Dog.bg Форуми : Законодателна инициатива срещу причинителите на проблема "бездомни кучета" ?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Законодателна инициатива срещу причинителите на проблема "бездомни кучета" ?

#61 Потребителят е офлайн   SmileDi Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 05-January 13

Публикувано: 18 January 2013 - 07:15 PM

Кучета си има и ще продължава да си има докато хората не спрат да си размножават и изхвърлят потомството за съжаление. И да ги приберат за една седмица всичките, само в края на лятото ще видиш колко нови ще има пак за съжаление. А това не са отпадаци да ги събереш и извозиш от точка А до точка Б. Те искат храна, искат обгрижване, искат пространство... Това струва в пъти повече отколкото да се предприемат от общините масирани кампании за кастрация не само на бездомните, а и на домашните и дворните кучета. Ти сам сметни кое е по-евтино - еднократна кастрация за 50-100лв. или всяка година от една некастрирана кучка да се раждат по десетина кучета и да се отглеждат в приют :)
Никой не ти налита, още по-малко пък сексуално, просто понякога се случва и нета или сайта да забие и да се получи повече от един пост ;)

#62 Потребителят е офлайн   grima Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2525
  • Регистрация: 12-March 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 18 January 2013 - 09:30 PM

emilvr, едва ли си толкова млад, че да не знаеш как многократно в последните десетилетия някои твои съмишленици са се опитвали да решат проблема с методи, които ти завоалирано предлагаш отново. А щом не си толкова млад и съответно със сигурност си бил в тази наша държава, то би трябвало да си видял, че и след прилагането на вашите "ах толкова умни и решаващи трайно проблема"-методи бездомните кучета отново са се появявали. Сигурно са падали от луната или са слизали от планината, или не, всъщност сетих се - организациите са ги развъдили тайно в нелегалните си квартири и са саботирали подредената и уредена държавна администрация като са ги пуснали по улиците, за да могат после да си "продават" решенията и да събират парите на българския данъкоплатец, а ако се вярва на вашите осведомени глави и по европейските програми също.

А къде видя някой тук да ти налита на бой или пък да ти се предлага сексуално, не знам :ab_041:
User's Signature

Качена снимка

#63 Потребителят е офлайн   emilvr Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1429
  • Регистрация: 15-April 10
  • Gender:Male
  • Location:Враца
  • Interests:строителство , техника, ядене и пиене .

Публикувано: 18 January 2013 - 10:22 PM

Не виждам , какво Ви дразни моето налудничаво мнение да си остане мое - вашето - ваше . :ba_025:
Тъй като не развъждам, не продавам ,а гледам само едно миниатюрно куче - не се чувствам отговорен за уличните кучета ни най- малко :af_089:
Уличните поне на мен не само , че не ми пречат, ( аз ги обичам , няколко ми въртят опашка отдалеч :ab_041: ) те са ми удобно прикритие да не почиствам акото на моето , и да не го регистрирам . :md_064: и разхождам свободно .
Аз съм роден свободолюбив , и съм враг на всякаква дисциплина :af_089: .

#64 Потребителят е офлайн   mil_ Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 11311
  • Регистрация: 04-October 04
  • Gender:Male
  • Location:София, Борово

Публикувано: 18 January 2013 - 10:27 PM

Пречи когато се ръсят вируси.
Вярвал на очите си, ерго си видял с очите си как някоя организацийка си развъжда улични кучета срещу пачки? Кой ги дава тези пачки? Или как точно да те разбираме?
Eдно е да имаш мнение - имай си го. Съвсем друго да посочиш някого с пръст и да речеш - ей тоя краде едни пари и така се храни.

  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни