Dog.bg Форуми : агресивно поведение

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

агресивно поведение

#1 Потребителят е офлайн   kiril89 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 01-September 11

Публикувано: 05 July 2013 - 07:57 PM

Здравейте.Моля за съвет и помощ.До сега нямах никакви проблеми с кучето ,но от няколко дни ,при доставянето на храна ,кучето започна да ръмжи всички членове на семейството.просто не можеш да стоиш до него в радиус от няколко метра ,то е неспокойно.Днес при опит за разходка,неговото поведение е агресивно към мен и по време на игра,която преди беше нормална,а сега просто си личи как то иска да доминира и става неспокойно.С големи усилия успях да го прибера вкъщи.Кучето не живее в апартамент ,а във собствена къщичка с оградено пространство.Кучето е на две години ,до сега не е проявявало агресия към никой,но постепенно тя започна да се проявява и към себеподобни.Отдавам я на факта ,че сега почва да пораства и иска да доминира над всички.С никакви действия не съм го провокирал до сега и не мога да си обясня това поведение.Всеки съвет ще е от полза .Благодаря.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#2 Потребителят е офлайн   fnqkhhhzzz Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 127
  • Регистрация: 26-February 11

Публикувано: 07 July 2013 - 12:12 AM

Първо се убеди,че няма някаква здравословна причина за държанието на кучето. Ако няма потърси специалист,за да ти обяси как да се държиш с него. Ако проявяваш несигурност към него и те е страх,че ще те ухапе,съвсем скоро точно това ще се случи :)

#3 Потребителят е офлайн   veskokrisi Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 09-July 13

Публикувано: 12 July 2013 - 05:51 PM

Показване на мнениетоkiril89, в 05 July 2013 - 07:57 PM, написа:

Здравейте.Моля за съвет и помощ.До сега нямах никакви проблеми с кучето ,но от няколко дни ,при доставянето на храна ,кучето започна да ръмжи всички членове на семейството.просто не можеш да стоиш до него в радиус от няколко метра ,то е неспокойно.Днес при опит за разходка,неговото поведение е агресивно към мен и по време на игра,която преди беше нормална,а сега просто си личи как то иска да доминира и става неспокойно.С големи усилия успях да го прибера вкъщи.Кучето не живее в апартамент ,а във собствена къщичка с оградено пространство.Кучето е на две години ,до сега не е проявявало агресия към никой,но постепенно тя започна да се проявява и към себеподобни.Отдавам я на факта ,че сега почва да пораства и иска да доминира над всички.С никакви действия не съм го провокирал до сега и не мога да си обясня това поведение.Всеки съвет ще е от полза .Благодаря.

Приятелю обърни се към <sazo> така се пише в форума

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни