Dog.bg Форуми : Puppy transport фирма за превоз на домашни любимци

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Puppy transport фирма за превоз на домашни любимци Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   Ch1L1K@ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 32
  • Регистрация: 04-November 09
  • Gender:Male
  • Location:Хасково

Публикувано: 08 December 2012 - 02:56 PM

Puppy transport единствената лицензирана фирма за превоз на домашни любимци в България.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 05 January 2013 - 08:37 AM

Показване на мнениетоCh1L1K@, в 08 December 2012 - 02:58 PM, написа:

дублирано съдържание


Е кой ги е лицензирал и как може да сме сигурни, че са ЕДИНСТВЕНИТЕ лицензирани?
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#3 Потребителят е офлайн   Attera Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 225
  • Регистрация: 21-May 12
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 11 January 2013 - 10:52 PM

Изключително несериозно отношение от тази фирма. Опитите на моя приятелка да превози с тях 2 бебета кученца от Плевен до София се оказаха неуспешни. Звъни първи път, казват й "Утре по това време (ориентировъчно) ще сме в Плевен, ще се обадим и ще ги вземем". Идва въпросното време, жената чака, никой не звъни. Обажда се пак тя. Получава отговор "О, ние сме във Варна, ще звъннем като наближим Плевен". Разбират се за нов ориентировъчен час (изключително рано сутринта). Тя става по никое време и разчита, че ще прати малките преди да тръгне за работа. Пак същата история - чака, никой не се обажда. Отново тя звъни. Този път отговорът е "О, ние сега трябва първо да минем през Русе".

Не успяват да й кажат кога ще пристигнат в Плевен в крайна сметка, дори питат колко километра са до там. Но нищо, разбират се за трети път! И пак никой не се свързва с нея. Този път и тя не звъни, намира си друг превоз. Крайно некоректно, не е зле да оправите графиците си, ако искате клиенти.
User's Signature

When the ignorant punish the innocent... it`s called BSL!

#4 Потребителят е офлайн   равел Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 36
  • Регистрация: 09-April 11
  • Gender:Male

Публикувано: 12 January 2013 - 10:30 AM

Основната дейност на фирмата е търговия с кучета ,затова и транспорта им обслужва предимно техните нужди.Внасят животни от Словакия и Унгария,много от които болни.

#5 Потребителят е офлайн   Fibsi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 11-May 07
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 12 January 2013 - 11:32 AM

Показване на мнениеторавел, в 12 January 2013 - 10:30 AM, написа:

Основната дейност на фирмата е търговия с кучета ,затова и транспорта им обслужва предимно техните нужди.Внасят животни от Словакия и Унгария,много от които болни.



Което, автоматично означава, че е опасно да се изпращат кученца с тях, поради възможност за зараза.
User's Signature

www.liebern.com

Дарк 07.10.1998- 08.02.2010 /// Ата 07.10.1998- 26.07.2011
Тичайте волни, мили мои кученца...

#6 Потребителят е офлайн   Desi82 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 17-February 13

Публикувано: 17 February 2013 - 11:26 PM

Здравейте реших и аз да дам своето мнение за Пупи Транспорт за съжаление това мнение е много лошо.Преди няколко дена си поръчах кученце което за разстояние 258 км ми го караха цели 2 дни незнайно защо.Кучето ми което беше само на 50 дни пристигна премръзнало и недохранено и ж следобедните часове животинката издъхна тоест успях да му се порадвам само 3 часа :( Хора недейте да използвате услугите на тази фирма отношението им е много нагло и безпардонно ,в една малка кола отзад бяха наблъскани поне 20 кучета а отпред в кашончета още около 10 пълна мизерия и за това чакане за 258 км 2 дни аз дадох 30 лв за доставка .Повече нямам какво да кажа :(

#7 Потребителят е офлайн   desi79 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Испания

Публикувано: 17 February 2013 - 11:39 PM

Съжаявам за кученцето... Все пак добре е да подадете жалба.Докато никой не търси сметка хората ще продължат да си въртят бизнеса.
User's Signature


Никой не може да те накара да се чувстваш посредствен без твоето съгласие.
Елинор Рузвелт

#8 Потребителят е офлайн   Desi82 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 17-February 13

Публикувано: 17 February 2013 - 11:45 PM

Дори и да подам жалба едва ли ще има някакъв резултат просто искам да предупредя колкото се може повече хора да не се занимават точно с тази фирма !

#9 Потребителят е офлайн   desi79 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Испания

Публикувано: 17 February 2013 - 11:57 PM

Предупрежденията често не стигат до следващите клиенти,така както не са стигнали и до вас горните постове.Подайте оплакване в Агенцията за защита на потребителя.Резултат със сигурност няма да има ако не предприемете нищо.
User's Signature


Никой не може да те накара да се чувстваш посредствен без твоето съгласие.
Елинор Рузвелт

#10 Потребителят е офлайн   Desi82 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 17-February 13

Публикувано: 18 February 2013 - 12:00 AM

Благодаря ще опитам дано има резултат

#11 Потребителят е офлайн   Tatko_Vladi Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 18-February 13

Публикувано: 18 February 2013 - 11:03 AM

Показване на мнениетоAttera, в 11 January 2013 - 10:52 PM, написа:

Изключително несериозно отношение от тази фирма. Опитите на моя приятелка да превози с тях 2 бебета кученца от Плевен до София се оказаха неуспешни. Звъни първи път, казват й "Утре по това време (ориентировъчно) ще сме в Плевен, ще се обадим и ще ги вземем". Идва въпросното време, жената чака, никой не звъни. Обажда се пак тя. Получава отговор "О, ние сме във Варна, ще звъннем като наближим Плевен". Разбират се за нов ориентировъчен час (изключително рано сутринта). Тя става по никое време и разчита, че ще прати малките преди да тръгне за работа. Пак същата история - чака, никой не се обажда. Отново тя звъни. Този път отговорът е "О, ние сега трябва първо да минем през Русе".

Не успяват да й кажат кога ще пристигнат в Плевен в крайна сметка, дори питат колко километра са до там. Но нищо, разбират се за трети път! И пак никой не се свързва с нея. Този път и тя не звъни, намира си друг превоз. Крайно некоректно, не е зле да оправите графиците си, ако искате клиенти.



Добър ден и от мен!

Аз също бих желал да си дам скромното мнение по-тази тема. За огромна жалост, аз също съм един от силно разочарованите хора от тази фирма или по-скоро думата фирма, бих я заменил с фантоми. Бизнеса им е основан, на некоректност и категорично не бих препоръчал тези хора на когото и да било. Надали е нужно да влизам в подробности, просто ако имате нужда от транспорт, те със сигурност НЕ са Вашият правилен избор. Сега вече, куче по тях до мой клиент НЕ изпращам, ако ще и пари да ми дават. Намерих си друг човек /без да коментирам имена и телефони, защото ще е реклама/ и разликата е фантастична! И най-важното, на което аз лично държа - човека спазва дословно всяка една инструкция която съм му дал. Няма вече, ние сме в Пловдив, Карнобат, Русе и т.н. и ще дойдем след Х часа, няма вече не нахранени кучета, няма вече жадни кучета, няма вече изцапани с фекалии кучета, няма вече изгубени документи и родословия. Еми мойте уважения, но разликата си е огромна.
Но, всеки да си преценява и решава за него си. Това е мое, лично и частно мнение, с което никой не е дръжен да се съобразява.
Успешен ден и умната с тази фирма!

#12 Потребителят е офлайн   Desi82 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 17-February 13

Публикувано: 28 February 2013 - 02:05 PM

Ако някой който е ползвал Пупи транспорт и не е получил касова бележка или при доставка не се е подписвал на платежно нареждане нека ми пише на лични

#13 Потребителят е офлайн   mik Икона

  • Breeding for Quality,NOT Quantity
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2631
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 30 March 2013 - 12:52 PM

ВНИМАНИЕ , поредните измамници !
Налага ми се да изпратя женска немска овчарка на 1 година от Стара Загора до град Варна и попаднах на обява в интернет на фирма " Пупи транспорт " .
Тъй като всички знаем, че тази фирма има и друга дейност и по-точно заминава се с търговия на кучета внос от незнайно къде и с напълно неясен произход и здравословно състояние .... но реших , че това не би било проблем хората да са сериозни в отношението си към транспортиране на домашни любимци от един до друг град.
Обадих се и точно и ясно обясних за какво куче става дума , а човека ми каза , че няма проблем и в събота ( т.е. днес ) ще дойде да вземе кучето и да го закара до Варна .
До тук добре ... по телефона го попитах как превозва кучетата , а той отговори че има клетки и всяко куче е в отделна такава и че прави почивки за разходки и почистване ... което лично мен не ме устройва особено и мислех да го предупредя, че НЕ желая да изважда моето куче от клетката ... но това всичко исках да уточня на място.
Та...идва днес човека ... и ми заявява , че той клетка за такова голямо куче нямал и не можел бил специално заради моето куче да закупува толкова голяма клетка ( уточнявам , че става дума за куче с размер от 25 кг , а не 60 + кг ) .... На въпроса ми как ще превозва тогава кучето ми , той предложи да го завърже за решетката на буса си :ud_009:
Попитах го дали смята това за безопасно тъй като кучето е темпераментно и вероятно ще е нервно и съответно може да се дръпне и да започне да се души от нашийника си .... попитах го тай дали би могъл да реагира в такава една ситуация ако се намира в движение по магистрала по която няма как толкова бързо да се спре за да помогне на кучето.... Той започна да ми се обяснява , че то така пътували всички големи кучета и нямало проблеми и имал бил редовни клиенти ..... Казах му,че мен това не ме устройва и не бих платила за това кучето ми да се вози вързано за някаква решетка с риск да се удуши. Тогава той заяви,че щял да го пусне да се движи свободно в самият бус ... което също е пълна глупост тъй като при евентуално спиране за почивка и почистване в момента в който той отвори вратите на буса кучето ще излети навън и той няма да успее да реагира и да го хване ... което ви е ясно , че е равностойно на това никога повече да не се намери кучето или да го блъсне автомобил. На последния ми въпрос дали ще подпише документ в който ми оставя личните си данни , че е взел кучето от дома ми и се задължава да го закара до адрес посочен от мен ... той се качи в буса си и замина .

За мен нещата са ясни,а сега и за вас ... тази фирма са измамници и ако ползвате техните услуги вероятността никога повече да не видите кучето си е ОГРОМНА . Съществува и риск то да не преживее пътуването ако бъде завързано за металната решетка на буса .... !!!

Моля всеки който по погрешка е решил , че може да се довери на тази фирма да не го прави !!!
Лично аз ще се постарая тази информация да се разпространи в интернет пространството с цел да се предпазят хора от измама !

Мога да публикувам и координати на фирмата,но няма да го сторя а ако някой има желание ще му дам точни телефони .
Уточнявам само , че фирмата е от Хасково и се води единствената лицензирана фирма за превоз на домашни любимци !!!
ВНИМАВАЙТЕ и не се доверявайте !


#14 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 30 March 2013 - 03:45 PM

Харесва ми рекламната тема на Ch1L1K@.
Добре му се получи. :ab_041:
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#15 Потребителят е офлайн   mik Икона

  • Breeding for Quality,NOT Quantity
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2631
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 30 March 2013 - 04:17 PM

С риск да обидя някой мога само да кажа, че от хасково от към кучета от как се помня нищо добро не е излязло ... просто си има региони от които човек не бива да закупува куче ... както примерно не се взима кола от Дупница :ab_041: И като цяло явно че кучкарските неща от този регион е добре да се избягват !
Радвам се, че не се доверих на този клоун и кучето ми все още тича из двора живо и здраво и дори вече почти съм му уредила транспорт за след седмица с приятел мой :) Така поне ще бъда сигурна че ще пристигне живо и здраво , а няма да е поредната разплодна кучка на прословутата фирмичка която навярно щеше да ми каже как кучето ми е избягало ... и тъй като вече почти е във възраст зряла за разплод просто щеше да бълва кутрета в техните килии :ea_103::ud_009:

#16 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 04 April 2013 - 08:44 AM

Аз също мога да уредя превоз на куче.

До всяка точка на страната.

С опция возене на задната седалка или в транспортен бокс. Работя с едноседмично предварително запазване на дата за пътуване.

Не съм лицензиран като тези мизерници, но със сигурност ще доставя кучето живо, здраво и щастливо до посочения адрес.

Б @ @ си зора! Как толкова не се научихте да се пазите от идиоти!? :eg_033:
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#17 Потребителят е офлайн   Ozi bozi Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 12-September 14

Публикувано: 25 November 2014 - 10:25 AM

Здравейте, скоро ще ми се наложи да транспортирам едно 8 месечно пинчерче от Благоевград до Варна, бихте ли ме посъветвали с коя фирма да го направя, до сега не ми се е налагало да ползвам такива услуги.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни