Dog.bg Форуми : Това Хъски или Маламут е

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Това Хъски или Маламут е

Анкета: Това Хъски или Маламут е (9 гласували потребители)

Това Хъски или Маламут е

  1. Хъски (9 гласове [100.00%])

    Процент от гласовете: 100.00%

  2. Маламут (0 гласове [0.00%])

    Процент от гласовете: 0.00%

Гласуване Гостите не могат да гласуват

#1 Потребителят е офлайн   lovehuskyy Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 02-January 13

Публикувано: 02 January 2013 - 12:50 AM

Моля ви изразете мнение по въпроса много ми е важно понеже рещих да си взема едно от кученцата на тази красива майка :)

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#2 Потребителят е офлайн   ares123 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 33
  • Регистрация: 09-July 12
  • Gender:Male

Публикувано: 02 January 2013 - 02:18 AM

Показване на мнениетоlovehuskyy, в 02 January 2013 - 12:50 AM, написа:

Моля ви изразете мнение по въпроса много ми е важно понеже рещих да си взема едно от кученцата на тази красива майка :)


Ами на мен ми прилеча повече на хъски, но нека и другите да изразят мнението си. :ba_025:

#3 Потребителят е офлайн   blackburn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 376
  • Регистрация: 02-October 10
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив
  • Interests:German Shepherd Dog

Публикувано: 02 January 2013 - 08:03 AM

Какво пише в родословието? Каквото пише там това е, попитай и ще разбереш. :ae_085:
User's Signature

Днес някой седи на сянка, защото преди много време някой друг....... е посадил дърво.
http://www.nuadarits.net

#4 Потребителят е офлайн   stunnyto84 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 22
  • Регистрация: 01-February 12
  • Gender:Female

Публикувано: 02 January 2013 - 11:08 AM

Щом е със сини очи, няма как да е маламут. Може да е микс между хъски и маламут, понеже изглежда по-едро от хъски.

#5 Потребителят е офлайн   isi_ar4i Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 961
  • Регистрация: 27-August 10
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:кучето ми, планинатаааа, ски, фотография, филми.......

Публикувано: 02 January 2013 - 10:10 PM

не е маламут и ако беше прочел/а малко за породата аляски маламут, нямаше да задаваш глупави въпроси!!!!!
Вземи и се образовай малко за породата и спецификата в характера преди да си купиш куче, за да не се окаже поредното изоставено на улицата!!!!!!!!!!!
User's Signature

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   ares123 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 33
  • Регистрация: 09-July 12
  • Gender:Male

Публикувано: 02 January 2013 - 10:37 PM

Показване на мнениетоblackburn, в 02 January 2013 - 08:03 AM, написа:

Какво пише в родословието? Каквото пише там това е, попитай и ще разбереш. :ae_085:


Може и да греша, но мисля, че това куче няма родословие. :ae_085:

#7 Потребителят е офлайн   plamchoo Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 25
  • Регистрация: 16-August 11
  • Gender:Male
  • Location:Стара Загора
  • Skype:

Публикувано: 03 January 2013 - 01:00 AM

И като няма родословие, какво? - Какъв е проблема на форума не разбирам, с кучетата които нямат родословие? - What?!

#8 Потребителят е офлайн   desi79 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Испания

Публикувано: 03 January 2013 - 02:46 AM

Проблема е огромен...В Богров броят на кучетата приличащи на хъски или имащи различни очи не е никак малък.Обикновено се оказват натирени след като порастнат и не приличат на онези от снимките във фейсбук на развъдниците.
User's Signature


Никой не може да те накара да се чувстваш посредствен без твоето съгласие.
Елинор Рузвелт

#9 Потребителят е офлайн   plamchoo Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 25
  • Регистрация: 16-August 11
  • Gender:Male
  • Location:Стара Загора
  • Skype:

Публикувано: 03 January 2013 - 10:59 AM

Този хвърчащ лист, който наричате родословие, мога да го напечатам и пак ще е същото, такаче не е там проблема, проблема е че дори и кученцето каквото и да е, душа е и не се отглежда както трябва и бива захвърлено. Внимавайте какво си купувате, а не да ми гледате снимки и да питате ами родословие има ли, ела ша ти ги надраскам ей ся набързо, Аляскън Ходжъм Режеп 8-ми от баба му Туркмензе Кахладжъ 10 айде и кво, кучетото ти има документ да се кандидатира за президент голям праз.

#10 Потребителят е офлайн   desi79 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Испания

Публикувано: 03 January 2013 - 11:17 AM

То и аз мога да ти издам акт за раждане с рожденно място Вашингтон-при проверка ще лъсне ,че не си.Или да ти дам 500 фалшиви евро-ще се почувстваш ли по-богат.Гаранция ,че ако са истински по ще ти свършат работа.Надявам се ме разбираш.Измамата си е измама и винаги лъсва на показ :)
User's Signature


Никой не може да те накара да се чувстваш посредствен без твоето съгласие.
Елинор Рузвелт

#11 Потребителят е офлайн   Finwe Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 971
  • Регистрация: 14-September 06

Публикувано: 03 January 2013 - 12:04 PM

Показване на мнениетоplamchoo, в 02 January 2013 - 11:00 PM, написа:

И като няма родословие, какво? - Какъв е проблема на форума не разбирам, с кучетата които нямат родословие? - What?!


Проблема е, че се води НЕРЕГЛАМЕНТИРАНО развъждане?! Това е големия проблем - не самото родословие като такова, а че всеки си запложда и развъжда, без да спазва никакви закони!!!
Ако прочетете два от законите в България, които забраняват нерегламентираното развъждане ще ви стане ясно - оттам идват и многото кучета по улиците и приютите. Друг е въпросът, че въпреки влезли в сила от 2008-ма година - съответните органи отговорни за прилагането на тези закони, не ги прилагат. А родословието е документ, който означава, че някой някъде е регистрирал кучилото (предварително разрешено от дадения клуб) и е платил таксата, която е необходима, а така е уведомил по косвен начин държавата за това!!!

Кажи ми ти в коя друга европейска държава всеки може да си запложда кучето ей така?! Опитай да направиш това в друга страна на ЕС и ще видиш какви са последствията: ще ти натресат такава солидна глоба, че свят ще ти се завие, ще те принудят да си кастрираш кучето в най-добрия случай, или ще ти го конфискуват.
User's Signature

Щом Бог е създал глупака, значи има нужда от него

#12 Потребителят е офлайн   desi79 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Испания

Публикувано: 03 January 2013 - 12:34 PM

И така не е точно,всичко опира до човек и моралът му.Уж взима домашен любимец без никакви претенции.И след първото разгонване се ражда идеята за докарване на някой лев/евро.Няма мисъл и цел в дадена връзка,не се търси нищо,защото няма как да знаеш какво да очакваш,няма изследвания има само очакване за покриване на някой и друг разход .Незнание що е родословие и за какво служи.Това е положението за съжаление в световен мащаб.
User's Signature


Никой не може да те накара да се чувстваш посредствен без твоето съгласие.
Елинор Рузвелт

#13 Потребителят е офлайн   blackburn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 376
  • Регистрация: 02-October 10
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив
  • Interests:German Shepherd Dog

Публикувано: 03 January 2013 - 12:51 PM

Ми и аз да отговоря на plamchoo , понеже от мен тръгна този път въпроса за прослувутото родословие. Та човека попита какво е кучето, хъски или маламут и ако нямаме онова хвърчащо листче, то не е нито едното нито другото ТОЧКА! Колкото искате се сърдете. Това е истината. Иначе искаме жъски или маламут....е няма как да стане, пък и ние да кажем по една снимка :ea_103: Ето казваме!
User's Signature

Днес някой седи на сянка, защото преди много време някой друг....... е посадил дърво.
http://www.nuadarits.net

#14 Потребителят е офлайн   Петя Кръстева Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2223
  • Регистрация: 11-July 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 03 January 2013 - 12:57 PM

Показване на мнениетоplamchoo, в 03 January 2013 - 08:59 AM, написа:

Този хвърчащ лист, който наричате родословие, мога да го напечатам и пак ще е същото, такаче не е там проблема, проблема е че дори и кученцето каквото и да е, душа е и не се отглежда както трябва и бива захвърлено. Внимавайте какво си купувате, а не да ми гледате снимки и да питате ами родословие има ли, ела ша ти ги надраскам ей ся набързо, Аляскън Ходжъм Режеп 8-ми от баба му Туркмензе Кахладжъ 10 айде и кво, кучетото ти има документ да се кандидатира за президент голям праз.


plamchoo, прав си че "кученцето каквото и да е, душа е" аз се грижа да две безпородни наред с всички породисти кучета и да ти кажа улавям се, че разлика не правя :ab_041: Проблема, обаче е в свръх популацията в България, която излиза извън всякакви граници. Приютите са пълни с маламутоподобни и хъскоподобни кучета, които не заслужават съдбата си, но са рожба именно на нерагламентираното заплождане. Истина е, че ние българите сме невежи и допуснахме всичко това да се случи.
Не искам да се отнасяш с пренебрежение към родословията, защото зад тях стои труд на много хора - хора, които искат порадата да бъде това, което вие харесвате. Породите се съхраняват в годините именно от тези хора.
Да си купиш куче с родословие това означава:
- Развъдчика носи отговорност за това което е създал. Контакта между купувач и продавач :smile: не се прекратява. Развъдчика следи развитието и здравословното състояние на кучето.
- На родителите на кучета са направени всички изследнвания за наследствени заболявания. Не че не може да се случи да се констатира наличие на наследствено заболяване при родословни кучета, но именно тук е ролята на развъдната дейност - тези кучета не трябва да бъдат допуснати до разплод. Така броят на заболелите се свежда до минимум т.е. до разплод се допускат само здрави кучета.
- И още нещо много важно, създават се страхотни контакти и приятелства :smile:
Пиша всчко това за да разбереш, че това е отговорност, труд и пари, които не бива да бъдат подценявани.

Най-важното е живота независимо дали е кучешки или човешки, ако той не е изживан достойно, ако приютите са пълни значи нещо бъркаме...Нещо не е както трябва да бъде! Много неща ни липсват - както почнем от информация и стигнем до невежество и състрадание...
User's Signature

Akita Bagatur Ken
за връзка тел.088 7 982 645, 088 8 982 645

"АКО ВЕДНЪЖ ВЛЕЗНЕШ ВЪВ ФОРУМ ЗА КУЧЕТА, НЯМА КАК ДА НЕ СЕ НАУЧИШ ДА ХАПЕШ"
Петя Кръстева

#15 Потребителят е офлайн   Петя Кръстева Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2223
  • Регистрация: 11-July 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 03 January 2013 - 01:10 PM

Показване на мнениетоblackburn, в 03 January 2013 - 10:51 AM, написа:

Ми и аз да отговоря на plamchoo , понеже от мен тръгна този път въпроса за прослувутото родословие. Та човека попита какво е кучето, хъски или маламут и ако нямаме онова хвърчащо листче, то не е нито едното нито другото ТОЧКА! Колкото искате се сърдете. Това е истината. Иначе искаме жъски или маламут....е няма как да стане, пък и ние да кажем по една снимка :ea_103: Ето казваме!


Аааа...не така :ab_041: ако искаме нещо много силно няма как да не стане - вярвай ми :md_064: Да, вярно е, че сме много бедни, но ако имаме мечти и вървим в правилната посока няма как да не се получим това което искаме :smile: не сега и веднага - след време, но ще стане :ab_041: :ab_041: :ab_041:

Показване на мнениетоlovehuskyy, в 01 January 2013 - 10:50 PM, написа:

Моля ви изразете мнение по въпроса много ми е важно понеже рещих да си взема едно от кученцата на тази красива майка :)


Ако решиш да си вземеш бебе от тази майка, моля те бъди отговорен стопанин и като отговорен стопанин го кастрирай!
User's Signature

Akita Bagatur Ken
за връзка тел.088 7 982 645, 088 8 982 645

"АКО ВЕДНЪЖ ВЛЕЗНЕШ ВЪВ ФОРУМ ЗА КУЧЕТА, НЯМА КАК ДА НЕ СЕ НАУЧИШ ДА ХАПЕШ"
Петя Кръстева

#16 Потребителят е офлайн   plamchoo Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 25
  • Регистрация: 16-August 11
  • Gender:Male
  • Location:Стара Загора
  • Skype:

Публикувано: 03 January 2013 - 02:03 PM

Показване на мнениетоПетя Кръстева, в 03 January 2013 - 12:57 PM, написа:

Показване на мнениетоplamchoo, в 03 January 2013 - 08:59 AM, написа:

Този хвърчащ лист, който наричате родословие, мога да го напечатам и пак ще е същото, такаче не е там проблема, проблема е че дори и кученцето каквото и да е, душа е и не се отглежда както трябва и бива захвърлено. Внимавайте какво си купувате, а не да ми гледате снимки и да питате ами родословие има ли, ела ша ти ги надраскам ей ся набързо, Аляскън Ходжъм Режеп 8-ми от баба му Туркмензе Кахладжъ 10 айде и кво, кучетото ти има документ да се кандидатира за президент голям праз.


plamchoo, прав си че "кученцето каквото и да е, душа е" аз се грижа да две безпородни наред с всички породисти кучета и да ти кажа улавям се, че разлика не правя :ab_041: Проблема, обаче е в свръх популацията в България, която излиза извън всякакви граници. Приютите са пълни с маламутоподобни и хъскоподобни кучета, които не заслужават съдбата си, но са рожба именно на нерагламентираното заплождане. Истина е, че ние българите сме невежи и допуснахме всичко това да се случи.
Не искам да се отнасяш с пренебрежение към родословията, защото зад тях стои труд на много хора - хора, които искат порадата да бъде това, което вие харесвате. Породите се съхраняват в годините именно от тези хора.
Да си купиш куче с родословие това означава:
- Развъдчика носи отговорност за това което е създал. Контакта между купувач и продавач :smile: не се прекратява. Развъдчика следи развитието и здравословното състояние на кучето.
- На родителите на кучета са направени всички изследнвания за наследствени заболявания. Не че не може да се случи да се констатира наличие на наследствено заболяване при родословни кучета, но именно тук е ролята на развъдната дейност - тези кучета не трябва да бъдат допуснати до разплод. Така броят на заболелите се свежда до минимум т.е. до разплод се допускат само здрави кучета.
- И още нещо много важно, създават се страхотни контакти и приятелства :smile:
Пиша всчко това за да разбереш, че това е отговорност, труд и пари, които не бива да бъдат подценявани.

Най-важното е живота независимо дали е кучешки или човешки, ако той не е изживан достойно, ако приютите са пълни значи нещо бъркаме...Нещо не е както трябва да бъде! Много неща ни липсват - както почнем от информация и стигнем до невежество и състрадание...


Твоят коментар ми хареса, беше точно това което исках да прочета, права си. Аз оценявам труда на хората, уважавам го, знам че всичко е свързано с пари и труд, до тук добре.Но някой си от форума има един документ така да го нарека и се перчи че кучето му родословно и незнам си какво, и какво от това?! - Кучето ми също има душа и какво повече е от него? - това че има документ не означава че моето куче няма, ако се върнем назад в времето все от някъде е дошло това куче не го е донесъл щъркела Я! Това че аз нямам документ не означава че кучето ми не е родословно, и това че вашите кучета имат не ги прави политици или министри, напротив равни са колкото нашите без родословия, даже без да се обиждате в форума, но по моя преценка кучетата без родословие както вие ги наричате, надживяват тези с документа на майка и баща шампиони по бягане и стойкаджийство та, права си, но хората в форума имат голямо самочувствие,а действителността е че повечето си взимат кучета не защото ще го обичат и ще го гледат както трябва, а за да се перчат че имат хубаво куче и са дали 2000лв за него и било от Зимбабве или Токио и има документ за родословие че майка ми станала шампионка и баща му и за това цената му е толкова голяма, а за самото кученце не се знае нищо и какво ще стане с него..бла бла глупости. Моето си е от тук, обичам си го, душичка има и е голям приятел на човека! Ето за това имам куче, защото го гледам и обичам въпреки всичко, а не да се перча, а в тази държава имаш ли пари всичко става каквото и проверка да направят пари имаш ли ще го изкарат и най-скъпото куче ха ;)

#17 Потребителят е офлайн   isi_ar4i Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 961
  • Регистрация: 27-August 10
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:кучето ми, планинатаааа, ски, фотография, филми.......

Публикувано: 03 January 2013 - 02:19 PM

plamcho за теб е мнг вярна поговорката "Едно си баба знае, едно си баба бае"

Абе човек, написаха ти го и ти се съгласи и пак си знаеш твойто...ей.
Осъзнай се, огледай се, по улицата и приютите бълва от северни породи, ама не от кучета с родословие, а от такива дет мислят като теб и по-зле дори!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Пак ще го кажа: като си обичате кучето си и искате да има поколоение, ми гледайте си вие поколението му, не го продавайте, защото рискувате да иде на улицата!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Само това с искането на ми става ясно, как точно го искате???? и единственото ми обеснение е, че се прави за пари от хора на които не им пука за живота на кучето и с мнг ниска обща култура или липсваща дори!!!! което е типично егоситични, алчни и неуки същества!!!!!!!!!!!!!!!!!!
User's Signature

Качена снимка

#18 Потребителят е офлайн   desi79 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Испания

Публикувано: 03 January 2013 - 04:13 PM

plamcho,в грешка си и то голяма.Имам си и с хартийка и без хартийка.Първо беше без хартийка от незнание.После дойдоха и другите две.Гледат се еднакво,обичат се еднакво,по-евтиното ми е в доста пъти по-скъпо във финансово отношение.Но си го гледкам и него без да се опитвам да избия разходите.
Не се учудвам ,че приеаш постовете ни така-все пак имате кучило.
User's Signature


Никой не може да те накара да се чувстваш посредствен без твоето съгласие.
Елинор Рузвелт

#19 Потребителят е офлайн   Петя Кръстева Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2223
  • Регистрация: 11-July 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 03 January 2013 - 05:01 PM

plamchoo, до колкото си спомням ти твоето куче го осинови от един, който не полагаше грижи за кучетата си? Нямам време да ровя назад във форума, но май така беше....Това ти прави чест! И обичаш много кучето си - нали?! Сигурна съм в това....твоето куче е специално за теб, защото има белезите на маламут и това е 100% видимо :smile: то не е по-различно от кучетата с документи, като кучето на isi_ar4i например :smile: Знам, че това искаш да чуеш :smile: и това е така! Но след като толкова обичаш кучето си нали не искаш неговото поколение да е по приютите -- поколението на твоето куче не заслужава тази съдба....
Любовта трябва да е над всичко - родословието е само допълнение!
В тази връзка ще ти разкажа една скорошна случка. Едно от "родословните" ми кучета нападна безпородната Дарла и я нахапа жестоко. Това се случи докато разхождах акитата Казуми на повод и при разминаването ми Дарла не избяга, защото ми имаше доверие, че като съм там няма да и се случи нищо. Дааа, ама Казуми я нападна ....в другата ръка водех мъжката акита Киро, който е огромен и само ми премина мисълта, ако и той скочи Дарла ще бъде разкъсана и аз нямаше да мога да се справя със ситуацията. Кирей обаче ме послуша и замръзна на мястото си, но Казуми беше захапала Дарла и не я пускаше въпреки виковете ми....Дарла се отскубна и избяга...Не се прибра цяла седмица. Беше ми много кофти, мислех постоянно как е, колко е ранена, ще оцелее ли? Не можех да се примиря с мисълта, че може да я загубя. Защото това е единственото куче, което ме изпраща винаги на гарата, когато си ходя с влак - преминава релсите, застава на перона и чака влака тръгне....Това е всеки път и нищо не може да и попречи да не ме изпрати. В този момент бях много сърдита на Казуми, докато Дарла се прибра след седмища сърдита и изплашена с леки вече заздравяващи рани :ab_041: Не знам дали ми вярваш, но сърцето ме болеше, ходех като болна цяла седмица:dh_188: Какви родословия какви "пет лева"....
Родословието е само допълнение на кучето, но не трябва да го отричаш. Изложбеният живот на родословното куче е прекалено кратък за да му отдаваш толкова голямо значение :ab_041: Важна е връзката човек-куче :ab_041:
Пишеш, че в нашата "страна имаш ли пари - всичко става" Не съм съгласна - парите са само средство! Приятелство /истинско/ не можеш да си купиш, нито пък любов :ab_041:
Но пък родословно куче всеки може да си купи - ако не веднага, то след време :ab_041: Не е "мисия невъзможна" :ab_041:
И още, че "хората от форума били с голямо самочувствие". По скоро тук влизат различно хора с много различни занимания и социален статус. Ако знаеш мен как са ме плюли :ab_041: :ab_041: :ab_041: не е истина....Но пък знаеш ли колко неща научих от тук :md_064:
User's Signature

Akita Bagatur Ken
за връзка тел.088 7 982 645, 088 8 982 645

"АКО ВЕДНЪЖ ВЛЕЗНЕШ ВЪВ ФОРУМ ЗА КУЧЕТА, НЯМА КАК ДА НЕ СЕ НАУЧИШ ДА ХАПЕШ"
Петя Кръстева

#20 Потребителят е офлайн   isi_ar4i Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 961
  • Регистрация: 27-August 10
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:кучето ми, планинатаааа, ски, фотография, филми.......

Публикувано: 03 January 2013 - 05:19 PM

Петя, не знам какво се хабиш и всички ние покрай теб. Опитваме се да влеем акъл и морал на хора, които не желаят да се замислят за действителсността и живота на други същества!!!!!

И само ще кажа, че моето куче не е с родословие. Той е прибран от улицата. И все пак, разсъждавайки трезво и събирайки го с други маламути, мога да призная, че той не е имал никога родословие и по-скоро е мелез м/у маламут и едро хъски. Разликата е очеизвадна и е типичното доказателство, че такива кучета се изоставят и за тях не се полагат грижи във възпитанието. Една от причините може и да е това, че е купен за маламут, пък не е!!!
По някаква смотана ирония обаче като характер си е 100% маламут с всичките му негативни черти :(

Ти си научила мнг тук, защото си отворена да чуеш, а не кон с капаци!
User's Signature

Качена снимка

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни