Dog.bg Форуми : Търся кърмачка спешно

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Търся кърмачка спешно за 4 осиротели кученца по 100 гр. всяко

#1 Потребителят е офлайн   joro_sf Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 16-April 13

Публикувано: 16 April 2013 - 05:59 PM

Здравейте,
Спешно търсим кърмачка / дойка срещу заплащане за 4 бебенца, които загубиха майка си... Готови сме да поемем грижите за майката с нейните и нашите бебета. Без значение мястото. Много е спешно, не искат да сучат от биберон адаптирано мляко и губят тегло.
Моля, звънете или само кликвайте на 0889088169, аз ще ви набера.

#2 Потребителят е офлайн   briliantbg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 200
  • Регистрация: 29-June 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:http://mybabycat.org
  • Skype:

Публикувано: 16 April 2013 - 07:08 PM

Здравейте,

Не мога да помогна с майка кърмачка, но имам опит в отглеждането на новородени бебета животни (котетата и кучета). Много често отказват да засучат биберона и това,което винаги помага при мен е да се затопли млякото почти до пареща температура. Трябва да е по-топло от обикновено. Ако имате нужда от биберони и шишета, само пишете. Използвайте капкомер в началото за да не се обезводнят. Ако имате въпроси, питайте. Ще споделя каквото знам. Веднъж ако засучат, нататък ще е много по-лесно. УСПЕХ!

#3 Потребителят е офлайн   joro_sf Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 16-April 13

Публикувано: 17 April 2013 - 09:23 AM

Успяхме да намерим кърмачка за бебетата - Светла ни насочи към една страхотна мини шпицка от развъдник Foxy Nose със стопанка Йоана - безкрайно сме благодарни! Приеха ни с огромна загриженост, и то в малките часове на нощта. Майката веднага започна да обгрижва бебетата, засукаха, добре са и наддават!

Briliantbg, благодарим за съвета, така и правехме, но пак не искаха - от няколко различни вида биберони. От пръст засмукваха капка мляко лакомо, но не и от бибероните. Важното е, че вече са добре!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни