Dog.bg Форуми : скитник и две мъжки кучета се нуждаят от помощ

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

скитник и две мъжки кучета се нуждаят от помощ

#1 Потребителят е офлайн   kai_tina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1199
  • Регистрация: 02-February 06
  • Gender:Female
  • Location:София. Долината на малините

Публикувано: 28 March 2013 - 04:32 PM

Още миналата година се беше появил човека, но тогава с едно куче. Реших, че е се е бил временно настанил на поляната до нас. Големите студове изчезна. Преди 10 дни отново се е заселил тук, Спи на пригодено от него място на замята върху кашони. През деня, когато го няма връзва едно от кучетата на дърво и то стой през цялото време така, не знам даже дали и нощно време го отвързва. Но днес и двете кучета са тук без него, със синджири на вратовете и отвързани. Едното куче е много дружелюбно, може би около 1 годинка. Махнах му синджира, защото се беше омотало около едно дърво. Другият е малко по-голям, но не дава да го пипаш, стой на разстояние и върви след теб. Преди дни търсих човека, но пак го нямаше. Искаше ми се да знам от какво има нужда, за да ми помогна. Знам за домове, където нощно време може да остане да спи, но кучетата едва ли ще ги пуснат. Той е около 60 годишен бял човек. Ако някой има идея или някакво предложение за кучетата съм насреща. Сигурно са му другари, но така и за двете страни е доста трудно. Успях да снимам само малкото.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

"За величието на една нация, и моралния й прогрес може да се съди по отношението й към животните" - Махатма Ганди

http://forum.dog.bg/...0-%D1%82%D0%B8/

#2 Потребителят е офлайн   kai_tina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1199
  • Регистрация: 02-February 06
  • Gender:Female
  • Location:София. Долината на малините

Публикувано: 26 February 2014 - 01:39 PM

Темата е за местене, но не ми е ясно къде. Човека и кучетата ги няма от няколко месеца.
User's Signature

"За величието на една нация, и моралния й прогрес може да се съди по отношението й към животните" - Махатма Ганди

http://forum.dog.bg/...0-%D1%82%D0%B8/

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни