Dog.bg Форуми : мини пинчер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

мини пинчер

#1 Потребителят е офлайн   muky Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 07-October 12

Публикувано: 07 October 2012 - 12:32 PM

Здравейте, имам мини пинчер от 9 месеца, като цяло е доста проблемно куче. Почти нищо не иска да яде, изключително слаб е, ходиме на ветове постоянно и всеки казва, че става въпрос за капризно куче, сега си купихме mera dog- meramin , който цели да подобри метаболизма. но не, за това Ви пиша, от както започнах да го извеждам навън започна да си вдига крачето и да пишка, като голямо куче, но постоянно се напикава - коремчето и предните крака. като се прибера го почиствам със сух шампоан, защото мирише ужасно, но сега идва зима и аз няма как да го облека, защото напикава и дрешките. последният вет при който бяхме ми каза, че ще го надрастне, но в край на сметка - какво ще правим тази зима ? другият вариант е да го кастрирам, ветката каза, че това щяло да помогне, да започне да пишка както трябва, но не ми се иска да стигам до тази крайност. ПОМОЩ !!!

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#2 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 07 October 2012 - 01:53 PM

Би ли ми обяснила (или да попиташ вета, дето те е посъветвал) как точно ще помогне кастрацията?
Проблемът е чисто ...хм, технически. Какво ще се промени, като му махнат топките, на посоката на струята му, когато пишка?!
Сериозно, замисли се.
Дрехата за зимата по-добре да я изплете познат и да е максимално отворена на корема. Мий го, сменяй и пери дрешки и времето ще покаже, дали като порасне ще се промени положението. Това е проблем при дългокосместите кучета по принцип. Хора с такива могат да ти дадат съвет.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#3 Потребителят е офлайн   valnata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 28-January 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 07 October 2012 - 02:45 PM

Моя е на 3 години и още се мокри.. Като вдигне крак до нещо се изправя на двата предни крака(задницата му е по-лека и губи равновесие :ab_041: ) и струята понякога му мокри предното краче. Като го прибереш миеш краката, аз друго решение не знам.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни