Dog.bg Форуми : златни рибки

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

златни рибки

#1 Потребителят е офлайн   balgarija Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 21-September 12
  • Gender:Female

Публикувано: 24 June 2013 - 11:10 PM

днес намерих златните си рибки умрели.. каква може да е причината за смъртта им - водата им? сменях им водата през 2 най-много 3 дни, мама им дава всяка сутрин еднакво количество храна и затова не смятаме, че са починали от храната. Тати ми каза, че са починали заради водата щото е била мръсна - от недостиг на кислород. За други причини не се сещаме, вероятно аз ги убила??? :rf_011: :rf_011: :rf_011: :rf_011: :rf_011:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#2 Потребителят е офлайн   asito Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 80
  • Регистрация: 22-July 12
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 25 June 2013 - 08:51 PM

Златни рибки не се гледат в колба.На всяка златна трябва да се осигурят поне 30-40л вода.Аквариума трябва да има подходяща филтрация.Също така те предпочитат по-ниска температура на водата.Не даваш никаква информация почти,но според мен причините за смъртта на рибките ти може да са висока температура на водата,липса на изграден азотен цикъл,липса на кислород.Водата се сменя с престояла поне 24 часа.Веднъж седмично.Може и хлора да ги е убил ако сте наливали прясна вода.А може и от прехранване да са умрели.Има форуми за рибки-намери ги в нета и чети.Смъртта им не трябва да те отказва от хобито.Всеки начинаещ е минал през това.Успех.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни