Dog.bg Форуми : Внимание Измамник. Аз пострадах от него. Пазете се от него.

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Внимание Измамник. Аз пострадах от него. Пазете се от него. Аз изпищях от него. Надявам се да предпазя други от него.

#1 Потребителят е офлайн   bdenkov Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 42
  • Регистрация: 30-May 11

Публикувано: 16 June 2013 - 03:27 AM

Това му е Обявата. http://prodavalnik.c...cheta-i10423569 Представя се с името Ники. Отговаря на следните телефони 0877 85 85 09 и 0885 85 09 09. Много голям лъжец, измамник и клетвопрестъпник. Обикновенно обявата му е: три вълнисти папагала + клетка + две пойлки / едната от който ми я даде счупена и брак/ + две хранилки / едната от който счупена/ + 100гр. храна за вълнисти папагали всичко на цена 50лв. На 14 Юни 2013 год. в 19.30 часа купих от този търговец три вълнисти папагалчета + горните неща за 50лв. в 19.30 часа в близост до гара Подуене. Търговецът Ники дойде на трамвайната спирка с още едно момче на около 25-30год. Накарах търговецът Ники да ми се закълне по- неговите думи във всичко свято за него и в каквото пойскам, че трите папагалчета са здрави, че са на около една година, че им остават още 10 години живот, и че не са крадени. Търговецът Ники ми се закле във всичко това. Но днес в 03.00 часа по- малко от 36 часа след покупката едното женско папагалче умря от старост и болест. Ако видите една птица да кълве друга птица, то знайте, че здравата птица кълве болната птица. До този извод стигнах след три часа в разговори с ветеринарни специалисти по- мобилния. Чакам търговецът Ники да си изпълни клетвата и да ми върне парите. Един съвет от изпатил и прецакан. Не слушайте и не вярвайте на обещания и клетви от самозванци и капацитети, който ви питат по- телефона нали няма да ги продавате и нали ще се грижите за папагалите, а после казва, че бил ферма за папагали и не бил ги краднал. Шантава работа.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни