Dog.bg Форуми : проблем с червенобуза костенурка

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

проблем с червенобуза костенурка

#1 Потребителят е офлайн   eos Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 02-June 13

Публикувано: 02 June 2013 - 07:02 PM

Здравейте. Регистрирах се, понеже хората тук ми се видяха доста отзивчиви и се надявам някой да може да ми помогне. Имам проблем с червенобузата ми костенурка. Имам я от около 10 години, не съм променила нищо в условията й на отглеждане, нито температура на водата, нито режим на хранене, нито нищо. Винаги е била много жизнена. От няколко дни забелязвам, че е много апатична, не се качва на сухата повърхност изобщо, дори и като е сама в стаята и й е спокойно, седи във водата, но на дъното и не мърда. Няколко дни след като забелязах това, направих малко разместване в аквариума, за да й осигуря повече пространство за движение. Имаше леко подобрение, на моменти се оживява, качва се на сухо и се раздвижва. И сега на моменти продължава да се размърдва, а на моменти седи много безжизнено, което струва ми се не съм забелязвала досега в поведението й.Това ми даде надежда че е временно, но днес пак е така и съм сериозно притеснена. Иначе се храни нормално, с голям апетит даже. Не съм забелязала да й има нещо на очичките, вижда нормално, няма и проблеми с дишането, поне нищо видимо. Ще съм благодарна, ако някой може да ме посъветва относно какво точно се случва. Да отпрашвам ли към ветеринаря? :/

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни