Dog.bg Форуми : Rockster

Към съдържанието

 
 
 

Dogo Argentino



Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Rockster

#1 Потребителят е офлайн   Vicky_s_Rocky Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 01-May 13
  • Gender:Female

Публикувано: 01 May 2013 - 02:05 PM

Здравейте,
от скоро съм собственик на Дого. Името му е Рокстър ( на галено Роки) и сега на 15 Май ще навърши 3 месеца.
Още откакто пристигна у дома имахме доста емоции- беше в лошо физическо състояние (с дълбока рана на крака, брутално кльощаво и тн), не пиече вода, а след няколко дни получи някаква инфекция, дехидратира се и се наложи да постъпи в клиника...
За радост вече всичко е наред, освен че продължава да отказва да пие вода. Ветеринарите казват, че това е защото му даваме кашави храни, но въпреки всичко не трябва ли да пие поне малко вода? Все пак усещате и Вие какви са температурите.. Притеснява ме да не се обезводни отново и затова най-сърдечно ви моля за съвет как да постъпим. Правихме какво ли не- слагахме му мляко във водата, месце, дори и с капкомер съм му наливала в устата, но продължава да не пие самостоятелно.
Редовно чета форума и изключително много ми помогна и продължава ми помага да изграждам характера на кучето-мечта, затова искам най-искрено да благодаря на всички Вас за отзивчивостта Ви и прекрасните Ви съвети и насоки, като се надявам да получа отговор и на нашия проблем.

Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни