Dog.bg Форуми : Изложби CACIB и CАC

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (5 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Изложби CACIB и CАC

#81 Потребителят е офлайн   veazel Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 323
  • Регистрация: 22-July 12

Публикувано: 07 April 2013 - 11:02 AM

Показване на мнениетоabrakadabra, в 07 April 2013 - 10:45 AM, написа:

Има ли някой информация относно качествата на съдиите : Dragan Janjic (RS) и Marja Talvitie (FI) да съдят на добро ниво породата кане корсо ???

ПП Всички мои въпроси за съдийството са продиктувани от желанието ми да посещавам изложби, на които кучето ми би получило обективни оценки. И НЯМАТ ЗА ЦЕЛ ДА ОБИЖДАТ ИЛИ СЪЗДАВАТ ИНТРИГИ.

Приятен ден.


Точно заради това е организирана специалната изложба от Кане Корсо Клуб България. Съседната тема съдържа повече подробности. Имам въпроси като теб и смятам, че на тази изложба ще получа отговори от компетентен съдия и организатори.

Поздрави,

Марин

#82 Потребителят е офлайн   abrakadabra Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 12-April 11

Публикувано: 07 April 2013 - 11:55 AM

Показване на мнениетоveazel, в 07 April 2013 - 12:02 PM, написа:

Показване на мнениетоabrakadabra, в 07 April 2013 - 10:45 AM, написа:

Има ли някой информация относно качествата на съдиите : Dragan Janjic (RS) и Marja Talvitie (FI) да съдят на добро ниво породата кане корсо ???

ПП Всички мои въпроси за съдийството са продиктувани от желанието ми да посещавам изложби, на които кучето ми би получило обективни оценки. И НЯМАТ ЗА ЦЕЛ ДА ОБИЖДАТ ИЛИ СЪЗДАВАТ ИНТРИГИ.

Приятен ден.


Точно заради това е организирана специалната изложба от Кане Корсо Клуб България. Съседната тема съдържа повече подробности. Имам въпроси като теб и смятам, че на тази изложба ще получа отговори от компетентен съдия и организатори.

Поздрави,

Марин

Специалките са най-добрата ни възможност. Така е. Вече имам в актива си една такава. Искам мнение за колкото е възможно повече съдии и техните познания за породата, за да получа една реална информация за качествата на нашето куче. Моите познания за породата са на много ниско ниво и затова се доверявам на знанията на по-опитните и по-можещите. Това е. Надявам се на специалката да се види нивото на нашите кучета и всеки да си направи правилните изводи в каква посока трябва да се върви.

  • (5 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни