Dog.bg Форуми : CACIB Gevgelija 07.April 2013

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

CACIB Gevgelija 07.April 2013 CACIB Gevgelija 07.April 2013 Оцени темата: -----

#21 Потребителят е офлайн   Kozuf Kennel clup Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 59
  • Регистрация: 18-February 12

Публикувано: 05 February 2013 - 01:25 AM

Ова се дел Чуден учесниците на ЦАЦ Гевгелија 2012, се надевам декан нема да се налуатат за поставените Слики

Прикачени файлове


User's Signature

www.kdkozuf.com

#22 Потребителят е офлайн   Kozuf Kennel clup Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 59
  • Регистрация: 18-February 12

Публикувано: 05 February 2013 - 01:29 AM

За впечатленията оставя ако искат сами да разкажат.

Знам само, че няма никакъв проблем на митницата
User's Signature

www.kdkozuf.com

#23 Потребителят е офлайн   Zin Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 421
  • Регистрация: 03-December 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:ловни кучета

Публикувано: 05 February 2013 - 01:45 AM

Показване на мнениетоkara and cveti, в 04 February 2013 - 10:17 PM, написа:

Zin , Благодаря за рекламата :rc_036: :ab_041:

:zz_020:


За мен е истинско удоволствие :rc_036:

А по отношене на пост № 9 -нали това си го писала ти???? "нито се смятам за световно известен развъдчик нито пък съм съсобственик в каквото и да било...."

То как ще обясниш, че си подала информация на македонския колега, който надлежно я е копирал "....соспственик на школа за хедлинг од Бугарија Г-ѓа Цветелина Димитрова, искусен одгледувач, познат меѓународен судија и Претседател на клубот за француски Булдози на Бугарија......"

Просто колегата от Македония е публикувал поданената от теб информация - пък дали е реклама или не не зная, но зная едно - ако някой в рамките на 24 часа -каже повече от една неистина, то този човек определено има проблем......
:rc_036: сега може пак да се разпишеш в публичното пространство като ми поставиш отново етикети - но за разлика от теб аз боравя само с факти и доказателства, какво и кой говори за мен - още повече от подадена информация от теб - извинявай не искам да те обидя, но дори няма да и обърна внимание. Просто престани да се занимаваш с мен - гледай си международното съдийство, школата по хендлинг, показвай хендлерски трикове и т.н - осмисляй сивия си живот, но престани да пишеш глупости и неистини - все някога ще ти изиграят много лоша шега мила. :md_064:
User's Signature

Качена снимка

#24 Потребителят е офлайн   Zin Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 421
  • Регистрация: 03-December 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:ловни кучета

Публикувано: 05 February 2013 - 01:51 AM

Показване на мнениетоKozuf Kennel clup, в 04 February 2013 - 11:07 PM, написа:

Уважаеми Господа и госпожо и госпожице,

Ще се радваме ако израѕите желание ѕа участие на ЦАЦИБ Гевгелия.

Миналата година на ЦАЦ Гевгеилја имаше доста участници от България, тъй като те си минаха на ЦАЦ Гевгелия оставя сами да си кажат. Милсам че няма никакъв проблем на митницата, а за изложбата съм сигурен, че ще ви разкажат.

....................................................................
Разбира Че поздравя Наниос Габриил, следващата седмица се надявам да се видим на ЦАЦ Солун и съжаление ще ни бъде, ако не сте в състояние да присъства на ЦАЦИБ Гевгели и лично да се срещнете с него


Уважаеми господине, не се опитвам да съботирам изложбата, напротив много исках тази година да дойда на нея, но подчертавам от 01.01.2013 година има нови изисквания и те са задължителни както за българската граница, така и за македонската.

Още повече, че се изисква актуален титър - за 6 месеца, а транзита е с определен режим.
Но всеки си носи сам глава на раменете и риска е само и единствено за негова сметка, дали ще е през едно или друго ГКПП - резултата или ще е в реално време или ще е последващ :md_064:
User's Signature

Качена снимка

#25 Потребителят е офлайн   Kozuf Kennel clup Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 59
  • Регистрация: 18-February 12

Публикувано: 05 February 2013 - 02:26 AM

Негорски Бани

Прикачени файлове


User's Signature

www.kdkozuf.com

#26 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 05 February 2013 - 05:05 PM

Уважаема Zin, отново ще ти отговоря, че лицето Цветелина Димитрова, тоест аз, не е нито съсобственик на хендлерска школа, нито международен съдия, за да ме обявяваш като такава, макар че не виждам нищо лошо в това ако е така и едва ли ако беше истина щях да го отричам.
Опитваш се да цитираш неверни постове от Македонските страници във ФБ, които са редактирани от теб преди да ги публикуваш тук....

Цитат

Предавачи ќе бидат Г-дин Антоан Хлебаров, искусен одгледувач и меѓународно познат судија, а воедно и соспственик на школа за хедлинг од Бугарија Г-ѓа Цветелина Димитрова, искусен одгледувач, познат меѓународен судија и Претседател на клубот за француски Булдози на Бугарија

Аз не съм отрекла, че в Македония ще се проведе семинар, за който ме помолиха да изготвя презентазия за Френски Булдог....
текста и организацията са си абсолютно техни, тоест на организаторите от Клуб Мопс и Клуб Френски Булдог, Македония.
Ето и истинския текст, който повтарям е абсолютно написан от Коста Глигориевски (можеш лично да го попиташ)

Цитат

Предавачи ќе бидат Г-дин Антоан Хлебаров, искусен одгледувач и судија, а воедно и соспственик на школа за хедлинг од Бугарија и Г-ѓа Цветелина Димитрова, одгледувач, судија и Претседател на клубот за француски Булдози на Бугарија.
Од Македонија предавач ќе биде Г-дин Сашо Пешев, долгогодишен одгледувач, судија и член на Стручниот Совет на Кинолошки Сојуз на Република Македонија.

Накратко преведено: "Лектори ще бъдат г-н Антоан Хлебаров, опитен развъдчик и съдия, както и собственик на школа по хендлинг в България и Цветелина Димитрова, развъдчик, съдия и председател на клуб френски булдог в България"
Никъде тук не пише, че съм съсобственик и международен съдия пък видиш ли ти и известен :ab_041: , а само че съм развъдчик, съдия (има се в предвид клубен) и председател на клуб Френски булдог в България!
И понеже аз също боравя с факти и не обичам неточностите, камоли преиначаване на истини, ще приложа линкове към страниците във ФБ както на самото събитие, така и на въпросните клубове, където е обявено и може да се прочете истинския текст!
семинар
мопс македония
френски булдог македония

#27 Потребителят е офлайн   Kozuf Kennel clup Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 59
  • Регистрация: 18-February 12

Публикувано: 05 February 2013 - 05:16 PM

Още един съдия потвърди своето идване

Danilo Giorgio - Italija

Данило Джорджо е роден в Рим, но от повече от 25 yers живее в Болоня, издател и сътрудник на много университети в Италия.
Той организира много курсове и семинари за студенти, животновъди, полицаи.
От 1970 г. е работил с боксьор и много пъти представлява Италия на най-важните състезания (например ATIBOX WM).
От 1971 г. боксьор породи и от 1994 г. насам тръстика Corso под името на развъдника "Re ди Рома". Кучета от неговия развъдник светове победители, европейски победители и шампиони на много страни.
Той не се показва само съдията, но също така съдия характер (за комунални услуги, подчинение, ловкост). Специалист съдия за боксер, булдог, тръстика Corso Italiano, Mastino Napoletano, Great Dane и Св. Бернар, но съдията също Дого Аржентино, ротвайлер, доберман, шнауцер.
Той бе оценен в много части на света: Европа, Азия и Америка най-много

Прикачени файлове


User's Signature

www.kdkozuf.com

#28 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 05 February 2013 - 07:31 PM

Kozuf Kennel clup, една от най-приятните изложби на която съм била беше в Гевгелия, страхотна организация,
много приятелско настроени хора, супер приятни изненади от организаторите, а посрещането и програмата..... нямам думи за тях!
Пожелавам ви винаги да бъдете така прекрасни организатори и да имате все повече участници на изложбите!
Относно титър теста за бяс - аз лично с удоволствие ще си го направя, макар че тази вашата държавна политика е дискриминация спрямо гражданите на Република България!

#29 Потребителят е офлайн   Dragoness Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 186
  • Регистрация: 16-January 05
  • Gender:Female

Публикувано: 05 February 2013 - 09:29 PM

Показване на мнениетоkara and cveti, в 05 February 2013 - 03:05 PM, написа:

Уважаема Zin, отново ще ти отговоря, че лицето Цветелина Димитрова, тоест аз, не е нито съсобственик на хендлерска школа, нито международен съдия, за да ме обявяваш като такава, макар че не виждам нищо лошо в това ако е така и едва ли ако беше истина щях да го отричам.
Опитваш се да цитираш неверни постове от Македонските страници във ФБ, които са редактирани от теб преди да ги публикуваш тук....

Цитат

Предавачи ќе бидат Г-дин Антоан Хлебаров, искусен одгледувач и меѓународно познат судија, а воедно и соспственик на школа за хедлинг од Бугарија Г-ѓа Цветелина Димитрова, искусен одгледувач, познат меѓународен судија и Претседател на клубот за француски Булдози на Бугарија

Аз не съм отрекла, че в Македония ще се проведе семинар, за който ме помолиха да изготвя презентазия за Френски Булдог....
текста и организацията са си абсолютно техни, тоест на организаторите от Клуб Мопс и Клуб Френски Булдог, Македония.
Ето и истинския текст, който повтарям е абсолютно написан от Коста Глигориевски (можеш лично да го попиташ)

Цитат

Предавачи ќе бидат Г-дин Антоан Хлебаров, искусен одгледувач и судија, а воедно и соспственик на школа за хедлинг од Бугарија и Г-ѓа Цветелина Димитрова, одгледувач, судија и Претседател на клубот за француски Булдози на Бугарија.
Од Македонија предавач ќе биде Г-дин Сашо Пешев, долгогодишен одгледувач, судија и член на Стручниот Совет на Кинолошки Сојуз на Република Македонија.

Накратко преведено: "Лектори ще бъдат г-н Антоан Хлебаров, опитен развъдчик и съдия, както и собственик на школа по хендлинг в България и Цветелина Димитрова, развъдчик, съдия и председател на клуб френски булдог в България"
Никъде тук не пише, че съм съсобственик и международен съдия пък видиш ли ти и известен :ab_041: , а само че съм развъдчик, съдия (има се в предвид клубен) и председател на клуб Френски булдог в България!
И понеже аз също боравя с факти и не обичам неточностите, камоли преиначаване на истини, ще приложа линкове към страниците във ФБ както на самото събитие, така и на въпросните клубове, където е обявено и може да се прочете истинския текст!
семинар
мопс македония
френски булдог македония



Цветелина, аз и не само аз получихме именно текста, който Zin е копирала в пост № 17.
Абсолютно не ти прави чест да набеждаваш някой, че е редактирал нещо, защото почти всички получихме това съобщение преди месец и същото го имаше във всички македонски форуми.
Първо защото текста е написан както говорих с мои познати, а ти знаеш имам много в Македония , че това е граматично издържан текст и не може българин да го редактира, без нито една граматическа грешка. - Смешно е! Гротеско е!
Просто престани да се опрадаваш и търсиш начини да набедиш сериозни хора, които си тежат на мястото.
Така че, няма значение дали си се обадила на Коста и той си е променил текста, това не ме касае, но за пореден път се оправдаваш и сама се поставяш в ситуация за обсъждане.
И кога за 3 години стана експерт ..... не си развъдила нито един шампион, че да ходиш да учиш хората.
User's Signature

Breeding Champions since '95 .... Munynics Kennel of Champions

#30 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 06 February 2013 - 06:15 PM

Dragoness, почти бях сигурна че и ти ще се включиш, в предвид това че целия спам в тази тема е на личностна основа в чиято основа си именно ти :wb_052:
За достоверността на всичко изписано може да се види в страничките, които публикувах по-горе, всички знаем че
когато един пост във ФБ е редактиран, отдолу се изписва, че има редакция, така че ако Коста или който и да било е направил промени в текста ще се види, пък и както каза Zin всеки може да направи справка на посочения телефон, също така тя самата предложи да приложи линк :md_064:
Преди да приключа окончателно с този смешен и безсмислен дебат, ще ти отговоря и на последния въпрос :mg_062:
Дай Боже някой ден да стана експерт, за какъвто не се смятам в момента, но обожавам породата и кучетата си. Щом колегите от Македония са ме поканили да направя презентация, значи има защо, но едва ли ти си човека на който трябва да давам обяснения, в предвид това че навсякъде си се изложила!
Какви кучета притежавам и какво съм произвела може да се види в сайта ми, където е публикувана всякаква информация.
Жалко, че ти няма с какво да се похвалиш, освен със злобата си към хората! :dry:

#31 Потребителят е офлайн   leon070 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 06-February 13

Публикувано: 06 February 2013 - 07:44 PM

Показване на мнениетоkara and cveti, в 06 February 2013 - 06:15 PM, написа:

Dragoness, почти бях сигурна че и ти ще се включиш, в предвид това че целия спам в тази тема е на личностна основа в чиято основа си именно ти :wb_052:
За достоверността на всичко изписано може да се види в страничките, които публикувах по-горе, всички знаем че
когато един пост във ФБ е редактиран, отдолу се изписва, че има редакция, така че ако Коста или който и да било е направил промени в текста ще се види, пък и както каза Zin всеки може да направи справка на посочения телефон, също така тя самата предложи да приложи линк :md_064:
Преди да приключа окончателно с този смешен и безсмислен дебат, ще ти отговоря и на последния въпрос :mg_062:
Дай Боже някой ден да стана експерт, за какъвто не се смятам в момента, но обожавам породата и кучетата си. Щом колегите от Македония са ме поканили да направя презентация, значи има защо, но едва ли ти си човека на който трябва да давам обяснения, в предвид това че навсякъде си се изложила!
Какви кучета притежавам и какво съм произвела може да се види в сайта ми, където е публикувана всякаква информация.
Жалко, че ти няма с какво да се похвалиш, освен със злобата си към хората! :dry:


Не зная кой ти отговори ЦВЕТЕЛИКО, но вземи се малко у ръце, до преди 2 години никой те не знаеш, какво значение има, че обичаш или не обичаш кучетата, за да си представител на дадена порода и да можеш да се изказваш по нея, не дай Боже и у чужбина трябва да си капацитет моето момиченце. Кой те е оценил бе?!?! Лошото е, че такива като тебе парашутисти с дантелени прашки, съсипаха името на достойни авторитети в българската кинология. Щото ако се гледаше кой какво може, вервай ми немаше да си дори и член на управителен съвет, камо ли да си Председател. И щото много се опитваш да се изваши невинни очета, та реших и аз да питам мои приятели у Македония и те ми казаха, че лично ти си пратила презентацията на Председателя на клуб Мопс у Македонско и пак повтарям ти лично си го написала, че си капацитет и т.н и т.н . Е поне малко срама да имахте поне истината да кажете, ама не би. Цъ цъ цъ
И на мене не ми говори какво и как е написано, повече вервам на това дето го прочетох в македонския сайт, там е също така написано, че си международен съдия и да те питам и ьощ аз нещо, щот се разводниха нещата /АБЕ ОТКОГА ХЛЕБАРОВ Е РАЗВЪДЧИК, ПА И ДОКАЗАН – ЕЕЕЕЕЕ ХОРААААА СРАМА НЕМАТЕ БРЕ. ТОЙ ХЛЕБАРКАТА ДО СЕГИС ОСВЕН ЕДНО НЕРОДОСЛОВНО КУЧЕ ДЕТО ВЗЕ И МУ ИЗНАМЕРИ ФАЛШИВО РОДОСЛОВИЕ И СЕГА ТОВА ДЕТО ГО МЕТЛЯВИ, ТОЗ ЧЕЛЯД КАКВО Е РАЗВЪДИЛ БРЕ.
ЗАСРАМЕТЕ СЕ БЕ!!!!! НЕ ИЗЛАГАТЕ СЕБЕ СИ, А ИЗЛАГАТЕ БЪЛГАРИЯ!

Прикачени файлове



#32 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 06 February 2013 - 08:10 PM

Такива новорегистрирани индивиди като теб leon070 са най-симпатични, влезнали във форума да "ударят едно рамо" на
изложилите се, па и той за капак да се доизложи! Евала :ab_041:

#33 Потребителят е офлайн   leon070 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 06-February 13

Публикувано: 06 February 2013 - 11:13 PM

Показване на мнениетоkara and cveti, в 06 February 2013 - 08:10 PM, написа:

Такива новорегистрирани индивиди като теб leon070 са най-симпатични, влезнали във форума да "ударят едно рамо" на
изложилите се, па и той за капак да се доизложи! Евала :ab_041:

Цветелино, познавам те отлично и не ми дърпай езико. Забравили как се появи за първи път на изложбата и кой ти подаде ръка, щот се въртеше като патка у калчища и кой на теб ти даде куче ма, та сега си седнала да ми се отваряш. Ебати експерта и клубен то съдия, немам думи, кога се появи, кога прогледна па и да ме учи.
Да регистрирах се отново , щото ми беше писна от разпри в този форум и се отказах да гоня опашката на ветара, но тази твоя простотия да караш хората да ходят в Македония, щот ти се пер....ш там и да ги лъжеш, че немат проблеми е много надмина себе си и не издържах.
Какъв титър ще вадиш ти ма, първо върни парите на хората дето ги дължиш па после се прави на велика. Още тези дни ще си поговорим на четири очи с теб, да ти чуя аз мекото гласче, ох колко си ми позната.
За всички хора дет са тук, ще им кажа от 7 април има Балканиада,преди това има изложби и то много добри в България. Като Македония отмени титъра и дискриминацията по отношение на българите, ще има и наше посещение на техните изложби, до тогава не рискувайте и не се водете по паткини акъли, щот тех друго ги води там.
Изложил съм се, а, е каква лъжа казах та се изложих????
- ти ли написа презентацията и я даде на Коста с куп глупости??
- Ти ли я даде на Коста???.
- Ти ли написа, че си международен съдия, а после се обясняваш, ама не така то иначе, ако не е така значи Коста е излагал, ама ти не казваш това, значи сама признаваш, че е така.
- ти ли написа, че си съсобственик на хендлерска школа, па после не било така, е как е?
- ти ли написа, че Хлебаров е известен развъдчик, ти го написа, а как така е развъдчик като от както има афганки нема у България повече от 3, те явно във виртуалното пространство се развъждат.
- ти откога имаш куче?

Хайде да не се разводняваме, ще оставим разговора на саме, па ако намерим некоя снимка ще ти пусна, щот паметта ти нещо ти изневерява, то лъжи, лъжи май почнала си да верваш

#34 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 06 February 2013 - 11:32 PM

Хайде като се подпишеш с истинското си име някой може и да ти се върже на глупостите, защото от написаното тук няма и 1% истина :db_046:
Пък щом си рекъл, дай да се видим и да ми ги кажеш тези си глупости право куме в очи, какво се криеш като...... :r_181:

#35 Потребителят е офлайн   Dragoness Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 186
  • Регистрация: 16-January 05
  • Gender:Female

Публикувано: 07 February 2013 - 12:15 AM

Показване на мнениетоkara and cveti, в 06 February 2013 - 04:15 PM, написа:

Dragoness, почти бях сигурна че и ти ще се включиш, в предвид това че целия спам в тази тема е на личностна основа в чиято основа си именно ти :wb_052:
За достоверността на всичко изписано може да се види в страничките, които публикувах по-горе, всички знаем че
когато един пост във ФБ е редактиран, отдолу се изписва, че има редакция, така че ако Коста или който и да било е направил промени в текста ще се види, пък и както каза Zin всеки може да направи справка на посочения телефон, също така тя самата предложи да приложи линк :md_064:
Преди да приключа окончателно с този смешен и безсмислен дебат, ще ти отговоря и на последния въпрос :mg_062:
Дай Боже някой ден да стана експерт, за какъвто не се смятам в момента, но обожавам породата и кучетата си. Щом колегите от Македония са ме поканили да направя презентация, значи има защо, но едва ли ти си човека на който трябва да давам обяснения, в предвид това че навсякъде си се изложила!
Какви кучета притежавам и какво съм произвела може да се види в сайта ми, където е публикувана всякаква информация.
Жалко, че ти няма с какво да се похвалиш, освен със злобата си към хората! :dry:



До снощти нямах представа че съществува, започнала е от възмутени от фалшивото представяне на твоята персона .... снощи ми се обадиха да проверят дали отговаря на истината.

Zin, си позволи в един друг форум да ти каже нещата както седят не, за да мъти водата, а защото не понася неспаведливостите и обидите. И колкото повече се опитваш да говориш срещу мен и да ни скараш толкова повече заздравяваш приятелството ни - благодаря ти за това.

Другия човек незнам да го познавам, но явно той добре познава теб и дори интимните ти дрехи. Щом си е направил труда да се регистрира си направи изводите сама.

За моите кучета ТИ не си достойна да говориш ... всичките са развъдени от мен и всяко едно е тях е минимум гранд шампион с поне един ВОВ .... нямя нужда да изброявам титлите на всяко куче по отделно и да те карам да завиждаш още повече.Колко се радвам,че не ти продадох куче!!!!

Ти си само инструмент към успеха на двата развъдника, от които си внесе кучетата и лежиш на техните лаври.
Развъди 3 кучила, отиде на едно Европейско и толкова насериозно се взе, че реши че изложбите на БРФК не са достойни за твоето участие .... да те цитирам "селски, ЦАЦЧЕТА и ЦАЦИБЧЕТА". Това е обида за всеки, които работи на ринг, и по организацията на една изложба.

Явно ти е къса паметта откъде тръгна преди само преди няколко годинки и колко експертно НЕ можеше да водиш кучетата си .... забрави и че каквото и да си постигнала (това вече е субективно) е благодарение на БРФК и на хората там ....

Дано Македонците те "осиновят" и са ти задължени че саботираш изложбите на БРФК ....

Достатъчно време отделих, не заради теб Цветелина а заради другите, които четат. От тук насетне ти и аз можем да говорим само по въпроса, който касае специалката и на общо,

И ще завърша с една народна поговорка : "ПАЗИ БОЖЕ СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДА",
User's Signature

Breeding Champions since '95 .... Munynics Kennel of Champions

#36 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 07 February 2013 - 12:34 AM

Хаха, ти да ми продадеш куче на мен ли? Че ти и да ми подаряваш от твоите няма да взема :dh_188:
Не знам за какви БОБове и шампиони говориш, ама кучета дето се отглеждат в клетка и се изхождат в купичките, в които се хранят
завряни там в клетката.... :zz_020:
Да не говорим, че никой не желае да купи поколение от твое куче :dry:
не ме предизвиквай да пусна и снимков материал на горките същества, дето уж отглеждаш :uc_029:

За специалката точно с теб няма какво да говорим и коментираме, а и тук не е мястото за такива разговори.

#37 Потребителят е офлайн   Zin Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 421
  • Регистрация: 03-December 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:ловни кучета

Публикувано: 07 February 2013 - 01:17 AM

Показване на мнениетоkara and cveti, в 06 February 2013 - 10:34 PM, написа:

Хаха, ти да ми продадеш куче на мен ли? Че ти и да ми подаряваш от твоите няма да взема :dh_188:
Не знам за какви БОБове и шампиони говориш, ама кучета дето се отглеждат в клетка и се изхождат в купичките, в които се хранят
завряни там в клетката.... :zz_020:
Да не говорим, че никой не желае да купи поколение от твое куче :dry:
не ме предизвиквай да пусна и снимков материал на горките същества, дето уж отглеждаш :uc_029:

За специалката точно с теб няма какво да говорим и коментираме, а и тук не е мястото за такива разговори.


БРАВОООО!

ТОВА УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА Е ПОСТ НА ЕДИН ДОСТОЕН ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КЛУБ КЪМ ЧЛЕН НА СЪЩИЯ!

КЪДЕ Е ТВОЯ ЗАСТЪПНИК ДЕТО ПИТАШЕ И ДАВАШЕ УМНИ ЗАБЕЛЕЖКИ ЗА ТОНА????

А ЗА ПРЕДСТАВЯНЕТО НА КУЧЕТАТА НА МАРИАНА, МОГА ДА КАЖЕ, ЧЕ СЪМ ВИЖДАЛА НЕ САМО В БЪЛГАРИЯ, НО И ЧУЖБИНА КАКВИ ОЦЕНКИ СА ПОЛУЧАВАЛИ, НО ЖАЛКОТО Е АКО СМЯТАШ, ЧЕ ДАДЕНИТЕ ОЦЕНКИ В БЪЛГАРИЯ СА БЕЗ СТОЙНОСТ, МНОГО ЖАЛКО!!!!

ПУСКАМ ТИ ЕДНА СНИМКА ОТ ПРЕДИ НЯМА И 3 ГОДИНИ, ВРЕМЕТО КОГАТО ТИ ДОРИ НЕ ЗНАЕШЕ КАКВО Е КИНОЛОГИЯ, ПЪК ДА НЕ ГОВОРИМ, ЧЕ НЕ СИ СТЪПВАЛА В РИНГ И НИЕ ДОРИ НЕ ТЕ ПОЗНАВАХМЕ.

НО, ПРОДЪЛЖАВАЙ ТАКА , ИНТЕРЕСНА МЕТАМОРФОЗА ИМА В ТЕБ :rc_036:

Прикачени файлове


User's Signature

Качена снимка

#38 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 07 February 2013 - 01:30 AM

Уважаеми дами, не е важно кой кога е тръгнал по изложби и резултатите на такива, за мен по важно е преди всичко да отглеждам правилно кучетата си и да си доставяме взаимна радост. Нямам намерение да си меря постиженията с когото и да било, защото винаги има някой по - по - най...
Пожелавам ви успех и ви оставям да си бълвате на воля, защото аз нямам намерение повече да влизам в тона ви :re_037:

#39 Потребителят е офлайн   Dragoness Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 186
  • Регистрация: 16-January 05
  • Gender:Female

Публикувано: 07 February 2013 - 01:49 AM

Показване на мнениетоZin, в 06 February 2013 - 11:17 PM, написа:

Показване на мнениетоkara and cveti, в 06 February 2013 - 10:34 PM, написа:

Хаха, ти да ми продадеш куче на мен ли? Че ти и да ми подаряваш от твоите няма да взема :dh_188:
Не знам за какви БОБове и шампиони говориш, ама кучета дето се отглеждат в клетка и се изхождат в купичките, в които се хранят
завряни там в клетката.... :zz_020:
Да не говорим, че никой не желае да купи поколение от твое куче :dry:
не ме предизвиквай да пусна и снимков материал на горките същества, дето уж отглеждаш :uc_029:

За специалката точно с теб няма какво да говорим и коментираме, а и тук не е мястото за такива разговори.


БРАВОООО!

ТОВА УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА Е ПОСТ НА ЕДИН ДОСТОЕН ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КЛУБ КЪМ ЧЛЕН НА СЪЩИЯ!

КЪДЕ Е ТВОЯ ЗАСТЪПНИК ДЕТО ПИТАШЕ И ДАВАШЕ УМНИ ЗАБЕЛЕЖКИ ЗА ТОНА????

А ЗА ПРЕДСТАВЯНЕТО НА КУЧЕТАТА НА МАРИАНА, МОГА ДА КАЖЕ, ЧЕ СЪМ ВИЖДАЛА НЕ САМО В БЪЛГАРИЯ, НО И ЧУЖБИНА КАКВИ ОЦЕНКИ СА ПОЛУЧАВАЛИ, НО ЖАЛКОТО Е АКО СМЯТАШ, ЧЕ ДАДЕНИТЕ ОЦЕНКИ В БЪЛГАРИЯ СА БЕЗ СТОЙНОСТ, МНОГО ЖАЛКО!!!!

ПУСКАМ ТИ ЕДНА СНИМКА ОТ ПРЕДИ НЯМА И 3 ГОДИНИ, ВРЕМЕТО КОГАТО ТИ ДОРИ НЕ ЗНАЕШЕ КАКВО Е КИНОЛОГИЯ, ПЪК ДА НЕ ГОВОРИМ, ЧЕ НЕ СИ СТЪПВАЛА В РИНГ И НИЕ ДОРИ НЕ ТЕ ПОЗНАВАХМЕ.

НО, ПРОДЪЛЖАВАЙ ТАКА , ИНТЕРЕСНА МЕТАМОРФОЗА ИМА В ТЕБ :rc_036:



Стига бе Кате, ти нищо не знаеш, ..... аз - изложби - няма такова нещо ....

Аз съдия - нещо съм се объркала.....

Кви шампиони, кви БОБове?,,,, Кви 4ужбини ? Аз никога не съм била на Уестминстър, на Световно и на Сидни Роял - за тях сега прочетох в уикипедия ;)

И разбира се! шампиони се развъждат - сега да ти открия една тайна затворени в клетка като кокошки! Ама да не може да се завърти - за другия път да знаеш!

Сега сериозно нека качи снимки дето не са нейни!
User's Signature

Breeding Champions since '95 .... Munynics Kennel of Champions

#40 Потребителят е офлайн   Stekso Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 07-February 13

Публикувано: 07 February 2013 - 02:03 AM

Почитувани посетители на овој прекрасен форум , Ви пишувам Македонски и се надевам дека ме разбирате.

Читам неубави работи тука во поглед на организираниот семинар по Хендлинг кој ќе се оддржи во Македонија во месец Март, би сакал како претседател на Кинилошкиот Клуб за расата Француски булдог да напишам дека ние заедно со Мопс Клубот одлучивме дека овој семинар ни е потребен и дека е корисен на нашите членови и одтука побаравме од Цветелина и од Г-динот Хлебаров да ни воозможат да го организираме истиот и побаравме од нив да бидат наши гости и да го оддржат семинарот кој ќе биде прв од ваков тип во Македонија.
На ова позитивно се произлезе Цветелина и Антоан и се согласија на наше посебно задоволство на што сме им благодарни .
Ве молам да го почитувате тоа и во знак на идна соработка да не се шират дезинформации за тоа дека не е убаво истото, јас сум им благодарен на сопственичката на Талисман Дела Фортуна - Цветелина и на Г-динот Хлебаров за можноста да бидат наши гости и да ни помогнат со тој корисен семинар за нас и за нашите членови.
Цветелина секогаш била отворена за соработка и за консултации во врска со расата Француски Булдози и ние ја почитуваме и чест ни е што ке биде наш презентер на овој семинар.

Ве молам во знам на Кинолошко пријателство да не се шират дезинформации во врска со ова .

Ви благодарам .

Стефан Кирков - Претседател на Кинолошкиот клуб за расата Француски Булдог - Македонија

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни