Dog.bg Форуми : Място на изроди- между изроди.

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Място на изроди- между изроди. Котка убита на децка площадка. Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 27 December 2012 - 09:17 PM

Днес кумшийка ми каза да не ходя на децка площадка,че там дьщеря ий видяла котка без крака.Като чух това ,надявахсе тя да е мъртва.Че не ми идвало на акъл че някое живо същество може изтерпи такава болка.За щастие котка беше мъртва.Не ми мина през акъл да я снимам,чи гледка беше ужасна.Котка беше трицветна,не от наща махала.Поне такива не видях. И четри крака бяха отрязани.Взех плик и я завих в него и отнесух в кофа за буклук ,поне децата да не виждат.Незнам защо пиша това,така или иначе извършители останат безнаказани,дано господ ги накаже. Но мисля че вече наказани ,те не се хора и никога няма да станат такива,в общество те заемат найнизко стъпало и никога няма да имат касмет да се почувстват като хора.Място на изроди- между изроди.

#2 Потребителят е офлайн   katetol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 586
  • Регистрация: 06-October 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 28 December 2012 - 11:09 AM

Това са доста притеснителни сигнали, които, за съжаление, малко хора успяват да разчетат! Доказано е, че повечето серийни убийци са започнали с издевателства и измъчване на животни... Това е страшно ... Още повече на детска площадка ... Определено вече има нещо извратено в нашето общество ...
User's Signature

Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   gabi__123 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 45
  • Регистрация: 08-April 12

Публикувано: 28 December 2012 - 12:39 PM

Определено са изроди .. преди няколко дни в моя квартал имаше малтретирано и убито куче.Гледката беше потресаваща..стреляно почти целия му череп беше счупен а едната половина от главата му я нямаше ухото му беше откъсното абе ужасна гледка.Това куче на никой не беше сторило зло....Обаждахме се на Четири лапи .. на Екоравновесие.. никва реакция,а до трупа изхвърлен до кофа за боклук има игрище в което има постоянно деца.Просто нямам думи за хората в днешно време как може да изтезават животни ,а дори и хора. Потресена съм и от "помощта" на фондациите.Особено от Екоравновесие за тях просто нямам думи ...

#4 Потребителят е офлайн   Attera Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 225
  • Регистрация: 21-May 12
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 28 December 2012 - 01:50 PM

Изхвърлят си животните, ние ги прибираме. Режат краката на котката, ние почистваме от трупа. Всичко това тъхомълком, с молбата "Бог да ги накаже". Ами няма да стане, предполагам, че Бог е зает. Институциите ни може би наистина 5 пари не струват, но все за нещо си стоят на мястото и може понякога да се използват. Надявам се, че ме разбрахте и съжалявам за гледката, на която сте попаднали
User's Signature

When the ignorant punish the innocent... it`s called BSL!

#5 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 31 December 2012 - 10:39 AM

Ако би съм знаела кой го направи нямаше да мълчим,но какво мога да направя?И да извикам полиция,какво ще им кажа.То можеби и сам стопанин го направи,че такава котка в махала не сме имали.Можеби и кучета я довлачиха.Единственно каквото можах да направя ,да я махнем оттам,да не виждат деца. Тя,както съм разбрала,още сутрин беше на площадка ,аз разбрах от кумшийка чак в 16 ч.Всички само вайкаха а родители влачиха децата подалеч от гледкаДа ,трябваше било да я снимам,но повярвайте че и на мен прилоша от гледка,два дена спомнях я и мъчихсе да я забравя.Незнам как трябва да постъпвам в такива ситуации.

#6 Потребителят е офлайн   starrkopf Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1117
  • Регистрация: 10-February 11
  • Gender:Male
  • Location:Pleven
  • Interests:All You Need is Love

Публикувано: 31 December 2012 - 11:12 AM

Показване на мнениетоkatetol, в 28 December 2012 - 11:09 AM, написа:

Това са доста притеснителни сигнали, които, за съжаление, малко хора успяват да разчетат! Доказано е, че повечето серийни убийци са започнали с издевателства и измъчване на животни... Това е страшно ... Още повече на детска площадка ... Определено вече има нещо извратено в нашето общество ...

За съжаление е така,но простотията и жестокостта нямат почивни дни...
http://egida.by/news/2012-05-24-258 Прости и прощай, Эйс!
User's Signature

Всеки има кучето,което заслужава...
https://www.facebook..._homepage_panel
https://www.facebook...34862426717095/

#7 Потребителят е офлайн   NICKE Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 26-October 12
  • Gender:Male

Публикувано: 31 December 2012 - 07:24 PM

По-лошо,е че такива изроди остават ненаказани,но аз вярвам че рано или късно всеки си получава заслуженото.Весела Нова Година!
User's Signature

"Когато мъдреца сочи звездите,глупакът гледа пръста му."

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни