Dog.bg Форуми : Мъжко дого аржентино

Към съдържанието

 
 
 

Dogo Argentino



Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Мъжко дого аржентино

#1 Потребителят е офлайн   simon_vt Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 07-December 12
  • Gender:Male

Публикувано: 09 December 2012 - 12:33 PM

Преди някилко дена си взех мъжко дого аржентино 50 дена аз имам и други две кучета кокер шпаниоли мъжки и женски искам да попитам като порасне догото дали ще има проблеми с мъжкия кокер ? Докторите ме посъветваха да кастрирам догото за да няма полова агресия но все пак питам вас тъй като имате повече опит с големи кучета .Другото което искам да попитам е храненето понеже апетитат му е голям дневната му доза храна е 170гр. на него не му стига грешно ли е да му давам още все ми се струва гладен пъха си главата в купата и аз му сипвам )

#2 Потребителят е офлайн   piron45 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 256
  • Регистрация: 06-January 11
  • Gender:Male
  • Location:Самоков

Публикувано: 09 December 2012 - 12:49 PM

Показване на мнениетоsimon_vt, в 09 December 2012 - 10:33 AM, написа:

Преди някилко дена си взех мъжко дого аржентино 50 дена аз имам и други две кучета кокер шпаниоли мъжки и женски искам да попитам като порасне догото дали ще има проблеми с мъжкия кокер ? Докторите ме посъветваха да кастрирам догото за да няма полова агресия но все пак питам вас тъй като имате повече опит с големи кучета .Другото което искам да попитам е храненето понеже апетитат му е голям дневната му доза храна е 170гр. на него не му стига грешно ли е да му давам още все ми се струва гладен пъха си главата в купата и аз му сипвам )


Храната се дава според килограмите на кучето, пише го на чувала или опаковката. По другия въпрос докато е малко и кокерите могат да му надделеят някой от тях ще доминира. Вероятно до сега доминиращото, но когато догото стане по едър и силен неминуемо ролите ще се сменят. Е без бой никой не си дава властта и не знам дали кастрирането ще ти помогне да избегнеш това.
User's Signature

Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   stoqn81 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 22-June 10
  • Gender:Male
  • Interests:Дого Аржентино ; Джак Ръсел Териер
    Обучение и послушание
  • Skype:

Публикувано: 12 December 2012 - 04:49 PM

Здравей !
Относно храната според мен най добре е ти да си следиш кучето какво и по колко да яде , все пак всяко куче си има свой метаболизъм и няма как производителите на храна да предвидят за всяко едно :ab_041: .

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни