Dog.bg Форуми : Кучета в град Костинброд

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Кучета в град Костинброд

#1 Потребителят е офлайн   viki87 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 24
  • Регистрация: 15-January 12

Публикувано: 14 February 2013 - 02:27 PM

Здравейте ,често минавам през град Костинброд ,и виждам много кучета ,някои кастрирани ,други не напоследък виждам и малки сладурковци ,хората там казват че с коли идват хора и с чували изхвърлят кучета там ...Въпросът ми е има ли някакъв начин ако не друго то поне да бъдат кастрирани и пак върнати там? На кого трябва да се съобщи ?Понеже съм чувала за разни програми с ветеринарни коли в населелни места как кастрират на място кучета ,защото иначе би било трудно .Но повече незнам ..

#2 Потребителят е офлайн   lllsssbbb1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 125
  • Регистрация: 16-November 12
  • Gender:Female
  • Location:софия
  • Skype:

Публикувано: 16 February 2013 - 09:05 PM

трудно може да се овладее положението тук(Костинброд).хората си пускат кучетата и като им се родят малки ги хвърлят по дворовете на хората,за да и търсят дом.във моя двор поне 10 кучета и още толкова котета са били мятани .хората не кастрират тук животни,поне повечето.опитвала съм се да им обясня ,че аз ще заведа кучето или котето,като това няма да им струва нищо и не става.незнам какво да правя.положението е много лошо.

#3 Потребителят е офлайн   viki87 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 24
  • Регистрация: 15-January 12

Публикувано: 24 February 2013 - 09:39 PM

Много неприятно...аз често минавам от там както писах ,имам къща в Петърч .Даже преди два дни видях две мъничета бездомни,спрях ,нахраних ги появи се вероятно и майка им от един двор ,след нея и собственичката й ,тя каза че храни кученцата ,но иначе били бездомни ,не я питах повече, но явно бяха деца на нейно куче....гадно ми е че нямат култура някои хора по отношение на кучета и котки...

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни