Dog.bg Форуми : Ранено коте има нужда от помощ

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Ранено коте има нужда от помощ

#1 Потребителят е офлайн   Raamonaaa Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 03-January 13

Публикувано: 03 January 2013 - 05:27 PM

Здравейте,

Имаме нужда от вашата помощ за едно бездомно коте от село Реяновци, 10 км след Трън е попаднало в капан и в момента е с много лошо нараняване. Мой приятел го заведе във ветеринарна клиника Добро Хрумване, аз му го препоръчах, защото знам че помагат на много бездомни животинки в нужда, там казаха че има нужда от ампутация и сега се опитваме да съберем необходимата сума по най-бързия начин. Сумата е 100 лв., засега сме събрали половината сума, ако ни подкрепите за останалата ще сме много благодарни. Нямам представа как става това, за първи път правя подобна публикация, моля да ми съдействате и за това. Просто котето е на едно село, приятеля ми е там няма интернет и аз съдействам с публикуването на снимките, които направи с телефона:

http://prikachi.com/...jpg&sendlinks=1

http://prikachi.com/...jpg&sendlinks=1

http://prikachi.com/...jpg&sendlinks=1

Благодаря Ви предварително!

Поздрави: Джуди

#2 Потребителят е офлайн   Raamonaaa Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 03-January 13

Публикувано: 04 January 2013 - 11:48 AM

Здравейте!

Имаме добра новина. Днес, или утре ще се оперира котето, а ми писа на лично SMitreva, че ще доплати за операцията и стационара на котето и след стационара ще го прибере в приемен дом. След възстановяване и подготовка ще му намери дом в Германия. Благодаря ви за помощта :) Също искам да благодаря на ivi nedkova, която искаше да поеме грижите за котето след операцията. За да няма допълнително усложнение с пренасянето ще се доверим на SMitreva да се погрижи за него. Благодаря и на двете и остава да направим следващите стъпки за възстановяването и за по-добър живот на котето :)

Поздрави: Джуди

#3 Потребителят е офлайн   d-r Bobadova Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 6824
  • Регистрация: 22-October 07
  • Gender:Female
  • Location:P. Sherman 42 Wallaby Way, Sydney

Публикувано: 08 January 2013 - 04:52 PM

Ето го и него:)
Криси или Къци:)

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Ветеринарна клиника "Добро хрумване!" ул. "Княз Борис I" N125, София
тел: 929 80 29; 0896 604 835
Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   Raamonaaa Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 03-January 13

Публикувано: 19 February 2013 - 06:34 PM

Здравейте отново :)

Пиша за да благодаря на всички, които помогнаха за спасяването на Криси!! Мой приятел Павел Цонев беше алармирал за Криси и двамата, и с помощта на наши приятели събрахме сумата за операцията малко по малко. Радвам се, че има такъв сайт и хора с толкова много любов, загриженост и отзивчивост да помогнат на пострадали, или самотни животинки, публикувах тук призива за помощ на Криси и в рамките на много кратко време получих отговори. Първа се отзова на съобщението ми ivi nedkova, с предложение да вземе котето, а след това пак в рамките на часове се отзова и SMitreva, с предложение да се погрижи и за необходимата сума още за доплащане за престоя на Криси в Добро Хрумване и за пътуването му до Германия, където в момента в приемен дом. Днес Силвия ми изпрати и снимка, на която много се зарадвах, като видях хулиганския поглед на Криси/ в германия вече Лъки се казва/ застанал до една играчка :) и попорасналата му чиста и пухкава козинка :) Споделям я тук за да зарадвам и вас! :) Благодаря пак на всички помогнали и съпричастни! :)


Поздрави: Джуди :)

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#5 Потребителят е офлайн   Nort2005-2 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 751
  • Регистрация: 28-February 12

Публикувано: 28 February 2013 - 06:29 PM

Соня :rc_036: е получила нова снимка на котанчето:

Прикачена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни