Dog.bg Форуми : Продава се Аквариум внос от Германия

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Продава се Аквариум внос от Германия Аквариум 180-65-70, около 650 литра

#1 Потребителят е офлайн   jiju22 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 03-September 12

Публикувано: 03 September 2012 - 10:06 PM

Здравейте, искам да продам аквариум 180-65-70, около 650 литра , за който вече не мога да намерч място,! Купих го преди 6 месеца втора употреба от Германия! големи проблеми имах по пътя за България с него, но оцеля без драскотина .) за съжаление ми се наложи да замина за работа в чужбина и аквариума остана на съхранение при роднини! Проблема е че вече пречи и тр да се махне ама като знам че тежи около 250кг не искам и да знам кой ще го мести! затова колеги акваристи ако имате желание и финанси аквариума е в град Харманли обл. Хасково, цена/ около 400 € мога да дам тел на баща ми 0888007661. отговарям и на майл-а ама по добре звъннете там инфото е 100%
оферти от сорта на 100лв и стискаме ръцете не важат!!!!

#2 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 13 September 2012 - 02:29 PM

Показване на мнениетоjiju22, в 03 September 2012 - 10:06 PM, написа:

Здравейте, искам да продам аквариум 180-65-70, около 650 литра , за който вече не мога да намерч място,! Купих го преди 6 месеца втора употреба от Германия! големи проблеми имах по пътя за България с него, но оцеля без драскотина .) за съжаление ми се наложи да замина за работа в чужбина и аквариума остана на съхранение при роднини! Проблема е че вече пречи и тр да се махне ама като знам че тежи около 250кг не искам и да знам кой ще го мести! затова колеги акваристи ако имате желание и финанси аквариума е в град Харманли обл. Хасково, цена/ около 400 € мога да дам тел на баща ми 0888007661. отговарям и на майл-а ама по добре звъннете там инфото е 100%
оферти от сорта на 100лв и стискаме ръцете не важат!!!!




Ти голяма оферта направи, жижу ... дай поне снимка на т'ва чудо, дето му искаш 800 кинта. :eg_033:
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#3 Потребителят е офлайн   jiju22 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 03-September 12

Публикувано: 17 September 2012 - 04:46 PM

Показване на мнениетоjiju22, в 03 September 2012 - 10:06 PM, написа:

Здравейте, искам да продам аквариум 180-65-70, около 650 литра , за който вече не мога да намерч място,! Купих го преди 6 месеца втора употреба от Германия! големи проблеми имах по пътя за България с него, но оцеля без драскотина .) за съжаление ми се наложи да замина за работа в чужбина и аквариума остана на съхранение при роднини! Проблема е че вече пречи и тр да се махне ама като знам че тежи около 250кг не искам и да знам кой ще го мести! затова колеги акваристи ако имате желание и финанси аквариума е в град Харманли обл. Хасково, цена/ около 400 € мога да дам тел на баща ми 0888007661. отговарям и на майл-а ама по добре звъннете там инфото е 100%
оферти от сорта на 100лв и стискаме ръцете не важат!!!!


Нова Цена 650лв.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#4 Guest_rscossworth_*

  • Група: Гости

Публикувано: 14 January 2013 - 10:06 PM

Левче на литър за аквариум трета употреба. Големи оферти се въртят тука из форума.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни