Dog.bg Форуми : Всички земни грехове

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Всички земни грехове

#1 Потребителят е офлайн   celtic soul Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 112
  • Регистрация: 11-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Over The Hills And Far Away
  • Interests:Basement Cat

Публикувано: 09 April 2013 - 12:55 AM

Това е Грози.На галено от Грозилда-това беше първото име което ми хрумна щом я видях в моя двор.
Грози е бивш домашен любимец-някога желана и харесвана,сега вече ненужно бреме.Греховете на Грози започнали с това че...пораснала.С нея пораснали и нуждите и-започнала "много да яде","да се космяви","досаждала на гостите" и не на последно място "цапала с лапите си пода след ремонта".
Първо, навън били изнесени паничките и за храна и вода,а накрая и самата тя се озовала за постоянно в двора.Разумен и хигиеничен завършек за всяка неуважаваща стопаните си съгрешила котка.Най-големият грях обаче бил този,че... забременявала./О,небеса!Как е възможно на добрите хора да им се падне толкова лоша котка!Но,да-няма справедливост на този свят!/
"Айде,едно котило как и да е..Ама тая гад всяка година ражда!Ми то не се търпи!"/цитат/
-Айде бе-викам аз-не може да бъде!Женска котка да ражда!
С това комуникацията ми със "стопаните" на Грозилда почти приключи,като ми бе дадено ясно да разбера,че "няма кой да се занимава с нея,с кастрации,лекарства и пр.глупости защото "котките се оправяли сами,не били кучета та да ухапят някого на улицата",и изобщо "не им било зле в природата".Как точно градската среда и в частност оживената улица е природа,не ми стана ясно,но явно така и ще си умра-непросветена.
Не научих и името и-нито веднъж не я назоваха...
Грози вече е кастрирана,обезпаразитрена вътрешно и отчасти външно понеже се оказа че има някакъв сериозен кожен проблем който се надяваме съвсем скоро да бъде излекуван.Страшно гальовна и добра котчица-скоро ще има и нови снимки в цялата и прелест:)Щом се справим със здравословните проблеми и се ваксинираме,ще търсим и постоянен дом.Дом в който да бъдеш котка, не е грях.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   Anelia Икона

  • опитваща се да помага
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 975
  • Регистрация: 11-May 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:непородисти кучета

Публикувано: 09 April 2013 - 03:38 PM

Страхотно представяне, успех ви желая! Грози да намери очите, в които е най-красива! А за това да не е толкова голяма грешница, вие отчасти вече сте се погрижили :))
User's Signature

0897/878 298 Анелия
......
http://spasijivot.dog.bg/

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни