ми текът от смях
И искам да вида въпросните хора където много разбират да покажат едно клипче поне като на Песов. Щото той показа и аз лично съм доволен от това което видях.
Засегнат съм и се чувствам виновен щото аз първи го накарах да си покаже работата.

#43 Потребителят е офлайн   starrkopf Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1117
  • Регистрация: 10-February 11
  • Gender:Male
  • Location:Pleven
  • Interests:All You Need is Love

Публикувано: 13 December 2012 - 09:45 PM

Търсачо на книги за кучета,на Вас и филмова трилогия да Ви пусна ще гледате умно.Трябва да познавате нещо за да можете да го оцените,а при Вас този момент в обозримото бъдеще няма да настъпи.
User's Signature

Всеки има кучето,което заслужава...
https://www.facebook..._homepage_panel
https://www.facebook...34862426717095/

#44 Потребителят е офлайн   sergeii Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 131
  • Регистрация: 30-November 10

Публикувано: 14 December 2012 - 08:46 AM

Имам един такъв приятел където само бащаму може да излезне победител в спор с него !

#45 Потребителят е офлайн   g_tanov Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 760
  • Регистрация: 31-October 10
  • Gender:Male

Публикувано: 14 December 2012 - 10:40 AM

Проблемът възникна, защото "старите" се нахвърлиха върху "новака" къде мотивирано, къде не. Песов, наистина най-вероятно няма опит, но се вижда, че е аналитичен и добронамерен. Хората с опит (очевидно няма нужда от клипчета, които да го доказват) трябваше да поощрят момчето и деликатно да му посочат детайлите към които да насочи вниманието си, ако иска да се развива градивно.
Като резултат се получи това подобие на "фейсбук" противопоставяне, което само дразни останалите и няма да има полза за никого.Качена снимка

#46 Потребителят е офлайн   mil_ Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 11311
  • Регистрация: 04-October 04
  • Gender:Male
  • Location:София, Борово

Публикувано: 14 December 2012 - 10:54 AM

Противопоставянето си го измислихте вие.
Ние само питахме какъв е неговият опит. Но като е от "старите" всеки въпрос се счита за нахвърляне. Не можем да минем без някакви измислени клиширани схеми - старите искат да изядат новите задето са знаещи и можещи, ей тъй от завист. Глупости на търкалета.
Вече разбрахме какъв е опитът на момчето и темата е приключена.
И ми се ще да обърна внимание, че никой от нахвърлилите се "стари" не е давал заявка да рехабилитира хорските кучета.
Изобщо не може да се общува без флейминг. Започвам да мисля, че не зависи от хората, а е в природата на интернет общуването - 90% от писаното да е плява, вкл. и този пост.

#47 Потребителят е офлайн   agalina Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 6537
  • Регистрация: 22-October 05
  • Gender:Female

Публикувано: 14 December 2012 - 11:13 AM

Танов ,знаеш за пътя към ада и добрите намерения ,нали?
Ся като правите обобщения и почвате групирането ,много ми се иска да ви питам - това рехабилитирането на проблемни кучета като да го може всеки, дето си научил кутрето да сяда? Чудя се колко от рехабилитиращите са хващали повода на куче с проблеми дето не са липса на движение или очовечаване ,и на колко такива кучета?
Тук един потребител ,дето и той се рекламира да "оправя" кучета,като се срещнах с него и му подадох повода на кучето - пребледня от страх. Друг един широко рекламиран вместо да даде решение на проблем - преби кучето и то се напика от ужас . Трети Оправител беше зверски нахапан щото "няма проблеми ,аз колко такива съм ги виждал".Четвърти... никога няма да забравя една просто ужасна сцена ,въпреки че мина доста време..пети, шести...Та вече като прочета или чуя за рехабилитори рекламирани/ рекламиращи се .............

п.п. Гледам - има интервенция с поддръжки ,досущ като при един друг напорист обучвател потребител - "колко съм доволен, че ми помогна" или "искам еди кво си куче , откъде , я - кучилоо" :smile:
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

#48 Потребителят е офлайн   pesov Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 44
  • Регистрация: 10-December 12
  • Gender:Male

Публикувано: 14 December 2012 - 11:49 AM

Излишно е да продължаваме да се дърлим. Съвсем окепазихме форума. Само като за край искам да отбележа - в България няма университетска специалност "Кучешка психология" нито "Рехабилитация на кучета". Това, дали умееш да общуващ или не с домашния си любимец, е преди всичко въпрос на усет и едва след това въпрос на образование или самообразование. При някой хора този усет е вроден, а при други напълно липсва. Теоретичните познания могат да бъдат в полза, но те не могат да ти дадат онова, от което природата те е лишила. Смятам, че тук поне всички сме на едно мнение. :)
Хубав ден на всички!

#49 Потребителят е офлайн   g_tanov Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 760
  • Регистрация: 31-October 10
  • Gender:Male

Публикувано: 14 December 2012 - 11:50 AM

Показване на мнениетоmil_, в 14 December 2012 - 10:54 AM, написа:

Противопоставянето си го измислихте вие.
Ние само питахме какъв е неговият опит. Но като е от "старите" всеки въпрос се счита за нахвърляне. Не можем да минем без някакви измислени клиширани схеми - старите искат да изядат новите задето са знаещи и можещи, ей тъй от завист. Глупости на търкалета.
Вече разбрахме какъв е опитът на момчето и темата е приключена.
И ми се ще да обърна внимание, че никой от нахвърлилите се "стари" не е давал заявка да рехабилитира хорските кучета.
Изобщо не може да се общува без флейминг. Започвам да мисля, че не зависи от хората, а е в природата на интернет общуването - 90% от писаното да е плява, вкл. и този пост.


Мил, като човек, който стои зад този форум, от който аз самия се уча и получавам помощ в моите начинания ти си последният човек, който визирам като търсещ противопоставяне и "хапещ". Наистина момчето беше нагрубено от отношението на "плевенския" етолог.
Това, че има много осамозванци е факт. Доста хора правят грешки и от желание да помогнат, като нямат потенциал за това. Просто вече няколко пъти се натъквам на груба конфронтация и понеже съм деликатна натура, търсеща позитиви от това което мога да науча тук, изразих недоволство по конкретния повод.
Качена снимка

#50 Потребителят е офлайн   mil_ Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 11311
  • Регистрация: 04-October 04
  • Gender:Male
  • Location:София, Борово

Публикувано: 14 December 2012 - 12:03 PM

Ами добре, ама защо са обобщенията? Стари, нови, eдните ядат другите за закуска, отбори, агитки ... Не е много кеф да те слагат под общ знаменател. Уверявам те, че за мен е радост да има нови потребители. Само че не от всеки въпрос да подскачат като ощипани и да се почват едни сърцераздирания. Ми може да сме и малко по-безцеремонни, но някои сценарии вече сме ги гледали по 5 пъти.
Pesov, това отдавна не касае конкретно вас.
Вие имате чудесни данни, но морето ви е до колене.

#51 Потребителят е офлайн   agalina Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 6537
  • Регистрация: 22-October 05
  • Gender:Female

Публикувано: 14 December 2012 - 12:09 PM

Показване на мнениетоpesov, в 14 December 2012 - 09:49 AM, написа:

Излишно е да продължаваме да се дърлим. Съвсем окепазихме форума. Само като за край искам да отбележа - в България няма университетска специалност "Кучешка психология" нито "Рехабилитация на кучета". Това, дали умееш да общуващ или не с домашния си любимец, е преди всичко въпрос на усет и едва след това въпрос на образование или самообразование. При някой хора този усет е вроден, а при други напълно липсва. Теоретичните познания могат да бъдат в полза, но те не могат да ти дадат онова, от което природата те е лишила. Смятам, че тук поне всички сме на едно мнение. :)

Никой не се дърля. Изясняваме . И за енти път - нито добрите намерения, нито усета (каквото и да значи това) стигат ,за да се бърка в съдби . Съжалявам ,нищо лично ,но липсата на професионализъм и липсата на отговорност е проблем .При това - огромен
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

#52 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 14 December 2012 - 12:25 PM

Показване на мнениетоagalina, в 14 December 2012 - 12:09 PM, написа:

Показване на мнениетоpesov, в 14 December 2012 - 09:49 AM, написа:



Никой не се дърля. Изясняваме . И за енти път - нито добрите намерения, нито усета (каквото и да значи това) стигат ,за да се бърка в съдби . Съжалявам ,нищо лично ,но липсата на професионализъм и липсата на отговорност е проблем .При това - огромен


:rc_036: :ba_025:
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#53 Потребителят е офлайн   starrkopf Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1117
  • Регистрация: 10-February 11
  • Gender:Male
  • Location:Pleven
  • Interests:All You Need is Love

Публикувано: 14 December 2012 - 04:09 PM

Показване на мнениетоg_tanov, в 14 December 2012 - 11:50 AM, написа:

Показване на мнениетоmil_, в 14 December 2012 - 10:54 AM, написа:

Противопоставянето си го измислихте вие.
Ние само питахме какъв е неговият опит. Но като е от "старите" всеки въпрос се счита за нахвърляне. Не можем да минем без някакви измислени клиширани схеми - старите искат да изядат новите задето са знаещи и можещи, ей тъй от завист. Глупости на търкалета.
Вече разбрахме какъв е опитът на момчето и темата е приключена.
И ми се ще да обърна внимание, че никой от нахвърлилите се "стари" не е давал заявка да рехабилитира хорските кучета.
Изобщо не може да се общува без флейминг. Започвам да мисля, че не зависи от хората, а е в природата на интернет общуването - 90% от писаното да е плява, вкл. и този пост.


Мил, като човек, който стои зад този форум, от който аз самия се уча и получавам помощ в моите начинания ти си последният човек, който визирам като търсещ противопоставяне и "хапещ". Наистина момчето беше нагрубено от отношението на "плевенския" етолог.
Това, че има много осамозванци е факт. Доста хора правят грешки и от желание да помогнат, като нямат потенциал за това. Просто вече няколко пъти се натъквам на груба конфронтация и понеже съм деликатна натура, търсеща позитиви от това което мога да науча тук, изразих недоволство по конкретния повод.
Качена снимка

Можете ли да цитирате обидите отправени към потребителят ( пиша така,защото не знам с кое от двете имена да си послужа),а след това прочетете и коментирайте следващият ми пост.Нали всички търсим истината?
PS.Къде прочетохте,че съм етолог?
User's Signature

Всеки има кучето,което заслужава...
https://www.facebook..._homepage_panel
https://www.facebook...34862426717095/

#54 Потребителят е офлайн   starrkopf Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1117
  • Регистрация: 10-February 11
  • Gender:Male
  • Location:Pleven
  • Interests:All You Need is Love

Публикувано: 14 December 2012 - 04:10 PM

Като за начало съм длъжен да отбележа, че враждебността не е част от характеристиките на нито една порода. Агресивното поведение е просто реакция, породена най-често от страх и несигурност. Няма куче, което да се е родило зло. "Лошите" кучета са просто продукт на своите стопани, които поради една или друга причина не са съумяли да му дадат това, от което то има нужда. Това, че не спуквате кучето си от бой или не му крещите, не е гаранция, че то няма един ден да започне да ви показва зъбки. Пасивното поведение на много стопани и безграничната свобода, с която „награждават” кучето си, могат да имат почти толкова пагубен ефект, колкото и побоят над животното. Липсата на намеса от страна на стопанина задължително му изиграва лоша шега. Пасивността на човека принуждава кучето да вземе нещата в свои ръце (лапи;). Авторитетът на собственика с течение на времето напълно избледнява, в случай, че изобщо някога го имало, и Шаро започва да прави каквото той сметне за правилно. А членовете от семейството, в което живее, за нега се превръщат просто във верни слуги, готови всячески да му угодят. Кучето на драго сърце приема функцията на лидер и вместо неговото поведение да бъде пренасочвано и коригирано, Шаро започва да коригира околните, показвайки им докъде стигат техните права: „Не си и помисляй да се доближиш до купичката ми, докато се храня!”. И това е само началото... Новият ментор вкъщи създава свои закони, които държи стриктно да бъдат спазвани от всеки член на "глутницата" (семейството). Който наруши правилата, бива предупреден с ръмжене, в последствие често и физически санкциониран. Ето така се прави. Вземете пример от кучето си, вместо да се чудите какъв грозен етикет да му лепнете. Стопирайте нежеланото поведение още в зародиш, заявявайки ясно позицията си. Като собственик на куче сте длъжен да имате такава и твърдо да я отстоявате. Не се колебайте да покажете на любимеца си кой всъщност е шефът вкъщи и чий е домът. В противен случай рискувате да прекарате вероятно повече от десет години от живота си играейки по свирката на един своенравен косматко, от страх да не бъдете „изяден жив”.
Така че: вземайте се в ръце и започвайте с въвеждането на ясни граници и правила. Беззаконието върви ръка за ръка с хаоса. Освен ако не сте изявен анархист, запрятайте ръкави и се хващайте със създаването на „домашната конституция за кучета и други озъбени субекти”, преди най-добрият Ви приятел да ви е детронирал безвъзвратно!
User's Signature

Всеки има кучето,което заслужава...
https://www.facebook..._homepage_panel
https://www.facebook...34862426717095/

#55 Потребителят е офлайн   g_tanov Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 760
  • Регистрация: 31-October 10
  • Gender:Male

Публикувано: 14 December 2012 - 04:35 PM

Показване на мнениетоstarrkopf, в 14 December 2012 - 04:10 PM, написа:

Като за начало съм длъжен да отбележа, че враждебността не е част от характеристиките на нито една порода. Агресивното поведение е просто реакция, породена най-често от страх и несигурност. Няма куче, което да се е родило зло. "Лошите" кучета са просто продукт на своите стопани, които поради една или друга причина не са съумяли да му дадат това, от което то има нужда. Това, че не спуквате кучето си от бой или не му крещите, не е гаранция, че то няма един ден да започне да ви показва зъбки. Пасивното поведение на много стопани и безграничната свобода, с която „награждават” кучето си, могат да имат почти толкова пагубен ефект, колкото и побоят над животното. Липсата на намеса от страна на стопанина задължително му изиграва лоша шега. Пасивността на човека принуждава кучето да вземе нещата в свои ръце (лапи;). Авторитетът на собственика с течение на времето напълно избледнява, в случай, че изобщо някога го имало, и Шаро започва да прави каквото той сметне за правилно. А членовете от семейството, в което живее, за нега се превръщат просто във верни слуги, готови всячески да му угодят. Кучето на драго сърце приема функцията на лидер и вместо неговото поведение да бъде пренасочвано и коригирано, Шаро започва да коригира околните, показвайки им докъде стигат техните права: „Не си и помисляй да се доближиш до купичката ми, докато се храня!”. И това е само началото... Новият ментор вкъщи създава свои закони, които държи стриктно да бъдат спазвани от всеки член на "глутницата" (семейството). Който наруши правилата, бива предупреден с ръмжене, в последствие често и физически санкциониран. Ето така се прави. Вземете пример от кучето си, вместо да се чудите какъв грозен етикет да му лепнете. Стопирайте нежеланото поведение още в зародиш, заявявайки ясно позицията си. Като собственик на куче сте длъжен да имате такава и твърдо да я отстоявате. Не се колебайте да покажете на любимеца си кой всъщност е шефът вкъщи и чий е домът. В противен случай рискувате да прекарате вероятно повече от десет години от живота си играейки по свирката на един своенравен косматко, от страх да не бъдете „изяден жив”.
Така че: вземайте се в ръце и започвайте с въвеждането на ясни граници и правила. Беззаконието върви ръка за ръка с хаоса. Освен ако не сте изявен анархист, запрятайте ръкави и се хващайте със създаването на „домашната конституция за кучета и други озъбени субекти”, преди най-добрият Ви приятел да ви е детронирал безвъзвратно!


Току що описахте моята история. Кучето ми, обаче вече знае кой е главатарят на глутницата (с помощта на един приятел от форума, който ми обясни на практика нещата, описани от Вас). Прилагам същите правила и при дъщеря си, по препоръка на детски психолог. И при нея има напредък, макар и по-бавен предвид липсата на подходящи "душачи" за подрастващи.
Конкретни обиди към Песов не сте употребявали. Става въпрос за назидателната ирония, която се усеща в изказа ви. Иначе, предположих, че сте етолог, защото правите широки обобщения от свое име в тази област. Извинявам се, ако съм ви квалифицирал некоректно. Качена снимка

#56 Потребителят е офлайн   pesov Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 44
  • Регистрация: 10-December 12
  • Gender:Male

Публикувано: 14 December 2012 - 05:35 PM

Показване на мнениетоg_tanov, в 14 December 2012 - 04:35 PM, написа:

Показване на мнениетоstarrkopf, в 14 December 2012 - 04:10 PM, написа:

Като за начало съм длъжен да отбележа, че враждебността не е част от характеристиките на нито една порода. Агресивното поведение е просто реакция, породена най-често от страх и несигурност. Няма куче, което да се е родило зло. "Лошите" кучета са просто продукт на своите стопани, които поради една или друга причина не са съумяли да му дадат това, от което то има нужда. Това, че не спуквате кучето си от бой или не му крещите, не е гаранция, че то няма един ден да започне да ви показва зъбки. Пасивното поведение на много стопани и безграничната свобода, с която „награждават” кучето си, могат да имат почти толкова пагубен ефект, колкото и побоят над животното. Липсата на намеса от страна на стопанина задължително му изиграва лоша шега. Пасивността на човека принуждава кучето да вземе нещата в свои ръце (лапи;). Авторитетът на собственика с течение на времето напълно избледнява, в случай, че изобщо някога го имало, и Шаро започва да прави каквото той сметне за правилно. А членовете от семейството, в което живее, за нега се превръщат просто във верни слуги, готови всячески да му угодят. Кучето на драго сърце приема функцията на лидер и вместо неговото поведение да бъде пренасочвано и коригирано, Шаро започва да коригира околните, показвайки им докъде стигат техните права: „Не си и помисляй да се доближиш до купичката ми, докато се храня!”. И това е само началото... Новият ментор вкъщи създава свои закони, които държи стриктно да бъдат спазвани от всеки член на "глутницата" (семейството). Който наруши правилата, бива предупреден с ръмжене, в последствие често и физически санкциониран. Ето така се прави. Вземете пример от кучето си, вместо да се чудите какъв грозен етикет да му лепнете. Стопирайте нежеланото поведение още в зародиш, заявявайки ясно позицията си. Като собственик на куче сте длъжен да имате такава и твърдо да я отстоявате. Не се колебайте да покажете на любимеца си кой всъщност е шефът вкъщи и чий е домът. В противен случай рискувате да прекарате вероятно повече от десет години от живота си играейки по свирката на един своенравен косматко, от страх да не бъдете „изяден жив”.
Така че: вземайте се в ръце и започвайте с въвеждането на ясни граници и правила. Беззаконието върви ръка за ръка с хаоса. Освен ако не сте изявен анархист, запрятайте ръкави и се хващайте със създаването на „домашната конституция за кучета и други озъбени субекти”, преди най-добрият Ви приятел да ви е детронирал безвъзвратно!


Току що описахте моята история. Кучето ми, обаче вече знае кой е главатарят на глутницата (с помощта на един приятел от форума, който ми обясни на практика нещата, описани от Вас). Прилагам същите правила и при дъщеря си, по препоръка на детски психолог. И при нея има напредък, макар и по-бавен предвид липсата на подходящи "душачи" за подрастващи.
Конкретни обиди към Песов не сте употребявали. Става въпрос за назидателната ирония, която се усеща в изказа ви. Иначе, предположих, че сте етолог, защото правите широки обобщения от свое име в тази област. Извинявам се, ако съм ви квалифицирал некоректно. Качена снимка

Starrkopf, като копираш и поставяш цели статии от сайта ми, поне да беше написал, че не са твои. А да не говорим, че нарушаваш авторското право по най-неграмотен начин. Не помня да си ме питал за позволение да ме цитираш на дълго и на широко!

#57 Потребителят е офлайн   starrkopf Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1117
  • Регистрация: 10-February 11
  • Gender:Male
  • Location:Pleven
  • Interests:All You Need is Love

Публикувано: 14 December 2012 - 06:25 PM

[[/quote]
Starrkopf, като копираш и поставяш цели статии от сайта ми, поне да беше написал, че не са твои. А да не говорим, че нарушаваш авторското право по най-неграмотен начин. Не помня да си ме питал за позволение да ме цитираш на дълго и на широко!
[/quote]

Аз не съм крал нищо -просто поместих това,което видимо е убягнало от погледите на Вашите защитници.
И никъде не съм си поставял ни името ,ни подписа - още повече Вашето име.Ако бях го направил щяха да ме емнат,че това е напълно нормално и се заяждам.Ако се бях подписал ( когато пиша винаги ползвам извадки от все още неиздадената книга "Откровено за кучетата") щях да покажа кое е правилното решение и мислене... Различно е,нали?
А сега за цитатите (защото те се такива) - единственото вярно нещо,което сте написал са първите три реда.И как ще рехабилитирате кучета,като учите хората да бранят "правата "си като Матросов на амбразурата???...Къда го прочетохте това?

Агалина,извинете ме,но ще се повторя отново: Човек има кучето,което заслужава.
User's Signature

Всеки има кучето,което заслужава...
https://www.facebook..._homepage_panel
https://www.facebook...34862426717095/

#58 Потребителят е офлайн   pesov Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 44
  • Регистрация: 10-December 12
  • Gender:Male

Публикувано: 14 December 2012 - 07:24 PM

Хахах ;) Моите защитници ме защитават именно заради този мой начин на мислене :) А относно откраднатата статия - така не се прави! Още в детската градина ни учат на това. Не можеш да пльоснеш някакъв текст като твое мнение, без да напишеш името на автора или поне да кажеш от къде си го копирал. Да не взмеш и в книгата, която пишеш да поместиш половината от текстовете,които си прочел в моя сайт ;)
Starrkopf, както си я подкарал, ще вземеш да научиш сайта ми наизуст. Не се спираш, ей. Всичко изчете вече по 1200 пъти. Не прекалявай, че току-виж се деформирал и твоят начин на мислене като моя :Р

#59 Потребителят е офлайн   starrkopf Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1117
  • Регистрация: 10-February 11
  • Gender:Male
  • Location:Pleven
  • Interests:All You Need is Love

Публикувано: 14 December 2012 - 07:38 PM

И така трябва.А ще кажате ли какво е рехабилитацията?
Тук вече може и да ме цитирате.
User's Signature

Всеки има кучето,което заслужава...
https://www.facebook..._homepage_panel
https://www.facebook...34862426717095/

#60 Потребителят е офлайн   pesov Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 44
  • Регистрация: 10-December 12
  • Gender:Male

Публикувано: 14 December 2012 - 07:52 PM

Рехабилитацията е процес, който при starrkopf не би дал положителни резултати! ;)

  • (14 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни