Dog.bg Форуми : Пъпита - да им дадем шанс

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (7 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Пъпита - да им дадем шанс много им се живее-търсят помощ за ваксини

#1 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 05 July 2012 - 07:41 PM

Почвам тази тема без големи очаквания.Навсякъде има кучешки бебчета,кое от кое по-сладки,а времената са тежки за всички.
Но няма да бъде честно ако поне не опитам.Живота и без това не е бил щедър към тях,а всяко едно от бебетата се е борило здраво за да оживее.И сега се питам :А сега накъде?

Те са на различна възраст,всяко с различна история,и в момента без никаква надежда за бъдещето.

Номер едно.
Момиченце.Когато я видях преди месец беше една малка бяла топчица.
Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка
Уж имала осиновител,щели да я вземат за чужбина.
Днес, номер едно все още е без име,без ваксини,без переспектива и без ясна визия за бъдещето.Някакси неестествено тъжна ми се видя днес,сякаш съвсем се е отчаяла .
Прикачена снимкаПрикачена снимка Прикачена снимка
Мила,чаровна и социална,разбира се с кучета и с котки,с хора,с кокошки.Иска ли някой да помогне на номер едно?Да и даде име,ваксинка,паспорт,чип,дом...Номер едно няма да откаже никаква помощ.Тя отдавна не е хапвала нещо вкусничко,много обича кисело мляко и консерва,а все се налага да яде големи евтини гранули.
Номер едно според мен е на около 3 месеца,така че може да пропуснем бебешката ваксинка и да минем направо на втора и трета-за 20 лева ще я окомплектоваме с 2 ваксини и паспорт за да може да я предлагаме за осиновяване и в чужбина.Очевидно у нас тя е непотребна.

Номер две.
Прикачена снимка Прикачена снимкаПрикачена снимка
Пак момиченце.Със здравословен проблем--бъбречна или чернодробна недостатъчност,лицеви деформации,хлътнала челюст,чупещи се и липсващи зъби и дупки във венците.Трудно и е да се храни с твърда гранула,а само това има осигурено като храна.Номер две се нуждае от специализирана храна или поне консерви и кисело мляко за да не гладува.Не знам дали е удачно да се ваксинира в нейния случай.Момичето,което я е намерило е публикувало нейната история във ФБ,има някакви хапчета ,които приема,но коремчето и пак е започнало да се подува.Аз пиша каквото видях- кученцето е гладно,съвсем слабичко,стои пред него купчинка гранули, които не може да яде,а при вида на консерва и кисело мляко буквално трепери и гълта като за последно.
Номер две най-много се нуждае от приемен дом,добър доктор и диагноза....после каквото и е писано.Но тя не разбира това,най-много и се иска да има нещо вкусничко за хапване...

Номер три,четири и пет са всъщност героите заради които започнах тази тема.
Прикачена снимка Прикачена снимка
Те са слепите мишоци изхвърлени в кашонче на боклука преди месец.Тогава шансовете им да оживеят не изглеждаха големи,тъй като бяха едва на няколко дена ,а нямаше кой да ги поеме и откърми.Комбинирахме се с още една "мама" - от нея терена и нощните смени,от мен храната,следобедите и уикендите и ето че малките мишлета порастнаха неусетно и вече са готови да поемат към ...ами няма накъде да поемат всъщност.Досега имаха приемен дом в апартамент,разполагаха отначало с тераса,после с коридор и баня,но вече им стана тясно а и те станаха много шумни ,така че сега са на двор,където имат отделно кътче,оградено Досега великолепната тройка не са имали проблеми с храната,получихме дарение сухо кучешко мляко,после минахме на кисело,на накиснати в мляко гранулки, на кремвирши,на консерви.ЗА съжаление пари за ваксинки все не уппявахме да заделим. За тях ще трябват по три ваксинки и паспорт- това прави по около 30 лв за кутре за пълна ваксинационна схема. :dh_188: За чипове даже не ми се иска да смятам.
Може би някой ще си хареса кутренце?Може би някой ще може да помогне с ваксинка?

Номер три е момиченце,естествено.
Прикачена снимкаПрикачена снимка
Тя е борбена,жива,смела и любопитна,Най-активна от трите и единствената с дълга опашка.Носи я завита на кравайче и високо дигната.Първа във всичко и много активна.С чудесни сиви очички.Гласовита.

Номер четири е пак момиченце
Прикачена снимкаПрикачена снимка

Много спокойна и кротичка.Едричка.Черна,с бяло петно на гърдичките.С къса опашчица.Обича да се гуши и да спи.Обича да се топи във вода.Все си пъха дебелото дупе във паницата с водата за да се разхлажда.На някой да му трепна сърцето за номер четири?Тя може да размекне много сърца.

Номер пет е ....момченце :md_064:
Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка

Черничък и много скромен.Като малък ( не че сега е много голям,де) въобще не му се чуваше гласеца.Дамите пищят и се бутат да се докопат до биберона,той все едно не е там,като нищо можеш да го пропуснеш.Даже ме плашеше по едно време,мислех си че е болен.Сега номер пет е малък напет господин ,весел и гласовит.Е опашката му не порастна,ама и така е хубав.С черната си сестричка( номер четири) са като близнаци,само дето той си няма бяло петънце.Като брикетче е,съвсем черничък.Това слънце и тая жега хич не му харесват, и той все гледа да се топне във водата.А може и да има нещо от лабрадор в гените си...Очевидно е че е роден от домашна мама,как иначе ще се озове във кашонче на боклука.

Ами това са засега пъпитата.Не че няма и други наоколо,ама на дворчето му е толкова капацитета.
Моят капацитет откъм финанси и оптимизъм никакъв го няма напоследък.
Е дружно с групата малчовци се надяваме на чудо.Надеждата умира последна.


ПС:Има и един батко- на 8-9 месеца в дворчето.Той си има име- Дон Кихот,на галено Дончо.Беше доста кльощав и неугледен,със следи от каишка на врата,с една проскубана пършива козина,ама сега е загладил косъма и хич не е за изхвърляне.Ще стане златист и лъскав.Разбира се със всякакви твари- дребни кучета,котета,кокошки,хора.Ходи на каишка.Не е ваксиниран,нито кастриран(щото нали женските все са с предимство,не може да му дойде редът)

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 05 July 2012 - 08:16 PM

И малко групови снимки.

И специални благодарности за Esckarina :rc_036: ,която ни е изпратила помощ в критичния момент(даже без да знае че е критичен момента).
Ще купя международни паспорти за "сичкото чаве " :md_064: и малко консерви да овкусяваме гранулите.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   ДЕМИ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 159
  • Регистрация: 07-July 11

Публикувано: 05 July 2012 - 08:59 PM

Всички са страхотни. Бялата принцеска е чудесна, веднага ми плени сърцето. Направо е невероятна, толкова красиво куче отдавна не съм виждала, честно. Второто момиче има много тъжна и завладяваща история. А повярвай ми аз знам, какво е едно животно да вижда храната тя да е до него и да не може да я изяде. Знам какво е проблем със челюстите и колко е мъчително това за животното. Ужас, тя ме завладя със историята си. Бебетата са толкова малки, едни от малкото невинни същества, дано им се усмихне щастието. Успех!

#4 Потребителят е офлайн   Moonnight Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 119
  • Регистрация: 04-December 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 06 July 2012 - 08:44 AM

Ох, сърцето ми се къса...
За съжаление, не мога да помогна с друго, освен с малко "трохички" - ще ги пусна днес по форумската сметка.
Дано имат късмет, милите.
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#5 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 11 July 2012 - 10:41 PM

Получихме храна-дарение от Аnimal Hope - Plovdiv :rc_036: Не знам как да изразя емоциите си,каквото и да кажа ще е малко.Момичета,невероятни сте.Няма вече гладни бебета в бебешориума.Много,много благодарим :ha_081:
Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка

Moonnight ,много благодарим за "трохички" -те. :hb_027: Ще ги пренасочим за бебе номер три,ако нямаш възражения.
Прикачена снимка Прикачена снимка
Номер три вече си има име- Брита :wub: и приемен дом,за който благодарим на приемната и мама Веска,както и на Ма-Ти за посредничеството.
Брита е невероятно кутре-любознателно,смело,напористо,активно и умно.С нетърпение ще чакам отзивите за нея,според мен има голям потенциал (разбира се ако не излезе някое диване)Едно е сигурно- с нея няма да е скучно :gk_164: .Дано само не ми я върнат,че ще и е за втори път :xc_049:
Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка

Номер едно (беличката) е харесана за чужбина и заминава след десетина дена.За нея не трябват трохички,организацията си я поемат.Прикачена снимка
User's Signature

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 11 July 2012 - 11:11 PM

Номер две е безнадеждна.
Просто Сивушка. Прикачена снимка
За кутре с такива здравословни проблеми не виждам никакво бъдеще.Надявам се да позакрепне с хубавата храна.Даваме дехидрин за отводняване.Прикачена снимка
Сивушка много обича да я галят.Дава лапичка.Прикачена снимка
Отдолу зъбките са що-годе добре,но на горната челюст е трагедия.Ама да знаете как лапа кремвирш(прокарвам хапчетата така :md_064: )Прикачена снимка
Не знам дали е удачно да я ваксинирам :dh_188: Страх ме е да не се влоши.Ще я поохраня по-напред.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#7 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 11 July 2012 - 11:32 PM

Номер 4 и номер 5 са атрактивни като са заедно.Едни такива дългунчета с къси крачета и дебели дупета.И с късите опашлета.
Много съм любопитна как ще изглеждат като пораснат.Прикачена снимка Прикачена снимка

Както и да е.
Освен сирачетата имаме и 6 бебока с мама.Всичките момченца.Мама вече пресъхва откъм мляко :dh_188: Скоро ще трябва да я кастрираме.Добра и мила кучанка е.Прикачена снимка
Ето ги и моменцата,те даже и номера си нямат.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#8 Потребителят е офлайн   Ma-ti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1357
  • Регистрация: 13-September 09
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 13 July 2012 - 08:48 AM

Веска все още не пише във форума, затова да споделя, че Брита се чувства много добре при нея. Била много любопитно и живичко кученце, не е правила никакви бели за сега. Веска много й се радва и е много ентусиазирана - опитва се да я учи на команди даже :)
Каза, че веднага си е харесала името и че започва да разбира "ела тук" и "не". Надявам се Брита да я спечели за каузата и да помага и занапред :)
Следващата седмица ще отида да се запозная с мъника и да го наснимам.
User's Signature

ВИПАССАНА
"Нашето дело може и да е капка в морето, но без нея морето ще намалее, пък било то и с една капка!" Майка Тереза

#9 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 16 July 2012 - 09:17 PM

Днес се чух с приемната мама на Брита.Много добра "мама" си намерихме,много позитивна,много сериозна и отговорна,при това с опит- отгледала е 3 кутрета лабрадорчета за фондацията.Така че се очертава Брита да получи много добро начално възпитание-почнала е да учи команди на немски,даже се е научила да сяда.Засега няма нито едно оплакване,само похвали и суперлативи.Аз си знаех че Брита е много специално и необикновено кутре,ама друго си е и друг да го потвърди.
Сестричката и братчето и не бива да стоят повече безименни,не е честно някакси,затова "служебно" ги нарекох Бренда и Барон(Бари). Мислех момченцето да го нарека Брад Пит,ама се побоях да не би да помислят че е кръстоска с пит и да има проблем с предлагането за чужбина :md_064:
Иначе вероятно няма да са много едри,защото за възрастта си са доста по-дребни отколкото са лабрадорите.
Утре ще се постарая да кача пресни снимки,а сега една снимка от архивите- Бари с леля му Тайра:)

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#10 Потребителят е офлайн   Ma-ti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1357
  • Регистрация: 13-September 09
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 20 July 2012 - 09:58 AM

Днес се запознах на живо с Брита. Чудесно кученце :wub: - игриво, смело, супер социално. Вече има една ваксина. Разбира се и с котки. Веска я води на работа със себе си (в раница като бебе в слинг :ab_041: ) и там играе с много други кучета. Ама голяма игра пада. Ето я тук с Дея, едно куче, което се обучава за водач. Всички много я харесват. А Веска е много позитивен човек и придава това и на Брита. За моя приятна изненада Брита действително си знае името, да идва и да сяда. Но нищо чудно като правиш нещо с ентусиазъм и желание няма как да не дава и чудесни резултати!

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

ВИПАССАНА
"Нашето дело може и да е капка в морето, но без нея морето ще намалее, пък било то и с една капка!" Майка Тереза

#11 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 20 July 2012 - 09:40 PM

Късметлийка е Брита :wub: ,дано не я напуска късмета ,та да се уреди скоро и с постоянна мама.Бих искала да помоля ако някой има възможност да я предложи за осиновяване в чужбина.Тя ще бъде предадена с ваксини,паспорт,чип и възпитание :smile:
Бренди и Барон също имат вече една ваксинка и паспорти,чудесни сладки късокрачковци са :wub: и много се радват на човешка компания.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#12 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 27 July 2012 - 10:27 PM

Бренда и Бари са добре,имат си нов подхвърлен съквартирант,но се разбират добре с него.Впрочем-разбират се добре с всичко живо- кокошки,котета,големи кучета и хора.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#13 Потребителят е офлайн   nerea Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 29-July 12

Публикувано: 29 July 2012 - 09:58 PM

мога ли да получа тел. за връзка?интересувам се от Барон?

#14 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 30 July 2012 - 08:18 PM

Показване на мнениетоnerea, в 29 July 2012 - 09:58 PM, написа:

мога ли да получа тел. за връзка?интересувам се от Барон?


Ще дам телефон на ЛС.
Бих се радвала да се представите с няколко думи .Държа на обратна връзка,най-вече защото не се знае какво куче ще излезе от него в карайна сметка,възможно е да не удовлетвори нечии очаквания като порастне.Определено ще е късокрак,но не се знае колко едър....
Ето го фон Барон (засега само малък Бари:).

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#15 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 01 August 2012 - 07:20 PM

В бебешориума не всичко е розово,за съжаление.Колкото и икономично да използвахме консервите те разбира се свършиха :dh_188:
И тъй като бебетата са достатъчно големи вече за да ядат гранули реших да съм твърда ( то и нямам избор де,не съм в състояние да ги глезя)От опитни кучкари знам че при наличие на гранули, куче от глад няма да умре.Е да ,ама Белушка стана наполовина ,взе да се залежава:dh_188: На третия ден ,разбира се не издържах и купих консерви,купих даже кремвирши,а тя -не ще и не ще.Грабнахме се и при доктора.Оказа се болно момичето,ама от какво не се знае.Вдигна 40 градуса температура.Лекуват ни симптоматично- антибиотици,противовъзпалителни,всеки ден я нося на ръце да я включват на система.Добре че е близо клиниката и че тя е лекичка-едва 6.5 кг.Вчера беше критично положението и беше под въпрос дали ще оцелее,но днес е значително по-добре.Обнадеждена съм.
Само че днес пък Бренди отказа да яде :dh_188: Беше жизнена и весела,а нослето влажно и студено,но съм адски притеснена какво ще заваря утре.Стискайте ни палци.
Все повече се влюбвам в черните дългунчовци.Те са от тези кучета с човешките очи.Много-много умни са,казвам го съвсем безпристрастно.Тежи ми адски че са толкова далеч и не мога да прекарвам повече време с тях,тежи ми че са сами по цял ден,а са толкова общителни и социални и отворени към света :dh_188:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#16 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 05 August 2012 - 07:43 PM

Иде ми да викам от отчаяние.Всеки ден се появява ново бебе в бебешориума!!!! АААААААААААААААААААА

"Мама беше хъски"- имаше такава тема и фразата накакси се е запечатала в мозъка ми.
Точно това си и помислих като я видях- "мама беше хъски".Това ,разбира се съвсем не е сигурно.Може да се окаже ,че единственото общо с хъски е синьото оченце.
Малката е с някаква травма в областта на таза или гръбнака-най-вероятно някой я е изритал.Движи се,но трудно, и замята едното задно краче.Има и херния.Много гласовита,една педя кучле е ,а вади глас като сирена и вие басово,все едно гарван грачи- Гаааа.уааа.,гааааа....Да ти скъса сърцето...
За сега е на обезболяващи и антибиотик,допълнително ще се види дали трябва операция за хернията.
Малката ще е атрактивна като външност(надявам се),но докато се приведе в готовност да бъде предлагана за осиновяване ще минат поне 2 месеца.Търсим приемен дом,но не можем да си позволим платен :dh_188:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#17 Потребителят е офлайн   GAG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1034
  • Регистрация: 11-May 09
  • Gender:Female
  • Location:VT

Публикувано: 05 August 2012 - 08:00 PM

Чери, и аз съм в тази фаза - ААААААААААААААААА!!!

Много готин бебок, този сладурчо поне смятам, че се уреди.
User's Signature

We make a Living by what we get... We make a Life by what we give...

#18 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 05 August 2012 - 08:03 PM

Днес заведох Бренди и Бари за втора ваксинка.Да,точно -заведох на собствен ход,тъй като клиниката ни е наблизо и ходиме напряко-през полето.Малките нямат каишки и поводи,но пък ходят до мен като залепени.Разбира се ,от съображения за сигурност ги водих един по един.Първо отидох с Бренда,после заведох Бари,като междувременно носех Малчо на ръце за инжекция(продължава да събира гной в раната на главата).Доктора помисли че Бренди и Бари са едно и също кутре и си го водя за компания втория път :smile:
Страхотни кутрета са Б1 и Б2,викам им "банани с пижами :ab_041: ".Много са умни и едни такива смешни- с големи глави и едри лапи,само че нисички и тантурести,като икарусчета.Жалко че на снимка им се губи чара.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#19 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 09 August 2012 - 10:04 PM

Днес се наложи малките чернушковци да отсъпят сигурната си квартирка на кака ХанаХана

Те са добри деца и не се сърдиха,напротив даже се зарадваха на свободата.Но свободата е опасна за тях и ако нещо им се случи ще тежат неистово на съвестта ми.Търсим приемен дом за две добри и послушни късокрачковци,съвсем социални,обезпаразитени,с по 2 ваксинки.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#20 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 11 August 2012 - 09:35 PM

Свободата се оказа опасна не за малчовците,а за кокошките и малките пуйчета в съседен кокошкарник :dh_188:
Малките си направили ловна дружинка и тръшнали няколко пилета и пуйчета :dh_188: Голям конфуз,имахме сериозен разговор със съседа,с предоставяне на веществените доказателства...
Така че за кака Хана измислих друг вариант,а малките се върнаха в заграждението.Те не протестираха,даже се зарадваха да се върнат" у дома."

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

  • (7 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни