Dog.bg Форуми : търси се Бим (трицветен сетер)

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

търси се Бим (трицветен сетер)

#1 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 06 August 2006 - 07:42 PM

откраднат е сетер, трицветен, отговаря на името Бим. намирал се е в с. Черноморец, Бургаско, на 8 км от Созопол. кучето е на вуйчо ми. сърдечно ви моля, всички форумци, ако ходите на почивка в района, оглеждайте се. липсва и на мен и на семейството си. предлага се голямо възнаграждение. ако все пак този, който го е взел желае да се грижи за него и прочете това, нека просто ни каже. обещаваме да му дадем малко кученце от Бим. кучето е на година и половина.
тел. 0888 796889 или мейл denitza_avramova@yahoo.com. телефона на собственика е 0899111949


пс. тъй като нямам лично куче, може ли да ми кажете ако има специализиран форум за сетерите да пусна и там обява. благодаря на всички.


Качена снимка

Качена снимка

Качена снимка
User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 06 August 2006 - 08:35 PM

Един съвет - пуснете обяви по местни радиа, ако имате възможност най-добре е местна телевизия (и не само местна), за да се види снимката.
Дано се открие и то скоро!
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#3 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 06 August 2006 - 09:03 PM

съжалявам за оффтопика:

има ли някой от бургас да ме светне за тези телевизии и радия. търся в нета и намерих само телевизия СКАТ. не вярвам да е само една. а предаването за животните по Нова в събота дали излъчва обяви за загубени животни?

Бушката, благодаря за съвета и пак сори за офф-а.
User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 06 August 2006 - 09:13 PM

Какъв офф - то се е баш по темата.
Предването в събота не мисля, че е подходящо - излъчва се рано сутрин и го гледат предимно деца.
Трябва да е в гледано време, но всичко е въпрос на суми. За това си мислех, че ще е по-евтино да се пусне в гледано време, но по местните телевизии.
Иначе е сигурно, че най-гледани са БТВ и Нова.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#5 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 06 August 2006 - 11:37 PM

Прехвълих обявата на първа страница, дано да я видят повече хора.
Дано се намери !

Предаването на Росица Кирилова има обяви за изгубени или намерени, но мисля, че е в ваканция сега.

#6 Потребителят е офлайн   agalina Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 6537
  • Регистрация: 22-October 05
  • Gender:Female

Публикувано: 06 August 2006 - 11:53 PM

Започват работа септември екипът на Роси Кирилова.
Дотогава - обади на всички радиостанции- много от тях помагат - излъчват кратки обяви за изгубени или намерени кучета - Нет ,FM+,Витоша ,Атлантик ,Дарик...
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

#7 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 10 August 2006 - 12:00 PM

Успяхте ли да пуснете обяви? Някакви вести от него?
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#8 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 10 August 2006 - 01:32 PM

има вести да - човек работещ на бензоностанция на магистралата от бургас казал, че кучето е блъснато от кола. дал абсолютно точно описание на животното. стопаните обаче отказват да отидат да проверят, защото предпочитали "да мислят, че е откраднато" ?!?! казах им поне да идат да го заровят, как може да изгние в канавката едно прекрасно, добро, невероятно куче, главата ми не го побира. какво става с хората тези дни, не мога да разбера. как се озовало кучето на магистралата не знаят.

вероятно преди няколко дни си е отишло още едно невероятно животинче. и отново заради човешката простотия. n) n) n)
User's Signature

Качена снимка

#9 Потребителят е офлайн   mamaZu Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 513
  • Регистрация: 13-March 06
  • Location:Sofia

Публикувано: 10 August 2006 - 01:39 PM

ОТКАЗВАТ???????????????????? n) n) n) n) n)
User's Signature

Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи!

#10 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 10 August 2006 - 01:44 PM

да, били сигурни 99% че е тяхното куче, но не искали да идат да проверят, за да останело 1% надежда, че е откраднато. описанието, което човека дал е точно.
а може би не им се занимава, не знам. разбирам, че може би още не могат да повярват, но все пак не е редно кучето да си остане така в канавката. а може би е редно. може аз да не съм наред вече. абе не ми се говори просто. и на мен ми е мъчно. разхождала съм го, общувала съм с него, вярно, че е било два пъти в годината, но то беше невероятно животно. би ми се искало поне да бъде погребано. но последната дума винаги имат стопаните bash
User's Signature

Качена снимка

#11 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 10 August 2006 - 01:53 PM

Качена снимка
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#12 Потребителят е офлайн   mamaZu Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 513
  • Регистрация: 13-March 06
  • Location:Sofia

Публикувано: 10 August 2006 - 02:06 PM

добре, че не са разрешени псувни и ругатни щото....... n) n) n) n) n)
User's Signature

Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни