Dog.bg Форуми : Относно повод и дрехи.

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Относно повод и дрехи.

#1 Потребителят е офлайн   FibonacCi Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 19-November 12

Публикувано: 19 November 2012 - 06:57 PM

Здравейте!
Имам мини шпиц на 2 месеца. Казва се Арчи. Въпросът ми е, защо когато му сложа нагръдника или някоя дрешка той застава на едно място и започва да гледа тъжно. Все едно е наказан. Преди седмица му сложиха третата ваксина и вече е време да го изкарваме навън. Нека някой с повече опит да сподели как да го накарам да разбере, че повода и дрешките не са наказание. Благодаря предварително.

#2 Потребителят е офлайн   iveta 2 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 952
  • Регистрация: 08-May 06

Публикувано: 20 November 2012 - 03:09 PM

Определено дрешките не са за кучета и особено за шпиц който има богато окосмяване.Винаги ме напушва смях като видя облечено куче.Естествено това не е типично за животно и то се чувства неудобно в облекло.Ако толкова държите да обличате нещо,то обличайте кукли.И аз на мястото на вашия Арчи бих гледала тъжно!
User's Signature

WHITE SPITZ KENNEL "ORCHIDE IN BLOSSOM"
http://www.orchide-in-blossom.com

#3 Потребителят е офлайн   seska Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3952
  • Регистрация: 27-September 04
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 27 November 2012 - 03:33 PM

Здравейте! Съветът ми е да не тренирате с повод от вкъщи, навън кученцето ще се разсее и постепенно ще забрави, че е с повод. С няколко разходки ще превикне с него. Относно дрехите аз също съм на мнение, че не се нуждае от тях, разбира се , ако кученцето е голо по някаква причина и навън е страшно студено може и да го обличате. В момента температурите на вън са толкова високи за сезона, че изобщо не виждам нужда от облекло. Все пак и красотата на шпица е в неговата буйна козина.
User's Signature

Kennel "Foxy nose" - kleinspitz & pomeranian
http://www.foxynose.com/

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни