Dog.bg Форуми : жестоко отношение и липса на професионализъм в Централна ветеринарна клиника в София

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

жестоко отношение и липса на професионализъм в Централна ветеринарна клиника в София

#21 Потребителят е офлайн   arolins Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 30-September 13

Публикувано: 20 June 2015 - 02:59 PM

Аз единственият доктор от който останах с изключително добро впечетление беше доктор Бучков, той спаси моята Чара , когато я закарах през нощта с над 40 градуса температура.
Той и екипа с който работи са хора на които може да се има доверие.

Съжалявам, че не успях да избера за операцията да бъде доктор Златинов, но това отново го дължа на онзи мошеник , ни най-малко не се притеснявам да употребявам тази квалификация, защото в случая тя е изключително уместна, Мирослав Генов, който ни заблуди и каза, че доктор Златинов е отпуска и така изборът ни бе стеснен до Аглика Гюдорова, за което много съжаляваме, защото тя направи огромна рана на гърба на моето куче от катода на ножа при операцията.
Всъщност мисля, че Чара с тумора щеше да поживее още една година поне,но раната на гърба е това, което причини нейната смърт. Говорих с хирурзи от Пирогов и те ми казаха, че такава рана от изгаряне при операция е много опасна и може да предизвика сепсис и съответно смърт.

#22 Потребителят е офлайн   Антония777 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 15-August 15

Публикувано: 18 August 2015 - 06:51 PM

Съжалявам и съчувствам на всички за лошите неща, които са им се случили в тази клиника. Не мога ги коментирам, защото не съм специалист , а и не съм пряк участник в описаните събития.

Не мога, обаче да не напиша тук, на този етап колко съм доволна от клиниката. Кучето ни - френски булдог беше бутнат от кола , която му счупи таза и от ляво и от дясно. Заведохме го ЦВК и след направената снимка ни казаха,че трябва да се оперира и да му се сложат импланти. Лечението пое Д-р Войчев и въпреки лошите неща, които прочетох за клиниката, той ми вдъхна такова доверие,че оперирахме кучето там. Няколко часа след операцията , кучето стоеше на крака, на следващият ден след операцията, го изписаха и той ходеше самостоятелно, на петия ден след операцията - тичаше в градинката. Ще се опитам да приложа видео от петия ден, дано да се качи.
Другата причина, освен тази, Д-р Войчев лично спечели моето доверие, е тази,че знам от опит ,че 1 на 1000 да има недоволни от нещо, ще го напише в интернет , а останалите 999 доволни - няма да напишат. При положение,че през тази клиника са минали не хиляди, а десетки хиляди пациенти /всеки път , когато отида там - за 1 час минават около 10 пациента, освен онези на стационарно лечение/, то статистиката от само няколко случая с лош край, не е лоша.
Искрено се надявам и занапред, Д-р Войчев, който ни е вече и джи пи да се отнася така отговорно и със сърце, както и досега.

Няма да мога да прикача видеото, но ще трябав ад ми повярвате. Моят е-мейл е szkwarek1@gmail.com Който се интересува, може да ми пише.

Поздрави

#23 Потребителят е офлайн   Marinka7 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 263
  • Регистрация: 26-May 13
  • Gender:Female

Публикувано: 05 March 2016 - 04:19 PM

Ние мислехме да посетим дерматолога от ЦВК но .. още повече се обърквам и отчайвам,че няма кой да ни помогне и всеки си знае неговото :dh_188:

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни