Dog.bg Форуми : Български Питбул клуб

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (48 Страници) +
  • « Първа
  • 46
  • 47
  • 48
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Български Питбул клуб

#941 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 30 May 2014 - 08:58 PM

Показване на мнениетоagalina, в 30 May 2014 - 06:14 PM, написа:

Показване на мнениетоFuria_S, в 30 May 2014 - 05:39 AM, написа:

Тоя гусин председател-генетик-терапевт и прочая ще яде як пердах накрая от някой разгневен стопанин, защото се е видяло че няма как да бъде съден за шарлатанството си.

Амм не е точно гака. Да не разчита :md_064:

Е, те лудата Албена от британско сдружение не я осъдиха, и Янко - неин дружка.... какво ли да говорим за консултант-терапевт-генетик........
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#942 Потребителят е офлайн   agalina Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 6537
  • Регистрация: 22-October 05
  • Gender:Female

Публикувано: 31 May 2014 - 08:24 PM

Показване на мнениетоLayla89, в 28 April 2014 - 05:38 AM, написа:

Аз го казах по-рано ,че със сигурност ще има кученца с разпаднати гени дето хич не приличат на питбули...въпроса остава .. какво подяволите става с тях като се появят? :eg_033:

ЗА БОГА
КАКВО Е ПИТБУЛ
КАКВО Е?

Б П К ?
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

#943 Потребителят е офлайн   ATINA PALADA-DONICHKA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 709
  • Регистрация: 18-February 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 31 May 2014 - 09:16 PM

Те си продължават "мисията развъждачи"...

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#944 Потребителят е офлайн   proffit Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 302
  • Регистрация: 08-November 05

Публикувано: 14 June 2014 - 02:46 PM

Хубав разговор се заформил виждам... Значи някои си скъсват задника да спасяват кучета, а други самопровъзгласили се "експерти" плодят на принципа "ми така мисля". А курвенския номер дето го врътнахте на Петя заради едни тениски ви сваля нивото адски много! ADBA и UKC били еди какви си- ако не бяха те сега щяхте да заплождате врабчета!!! Ама не е луд тоя дето бърка в зелника...

#945 Потребителят е офлайн   Attera Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 225
  • Регистрация: 21-May 12
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 24 June 2014 - 07:42 PM

Отново за изказването на БПК, че нямало безпризорни питбули... За тази седмица са 5 нови. За миналата бяха 3. Само тези, които стигнаха до мен по един или друг начин, само за този период. Реално колко са и дали утре ще има нови един Бог знае.
Та аз ей така, да убия време, за хиляден път да питам Иван - как точно реши лумпенът, че няма безпризорни питове?! Дали се раждат на улицата или остават на улицата - все са там. И все такива, като мен, ги прибират от там. Ма той да си въди още, да раздава на който му щукне, да агитира срещу кастрациите, нали все пак безпризорни питове няма!
И съвсем удобно, в този бум на изоставени путбули, от подчинения му кокошкарник (без грам извинение) се вихрят с публични изявления от името на клуба, че нямали ресурс да помагат повече на бездомни животни!
Ми ние имаме.. безграничен... правете още, малко са ни!!! :angry:
User's Signature

When the ignorant punish the innocent... it`s called BSL!

#946 Потребителят е офлайн   asensi_85 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Validating
  • Мнения: 244
  • Регистрация: 07-February 14
  • Gender:Male

Публикувано: 24 June 2014 - 11:24 PM

Колкото повече питбули се въдят толкова повече ще се изостават. Без значение дали е Иван, Драган или Петкан. Днес в продавалник само има 3 нови обяви за малки питове. Поне половината ще загинат на бойното поле, част от тях ще бъдат изоставени. Ей това хората са много проклети същества.

#947 Потребителят е офлайн   Attera Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 225
  • Регистрация: 21-May 12
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 25 June 2014 - 02:46 AM

Да де, но разликата е, че Петкан, за разлика от Иван, не се прави на "киноложко дружество", не убеждава масата какъв дефицит на кучета има и не агитира против кастрациите. Той просто въди и продава. Иван убеждава всички на всеослушание, че това е прекрасно и трябва да се стимулира...
User's Signature

When the ignorant punish the innocent... it`s called BSL!

#948 Потребителят е офлайн   Attera Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 225
  • Регистрация: 21-May 12
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 03 July 2014 - 02:26 PM

Oх, не мога, тука вече мра от смях! :ag_106:

Цитат

Bulgarian Pitbull Club
За 2015г. БПК планува семинар Питбули за терапия. Всяка година клуба организира и провежда различни семинари (досега безплатни).


КОЙ ще го води тоя семинар бееее?! И кучета ли ще показват? ТЕХНИ?! Или пак някое ще се излъже да близне нечия ръка и ще стане професионален терапевт :ac_007: Записвам се, за вас не знам!

Прикачена снимка

ЛИНК
User's Signature

When the ignorant punish the innocent... it`s called BSL!

#949 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 03 July 2014 - 03:20 PM

Показване на мнениетоAttera, в 03 July 2014 - 12:26 PM, написа:

Oх, не мога, тука вече мра от смях! :ag_106:

Цитат

Bulgarian Pitbull Club
За 2015г. БПК планува семинар Питбули за терапия. Всяка година клуба организира и провежда различни семинари (досега безплатни).


КОЙ ще го води тоя семинар бееее?! И кучета ли ще показват? ТЕХНИ?! Или пак някое ще се излъже да близне нечия ръка и ще стане професионален терапевт :ac_007: Записвам се, за вас не знам!

Прикачен файл haha.jpg

ЛИНК


Това за терапевти е направо опасно. Кои са тези "терапевти" и с кой психолог работят те? Канис-терапия е само инструмент в цялостно комплексно лечение и/или терапия под ръководство на дипломирани кинолози, работещи в екип с психолози които знаят какво правят. Какво е това смело опериране с подобни сериозни понятия? Да не дава Господ някой да им се върже, ще стане такава беля, а гу`син терапевт-генетик-селикционер после ще си плюе на петите, пътувайки за чужденеция и после какво? Пореден рев за "питбули-убийци" и вайкане че клубовете са същите като търгашите? Нямам думи. Само букви.

От ДаДог и АРС най-добре да не се занимават с БПК че ще стане мазало.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#950 Потребителят е офлайн   agalina Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 6537
  • Регистрация: 22-October 05
  • Gender:Female

Публикувано: 25 November 2014 - 11:55 AM

Ехо ,БПК и Кирови .
Може ли да кажете какво става с това куче Хектор ,което сте давали на един, втори,трети осиновител и защо е в това състояние при вашия пореден осиновите?
Къде е този несретник сега ?Жив ли е ?

Прикачена снимка
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

#951 Потребителят е офлайн   veselu6a Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 29-February 08

Публикувано: 25 November 2014 - 12:20 PM

аз лично писах за това куче хектор ,писах дори и на осиновителите които намерих от отбелязването по снимките ,писах и на Цветелина Кирова и от никаде не получих адекватен отговор за него ,осиновителите ми отговориха върнахме го ухапал приятелката му на единия ,другия каза не се разбира с кучето ми .......Цветелина Кирова ми отговори отново осиновен е ,та къде е Хектор и аз много искам да знам?

#952 Потребителят е офлайн   veselu6a Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 29-February 08

Публикувано: 25 November 2014 - 12:22 PM

Показване на мнениетоveselu6a, в 25 November 2014 - 10:20 AM, написа:

аз лично писах за това куче хектор ,писах дори и на осиновителите които намерих от отбелязването по снимките ,писах и на Цветелина Кирова и от никаде не получих адекватен отговор за него ,осиновителите ми отговориха върнахме го ухапал приятелката му на единия ,другия каза не се разбира с кучето ми .......Цветелина Кирова ми отговори отново осиновен е ,та къде е Хектор и аз много искам да знам? След време видях също последния осиновител на Хектор с друго куче на снимките в прпфила му на име Булет ,нямаше снимки с Хектор може би осиновителя е един и същ но къде е Хектор ?


#953 Потребителят е офлайн   veselu6a Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 29-February 08

Публикувано: 25 November 2014 - 12:28 PM

Какво им правят в тези домове в които ги осиновяват че се връщат в такова състояние
След връщането от втория осиновител,на следващият ден след прегледа.Отоците са спаднали значително.В приемният до при хората,които отвориха сърцето си да го подслонят

#954 Потребителят е офлайн   veselu6a Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 29-February 08

Публикувано: 25 November 2014 - 12:29 PM

Преди да бъде осиновен изглеждаше в друг вид без рани ета така

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#955 Потребителят е офлайн   veselu6a Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 29-February 08

Публикувано: 25 November 2014 - 12:31 PM

Последния му осиновител е този господин който има осиновено ново куче Булет а Хектор никъде в снимите му го няма .Къде е Хетор ?Колко кучета осиновява един и същ човек ?

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#956 Потребителят е офлайн   veselu6a Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 29-February 08

Публикувано: 25 November 2014 - 12:41 PM

От последния осиновител на Хекто и след това на Булет във профила на Кирова има клипове от една и съща Гумаджийница се вижда на тях и с Хектор при осиновителя си и с Булет ,а Хектор вече го няма в снимките на въпросния господин .Затова и аз питам къде е сега Хектор и защо се бе върнал с рани от предните си осиновители ?

#957 Потребителят е офлайн   veselu6a Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 29-February 08

Публикувано: 25 November 2014 - 01:27 PM

https://www.facebook...&type=2&theater ето единия клип

#958 Потребителят е офлайн   niki19831a Икона

  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 02-April 15
  • Gender:Male
  • Location:гр Троян

Публикувано: 03 April 2015 - 05:31 PM

Хора като има толкова бездомни защо се наложи аз да дам купчина пари за куче а някой не каза от къде може човек да си вземе дори и микс на породата?
Аз съм зарибен от едно време с породата първото куче съм го взел от ринга още 2001 година и се спомина от старост 2011год като спеше при мен в кревата. Битка не е виждал и ми е жалко ,че не можах да спася и другото но то вече беше шампион и нямаше как да го взема. Но при мен са минали 4 питбула и не съм виждал нито един да хапе хора и прочие. Колко е чиста породата не е от значение за мен и това което има като данни нещо не е много точно ама който иска да види и да чете ето едно линкче: http://bgpitbull.com...b2%d0%b8%d0%b4/
Желая да има повече хора които да гледат тази порода като домашно куче и приятел не като нещо за избиване на комплекси и парадиране.
Извинявам се ако на някой писаното от мен се вижда като глупост но това е според мен.

#959 Потребителят е офлайн   Ivana97 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 54
  • Регистрация: 10-December 11
  • Gender:Male
  • Skype:

Публикувано: 16 July 2015 - 11:07 AM

Това питбулче търси своите нови стопани! Надявах се питбулчето да е просто изгубено и да намерим неговите стопани, но за съжалени никой не си го потърси и моето опасение се оказа истина. Той е поредната жертва на хорската глупост и безотговорност. Както много други и той е изхвърлен като ненужна вещ в с.Поленица намира се в покрайнините на град Сандански. Бруно /така го нарекох/ е момченце на не повече от годинка и половина.Качена снимка

  • (48 Страници) +
  • « Първа
  • 46
  • 47
  • 48
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни