Dog.bg Форуми : Без контрол

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Без контрол Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   Самотно КУЧЕ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 63
  • Регистрация: 11-February 13
  • Gender:Male

Публикувано: 02 May 2013 - 06:37 AM

Вчера на 1 май имах среща в хотел Рила.Търсеики място за паркиране обиколих района.Направи ми впечатление един жълт камион на които пишеше кастрационен център.От начало беше спрял в уличката на гърба на бившия магазин средец,бонжур а сега неработеш.Но явно защото другите магазини работеха а и имаше много хора,се премести срещу входа на хотела кадето се извършва строителна деиност на заведението в градинката.Спря между бетоновоза и един камион;Слязноха двама мъже.Отвориха задната врата .От вътре се чу страшен лай.Претичах да видя.Единя от мъжете от една клетка с ритници изкарваше едно кучеНаправих им забележка за по-хуманно отношение Получих следния отговор"какво си се загриил за помиарите ако толкова те е грижа товариги в джипа и си ги води във вас."От там исхвърлиха някалко .Направи ми впечатление едно голямо черно куче с дълга козина цялото беше мокро.Не вярвам че това е било мястото кадето е трябвало да бъдат пуснати .
User's Signature

Ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите и милиони звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив... Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.Ще се грижиш ли за мен..страх ме е...маничка съм а мама я няма ". Смешно е, но и аз не вярвах че един поглед на едно такова малко животно може да породи такива безкрайни емоции Липсваш ми момиченце никога няма да те забравя спи спокойно и ме чакай пак ще се срещнем. Няма я вече малката принцеса ДЖУДИ 05.06.2005-07.01.2013г"Истинската любов няма Happy End, защото тя никога не свършва!!!! .Аз никога няма да я забравя.Защото тя беше моето куче.
Аз не успях да съм нейния човек ...Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни