Dog.bg Форуми : ВЕТЕРИНАРИ УБИЙЦИ В ПЛОВДИВ!!!!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

ВЕТЕРИНАРИ УБИЙЦИ В ПЛОВДИВ!!!! ВЕТЕРИНАРИТЕ - УБИЙЦИ в ПЛОВДИВ - ВАЖНО!!!

#1 Потребителят е офлайн   minka_n Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 04-June 13

Публикувано: 04 June 2013 - 09:56 PM

Здравейте, приятели,

Искам да Ви предупредя като любител на животните - НЕ ХОДЕТЕ ВЪВ Ветеринарна Клиника ЗАРАВЕТ (Провет) в Тракия на ул. Цар Борис 7.

За нищо на света не ходете там, нито по спешност, нито по никакъв повод!!!

Искам да споделя горчивия си опит от д-р Тодор Калинов, д-р Янко Тодоров и д-р Веско Желязков - убийци на кучета и котки!! Безкрайно некомпетенти доктори, които за съжаления практикуват.

За малко да убият кучето ми, което беше диагностицирано с погрешна диагноза....Живо и здраво кученце се поболя от антибиотици и други придружаваши лекарства....

Тази клиника е една машина за пари.....която край няма. Искаха да ми каталясат кученцето за 500лв и ме заплашваха, че ще умре ако не продължаваме да взимаме лекарствата от тях, и да отидем пак и пак за изследвания....докато кученцето ми бавно гаснеше.....а го заведох живо и здраво на един профилактичен преглед.. Виждайки, че няма как да изкарат пари, го изкараха болно, а на него му нямаше нищо!!! После разбрах от една позната, че всичко там е с цел ПЕЧАЛБАРСТВО, и всичко правят за пари......схемата е да ти каталясат кучето и после да тръгнат да ти го вдигат на крака и....уж са ти го спасили!!! И това за 1000 - 1500лв на КЛИЕНТ (както те казват).

Моля ви хора, не ходете там....ако Ви е мил живота на кучето/котето Ви!!!!!!

Предай нататък!

#2 Потребителят е офлайн   fnqkhhhzzz Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 127
  • Регистрация: 26-February 11

Публикувано: 04 June 2013 - 10:17 PM

И какво ви казаха,че му има на кучето от един профилактичен преглед?

#3 Потребителят е офлайн   minka_n Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 04-June 13

Публикувано: 04 June 2013 - 11:06 PM

не е за писане тук......само искам да Ви кажа, че са изключително некадърни!!!

Вадят от нищото нещо....за да могат да се захванат за него и особено като видят, че плащате навреме....ще го изкарат и на умиране, за да му бият инжекции и да Ви продават лекарства и кръвни картини по 70лв!!!!

ако милеете наистина за животинчето си, не го водете там!!!

#4 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 05 June 2013 - 12:00 AM

Е добре де дайте някаква диагноза,някакви доказателства.Иначе си е чиста проба клевета. :tb_195:
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#5 Потребителят е офлайн   nadety90 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 550
  • Регистрация: 19-October 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 05 June 2013 - 09:10 AM

За цените съм съгласнаа ... налагало ми се е един път да си заведа кучето там .. :ud_009: никога повече ! ! !
Ние живеем в Тракия и сме пациенти на Д-р Коко, който е в Кичука!
Случая беше преди 4 години! Бяхме за нова година на хижа и се върнахме с кашлица и привидно не му беше добре на кучо! Тъй като ни беше по-близо в Тракия решихме да идем там .. То не бяха инжекции, антибиотици .. около 90лв, дадохме за 2 дни! Всеки ден трябваше да ходим сутрин на инжекция, която струваше 20лв. След тези два дни не виждах подобрение и казах на мъжа ми да си го заведем при нашия доктор :) прегледа си го каза,. че е настинал даде ни хапчета, ако не се лъжа бяха около 12-15лв. за цяла седмица и още на следващия ден беше добре!
User's Signature

www.luckydogs.alle.bg

#6 Потребителят е офлайн   Huskypower Икона

  • Rebel At Heart!
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5075
  • Регистрация: 29-March 05
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 05 June 2013 - 12:23 PM

Показване на мнениетоShiBumi_GirL, в 04 June 2013 - 10:00 PM, написа:

Е добре де дайте някаква диагноза,някакви доказателства.Иначе си е чиста проба клевета. :tb_195:


Защо да дава непременно диагноза и доказателства тук във форум ... ти да не си вет. лекар или следовател?!
Може да е клевета, но това е мнението на жената, която има право да си го каже. Тя иска да предупреди хората, а всеки да решава каквото прецени.
User's Signature

HUSKYPOWER - THE POWER WITHIN!
JulyVell Siberians

For the world I'm just a person, for my dogs I'm just the world!

Качена снимка

#7 Потребителят е офлайн   MyDuality Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 928
  • Регистрация: 15-July 10
  • Gender:Female
  • Location:софия
  • Skype:

Публикувано: 05 June 2013 - 02:05 PM

Еми ..когато човек тръгва да казва нещо или го казва като хората или не започва да го казва...
Кой ще повярва без доказателства , ние не искаме да ни снима касови бележки и документи, а просто да го разкаже от край до край за да се разбере какво е станало ...
Защото в случея разказвача не го познавам , колко непознати супер убедително са ми казвали това е така а не иначе ,че ако нямам глава на раменете да го проверя мога да се подведа ...
User's Signature

Качена снимка

#8 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 05 June 2013 - 04:36 PM

Хъскипауър, МайДуалити е отговорила направо вместо мен :ab_041:

Цитат

не е за писане тук......само искам да Ви кажа, че са изключително некадърни!!!

Ето това ме подразни.Потребителката вет ли е че знае дали лекарите са некадърници?
Като не е за писане тук защо почва?За да обявиш някой за тъпанар и некадърник трябва да си стоиш зад думите и да обясниш всичко с възможно повече подробности.
Пишете,че Ви е поставена диагноза Ерлихиоза и Ви е правен тест,пък после казвате не вярвайте на теста.....
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#9 Потребителят е офлайн   minka_n Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 04-June 13

Публикувано: 13 June 2013 - 08:30 PM

Здравейте, мили хора,

както разбирате, не давам подробности за случая от мерки за съображение.

Дали ще ми вяврате или не, изборът си е Ваш. Заведете кучето си/котето си там и ще разберете. Върху кучето ми беше приложена изключителна некадърност, в следствие на което са му нанесени тежки повреди.

Аз смятам да изложа случая в съда, защото ми писна да търпя некадърността и наглата некомпетентност на лекарите в България!!!!! Мисля, че е време да го направим!!!

Наглите лекари не си признават грешката, имам компетентното мнение на 4-ма други ветеринарни лекари, които са абслолютно категорични, че кучето ми никога е нямало това заболяване, което тези са си измислили - с цел ПЕЧАЛБАРСТВО!!!!! Има болест - има приток на пари....пишеха ми лекарствата направо на сметката без да ме питат, кучето ми нямаше никакви симптоми на болно.......беше си ЖИВО и ЗДРАВО, докато те не го съсипаха с лекарствата, които ми продаваха!!!!

МОля, който има подобен случай от тази клиника да се свърже с мен и да подадем колективно жалба и да внесем делата им в съда!!!

Хора, не се страхувайте, лекарите не са нещо непокътнато в България....нека им покажем, че си знаем правата, не да си мислят, че могат да ни мамят и да ни правят каквото си искат и няма да получат нищо!!!!

Нека им покажем, че има закони в тази държава и когато направят грешка не са недосегаеми!!!

#10 Потребителят е офлайн   minka_n Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 04-June 13

Публикувано: 13 June 2013 - 09:12 PM

И нека всички разберат....не искам да клеветя никой. Ако не ми се беше случило това, никога нямаше да се занимавам с ветеринарни лекари....нямам време за това.

Пиша това защото най-вече прехвалени и некадърни ветеринари се разпореждат безнаказано със живота на домашните любимци без да ги е страх от това ,че може да сгрешат, да убият някое животно,точно защото става дума за животно......Не си дават сметка обаче ,че това е гадна игра със щастието на хора ,обичащи това животно и приели го като част от семейството си!

#11 Потребителят е офлайн   Plamen_032 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 27-September 13

Публикувано: 27 September 2013 - 08:34 PM

Oще едно кученце си замина под >закрилата< на д-р Камбуров в ЗООВЕТ / Провет. Успяха да го уморят само за 4 часа. Не ходете там. ако не искате да плачете след това. Освен това наглярите ми връчиха сметка за 80лв за това че са го гледали.

#12 Потребителят е офлайн   minka_boni Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 12-November 13

Публикувано: 12 November 2013 - 05:28 PM

В Провет в Тракия за малко да убият моето куче, и котката на приятелката ми!!! Няма такива НЕКАДЪРНИЦИ - убиват всичко наред, за големи суми - от порядъка на 500 - 1000 лева!!! Д-р Я. Тодоров, д-р Калинов, д-р Желязков и д-р Камбуров - НИКОГА не ходете при тях, иначе ще патите много......

http://www.provetbg.com/ekip.php

#13 Потребителят е офлайн   bulls Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 21-July 14

Публикувано: 21 July 2014 - 12:18 PM

Ако искате да си спестите ходене по мъките, пари и най-вече ако не искате да си измъчвате животинката не ходете в клиника ПРОВЕТ! Място на което гледат на теб като банкомат и нищо повече. Изобщо не бих казал че ги е грижа за животинката. Казвам го от личен опит не искам да описвам историята просто искам да ви предупредя. Точно както е описано в по горната тема тъпча животинчето с антибиотици и всякакви други бъркочи и постоянно ви привикват като всеки път диагнозата е различна и ви плашат че ако не вземете мерки ще стане по лошо. Всяко отиване в тази клиника не струва по малко от 80-100 лева за нищо. Единствената цел на тази клиника е печалбарство.

п.с. Говоря за клиниката ПРОВЕТ в тракия. http://provetclinic.com

#14 Потребителят е офлайн   marin4eto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 395
  • Регистрация: 30-May 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 21 July 2014 - 12:46 PM

Още в първите коментари ми се стори, че има нещо съмнително... само обиди и нищо, което да докаже тезата на потърпевшата... но след като видях и двамата новорегистрирали се потребители с нито един коментар, които се включват веднага и те да плюят... minka_n, разбирам, че сте афектирана, но фалшивите профили и тази антиреклама, която не е подкрепена с нищо друго освен с грозни епитети към лекарите, не е начинът...

#15 Потребителят е офлайн   asensi_85 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Validating
  • Мнения: 244
  • Регистрация: 07-February 14
  • Gender:Male

Публикувано: 21 July 2014 - 01:09 PM

Ясно е, че е блъф. И освен пошло е изключително просташко.

#16 Потребителят е офлайн   bulls Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 21-July 14

Публикувано: 21 July 2014 - 02:16 PM

marin4e абсолютно нямам нищо общо с други хора и профили. Случая ми е съвсем пресен от последните 20 дни. Това че не искам да навлизам в подробности си е мое решение. Водих кучето в ветеринарната клоиника за дребни животни към Тракийския университет. Радвам се че там намерих помоща която търсих от компетентни ветеринари. Не налагам мнението си на никой. Всеки да го приема както си иска. Аз ходих в Провет, видях и се убедих че лекарите там или не са компетентни или просто печелят пари на гърба на горкото животно. Не искам да се заяждам с никой бъдете живи и здрави и те така те.

#17 Потребителят е офлайн   bulls Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 21-July 14

Публикувано: 21 July 2014 - 02:19 PM

asensi_85 далеч съм от мисълта да клеветя някого ей така без причина просто щото няма какво да правя. Да не говорим че дори не съм от Пловдив и пътувах няколко пъти доста километри за да се убедя в тяхната некомпетентност. Дали ще ми повярвате или не това е ваш избор. Аз съм длъжен да искажа недоволството си и да дам съвет на бъдещите посетители на тази клиника.

#18 Потребителят е офлайн   marin4eto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 395
  • Регистрация: 30-May 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 21 July 2014 - 04:26 PM

Как пък всички недоволни от клиниката са взели едно и също решение- да не обяснят за какво става въпрос. Много е лесно да се обижда и клевети, но тези думи, хвърлени ей така без обосновка... несериозно е. И да, определено прави грозно впечатление. Така не помагате на никой. Но има хора и хора :) Айде много здраве и на Вас и те така те ... :ab_041:

#19 Потребителят е офлайн   bulls Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 21-July 14

Публикувано: 21 July 2014 - 04:41 PM

Не знам Вие много лично го приемате явно сте човек от екипа или близък до тях. По тази логика след като аз съм "хейтър" един вид вие може да сте и рекламодател. Също логиката че съм се регистрирал сега и имам 3 поста и това осзначава че съм се регистрирал само да плюя...много странно. Повярвайте ми имам си други задължения много по важни от тези да хейтвам по форумите. Както и да е няма да се задълбочавам толкова. Все пак това е форум и всеки си имам мнение.

#20 Потребителят е офлайн   marin4eto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 395
  • Регистрация: 30-May 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 21 July 2014 - 05:02 PM

А Вие явно трябва да преброите до 100 преди да напишете нещо. Много смело раздавате определения на хора, които не познавате. Нищо не приемам лично, но не обичам хора, които гледат само да очернят някого без да има доказателства за това. Ясно, че това е форум и всеки може да пише каквото му хрумне, това за съжаление дава свобода на всякакви индивиди, но това поведение говори само и единствено какви сте Вие... Аз също съм попадала на некомпетентни лекари, но не бих очернила човек без да изложа своите аргументи и гледна точка. Под аргументи нямам предвид - "Тия всичките са некадърници, идиоти, печалбари, убийци... щото аз така казвам"... И определено не съм от екипа, нито ги познавам... аз съм с регистрация от 2010г., и някак си профила ми е с едно идея по-достоверен от вашия. В правото съм си да изкажа мнение. Много е лесно вместо да говорите по темата, да хвърляте обвинения... Много грозно поведение.

От тази тема не виждам нищо полезно и смислено. Ще ме извините, но повече няма да падам на нивото Ви. Съжалявам, че всички не се включихме дружно да плюем по лекарите. Явно това беше целта на темата.....

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни