Dog.bg Форуми : Какво може да се случи на колата ви в Новогодишната нощ

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Какво може да се случи на колата ви в Новогодишната нощ

#1 Потребителят е офлайн   netware5 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 540
  • Регистрация: 19-May 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 03 January 2013 - 09:22 PM

Съжалявам за спама, ако трябва bushkata да изтрие постинга.... Но изродите, които стрелят в новогодишната нощ и които са виновни за десетки изгубени, избягали и ранени домашни любимци, посегнаха и на автомобила, който понякога превозва животни в нужда ..... Вижте какво се случва на автомобили, паркирани на средностатистически паркинг в средностатистически софийски квартал ..... Сега известно време колата няма да е на разположение .....
Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка
Прикачена снимка
User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 04 January 2013 - 12:30 AM

Ъъъ? Това какво е? Куршуми? Ако са - то не са ли вътре в колата? Всъщност, мислех да пиша да се дадат за експертиза, ма какво от това - ако някой е гърмял, не е задължително да е със законно оръжие.
Безумие някакво!
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#3 Потребителят е офлайн   netware5 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 540
  • Регистрация: 19-May 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 04 January 2013 - 12:36 AM

Показване на мнениетоbushkata, в 04 January 2013 - 12:30 AM, написа:

Ъъъ? Това какво е? Куршуми? Ако са - то не са ли вътре в колата? Всъщност, мислех да пиша да се дадат за експертиза, ма какво от това - ако някой е гърмял, не е задължително да е със законно оръжие.
Безумие някакво!


Дупката е от куршум. Най-вероятно 9-милиметров .... За съжаление не го намерихме - покривът на колата е еластичен и го е изхвърлил някъде на паркинга пред блока. И аз се надявах да го намеря вътре, защото тапицерията е невредима, но се е случило на косъм - хем е успял да пробие, хем не е успял да влезе вътре и да заседне..... Гледаха полицаи и застрахователи, цъкаха с език и .... дотук .... :eg_033:
User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   grigo009 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1036
  • Регистрация: 28-August 08
  • Gender:Female
  • Location:Italia

Публикувано: 04 January 2013 - 01:04 AM

Няма какво да се чудите и маете...Гледам тук новините и не знам си колко ранени от пиратки и блуждаещи куршуми ...
Концентрирани инциденти в южна Италия, да не кажа 90% най -вече в Наполи.Това е положението всяка Нова Година.
Съжалявам наистина, че ти се е случило и на теб.

п.п.Ти се радвай и приеми позитивно, че не се е случило на теб или твои близки.
User's Signature

Успелият е винаги част от разрешението.
Губещият е винаги част от проблема.

Успелият сравнява постиженията с целите си.
Губещият сравнява постиженията си, с тези на другите.

#5 Потребителят е офлайн   g_tanov Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 760
  • Регистрация: 31-October 10
  • Gender:Male

Публикувано: 04 January 2013 - 08:21 AM

Ако искаш да разнищиш нещата не се хаби с местното районно. Пусни жалба до прокуратурата, като подсилиш елемента, че е стреляно по колата ти с огнестрелно оръжие и е могло да си вътре заедно със семейството си. Така като гледам някой съвсем целенасочено е целил колата ти от някой балкон и то със сериозно оръжие. Една балистична експертиза веднага ще покаже от кой балкон е стреляно - не ти трябва куршум, гилза и т.н. Аз не бих оставил така нещата. Прецени доколко е случайно.
Поздрави и спокойна нова година.



#6 Потребителят е офлайн   netware5 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 540
  • Регистрация: 19-May 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 04 January 2013 - 01:38 PM

Показване на мнениетоg_tanov, в 04 January 2013 - 08:21 AM, написа:

Ако искаш да разнищиш нещата не се хаби с местното районно. Пусни жалба до прокуратурата, като подсилиш елемента, че е стреляно по колата ти с огнестрелно оръжие и е могло да си вътре заедно със семейството си. Така като гледам някой съвсем целенасочено е целил колата ти от някой балкон и то със сериозно оръжие. Една балистична експертиза веднага ще покаже от кой балкон е стреляно - не ти трябва куршум, гилза и т.н. Аз не бих оставил така нещата. Прецени доколко е случайно.
Поздрави и спокойна нова година.


Виж сега, аз имам достатъчно връзки с полицаи, а и с други агенции за сигурност. Просто имам служебни отношения с тях. Та не се оплаквам от отношението. Но при липса на проектила никаква балистична експертиза няма да помогне, защото:

1. Колата е била на едно място на паркинга от 30.12 вечерта до 02.01 сутринта и на друго от 02.01 вечерта до 03.01 сутринта.
2. Да ме убиеш не мога да посоча точно тези две места, още повече, че забелязах дупката не при влизането в колата на 03.01 сутринта, а при излизането на паркинга пред работата.
3. Не е пряко попадение, защото колата не е била паркирана под прозорците, а на голям паркинг през улицата, т.е. на разстояние поне 50 метра по хоризонтала от който и да е от съседните блокове. При такова положение пряка стрелба няма да остави ВЕРТИКАЛНА дупка. Освен това пряката стрелба щеше да пробие и тапицерията и куршумът да отиде в седалката или пода.

Та в този смисъл без намерен проектил само ще хабя времето и парите на данъкоплатците.
User's Signature

Качена снимка

#7 Потребителят е офлайн   emilvr Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1429
  • Регистрация: 15-April 10
  • Gender:Male
  • Location:Враца
  • Interests:строителство , техника, ядене и пиене .

Публикувано: 04 January 2013 - 03:21 PM

Според мен , вземи един патрон от Макаров , и бръкни в дупката , това ще те ориентира . :ab_041:
Вероятно е влязъл и се е смотал в тапицерията , или и е пробил мн малка дупка която се е почти затворила .
Има едни бели ожулвания ,... може и да е ударено с кофражен чук или нещо подобно, по калибъра ще разбереш .

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни