Dog.bg Форуми : Стаф териер..

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Стаф териер.. Териер

#1 Потребителят е офлайн   ronaldinio Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 22-December 12

Публикувано: 22 December 2012 - 09:56 PM

Здравейте на всички, кучето ми е на село при баба ми и дядо ми, да уточня баща ми го взе някъде на 5 месеца и на година и 3 месеца отиде на село при тях.Ходя си на село и където му, е къщата нали влизам тои ме гледа странно незнам но ме е хванал страх от него не ме хапе нищо.Исках да го пусна от къщата да изелзе да побяга. Ама стои и ме гледа все едно иска да ме ухапе и страх не страх престраших се и го пуснах.Незнам от съмати време не бяхме се виждали 3-4 месеца дали е от това че не сме се виждали и съм не наплашил ли и аз незнам.Като беше тук при мен в апартамента нямах много много време да му обръщам на кученцето :) Иначе е супер много е красив и хубав и умен научих го на някой неща..Ама и така не ми стана ясно незнм защо ме е страх че ще ме охапе.Последния път като бях на село незнам а чистех му и исках да го пусна нали мина ми страха пуснах го и понеже животните, бяха пуснати и го пуснах само вътре да бяга и затворих му врата и тои доиде и ме гледаше.С ония отчаян поглед мнго ми е мъчно постоянно за него и тои легна до вратичката и го галих по лапата :) и тои стоеше :) и веднага щом станех и да си тръгна почваше да скача и да вика и лае и незнам 30мин ни беше раздялата с него не ме оставяше да си тръгна. :( Прикачена снимка

#2 Потребителят е офлайн   tihomir.s.t Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 172
  • Регистрация: 06-November 11

Публикувано: 23 December 2012 - 12:02 AM

Показване на мнениетоronaldinio, в 22 December 2012 - 09:56 PM, написа:

Здравейте на всички, кучето ми е на село при баба ми и дядо ми, да уточня баща ми го взе някъде на 5 месеца и на година и 3 месеца отиде на село при тях.Ходя си на село и където му, е къщата нали влизам тои ме гледа странно незнам но ме е хванал страх от него не ме хапе нищо.Исках да го пусна от къщата да изелзе да побяга. Ама стои и ме гледа все едно иска да ме ухапе и страх не страх престраших се и го пуснах.Незнам от съмати време не бяхме се виждали 3-4 месеца дали е от това че не сме се виждали и съм не наплашил ли и аз незнам.Като беше тук при мен в апартамента нямах много много време да му обръщам на кученцето :) Иначе е супер много е красив и хубав и умен научих го на някой неща..Ама и така не ми стана ясно незнм защо ме е страх че ще ме охапе.Последния път като бях на село незнам а чистех му и исках да го пусна нали мина ми страха пуснах го и понеже животните, бяха пуснати и го пуснах само вътре да бяга и затворих му врата и тои доиде и ме гледаше.С ония отчаян поглед мнго ми е мъчно постоянно за него и тои легна до вратичката и го галих по лапата :) и тои стоеше :) и веднага щом станех и да си тръгна почваше да скача и да вика и лае и незнам 30мин ни беше раздялата с него не ме оставяше да си тръгна. :( Прикачен файл рекс22.jpg

Абе човек ти кой клас си бе ? Беше приключение да разбера какво си написал. НЕЗНАМ (пише се не знам) сигурно 20 пъти го прочетох. Какво искаш да попиташ ?

#3 Потребителят е офлайн   LilTed Икона

  • Играчът е мъж, макар да е малко момиче...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1534
  • Регистрация: 28-August 08
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 23 December 2012 - 12:56 AM

Колкото и смешно да прозвучи - ronaldinio , ти българин/българка ли си? Оставям настрана неграмотността и някакви странни мисли,които нямат логическа връзка помежду си. При теб обаче и времената са каша... :zz_218:

Седни,осмисли нещата и после ги напиши щом искаш помощ. След това от кой град си,от къде е кучето,на колко години е,пък току-виж някой ти дал добър и полезен съвет или те е насочил към подходящия човек. :zz_187:
User's Signature

В памет на убитото момче Ангел от с. Катуница
Обявяваме Траур !!! НИЩО НЕ Е ЗАБРАВЕНО, НИЩО НЕ Е ПРОСТЕНО!!! ........... Почивай в мир!


"Модераторите са готини пичове" Lauta

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни