Dog.bg Форуми : Дог Бордо

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (57 Страници) +
  • « Първа
  • 55
  • 56
  • 57
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Дог Бордо

#1121 Потребителят е офлайн   taipan Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 22-August 14

Публикувано: 23 August 2014 - 03:20 PM

прекрасно знам, че кучето не е дете. за сметка на това е член на семейство. и като такъв, ти натири предишното си куче в шубраците и сега ми разправяш истории от селски вечеринкиза родословия, изложби и награди. и какво ли още не....
а като не е пеавилно да въдиш мелези и си голям противник и философстваш тук, ти защо въди мелези с предишното и го натири на село? пожелавам ти успех с развъждането на това куче. очвидно имаш голям зор с въденията, целта ти е да изкараш някой еев да купиш нови камуфлажни гащи.
а иначе западните кучета те чакат теб, за да се докопат до твоята шампионка. хахахах
като гледам сред какви е станало шампион, за повече опит и титли следващия път го пусни на изложба със зайци и магарта. съвсем няма да има конкуренция.

#1122 Потребителят е офлайн   celevra Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 80
  • Регистрация: 01-March 10

Публикувано: 23 August 2014 - 04:34 PM

Нали ти казах колко си проста,защо продължаваш да се напъваш?Ще напълниш гащичките накрая.Защо не се представиш кой си или коя си?За да не ти изкараме кирливите ризи и на теб.Моя ли е вината че в БГ няма дог от Бордо по изложбите?Нека да има,бих се радвал.И толкова си кух/а че продължаваш да намилаш едно и също нещо.Аз не отричам че съм развъждал мелези,да развъждал съм и то само едно кучило.Признавам ,че е моя грешка.Питоподобното също не е на улицата ,а си го гледат много добре,съвестта ми е чиста.Ти и на изложба с магарета и зайци не можеш да отидеш.От армията ни дават камуфлажни гащи без пари,няма смисъл да купувам.И като си толкова отворена или отворен,представи се кой си или коя си.Едва ли, защото си осрана до ушите.Завиждаш ли ни?Радвам се.И още веднъж да ти кажа-неграмотна си.Вземи си оправи правописа,че с това писане ставаш още по-смешна.

#1123 Потребителят е офлайн   taipan Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 22-August 14

Публикувано: 23 August 2014 - 05:50 PM

гоче, очевидно не схващаш идеята, за какво иде реч. тя е следната:
не може да се вярва на човек, к без да му мигне окото изхвърля на улицата куче член от семейството си, за да го замени с по-нов , второ не може да се вярва на човек-развъдчик, к съешава кучката си/ мелеза си, за да изкара некой лев, и после почти да подарява мелезчетата
, к автоматично води до поредните изхвърлени или не добре гледани кучета.
трето. .. гоше, не може да се вярва на развъдчик ,к се предполага, че има читаво куче, но в миналото си е въдил старото си с цел да изкяри някой лев. приятелю, кучето не е крава да я доиш да дава мляко и да го продаваш. четвърто - не може да се вярва на развъдчик, к не е регистриран като такъв и още преди кучето да е достатъчно пораснало и доказало качествта си, вече да прави планове за плодене развъждане и печалба.

#1124 Потребителят е офлайн   celevra Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 80
  • Регистрация: 01-March 10

Публикувано: 23 August 2014 - 05:57 PM

Оф ама ти наистина си изключително зле.Кой те кара да му вярваш ,бе?! Точно такива като теб по-добре да не ни вярват и да стоят далече.Я се гледай себе си и не ни занимавай с простотиите си.Който разбира и се интересува от Дог от Бордо да заповяда.С останалите(особено с тъпанари) не ни се занимава.Никой не е започнал с родословно куче.Много хора ,включително и сегашните легитимни развъдници в даден етап от живота си са имали не родословни кучета и са ги развъждали.Това не е грях и няма защо да се срамуваме от това.Човек се учи до като е жив.Ходи да си ръсиш простотиите другаде.Или ми ела на гости да ми ги кажеш в очите.Страхливец :wb_052:

#1125 Потребителят е офлайн   celevra Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 80
  • Регистрация: 01-March 10

Публикувано: 23 August 2014 - 06:06 PM

Колкото до поколението на Зита-мога да ти дам координати на всичките 8 собственика на кучетата,за да говориш с тях дали са изхвърлени на улицата и как се гледат.Но няма да занимавам хората с такива като теб.Под нивото ми е.Гарантирам ти обаче,че са по-добре гледани и от теб.И щом си толкова запозната с Георги и с живота му би трябвало прекрасно да знаеш това.Най-малкото познаваш собствениците на поне две от тях.Така,че не ми се прави на много отворена,а поработи над интелекта си.

#1126 Потребителят е офлайн   Мария Сербезова Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 15-July 15

Публикувано: 15 July 2015 - 09:46 AM

Здравейте, казвам се Мария :) приятно ми е да се представя пред други почитатели на тази уникална порода. Както и да представя на вашето внимание нашите бебета, притежаващи родословие :) И чакащи любящи стопани.
Майката и бащата /на последната снимка/ са закупени от чужбина /експортни родословия, вписани в племенната книга на БРФК/, гледам ги от бебета и смело мога да заявя, че породата е уникална по рода си. Не познавам по-интелигентни и отдадени на стопаните си кучета, макар в годините да съм отглеждала различни породи.
Та здравейте и от нас :)

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#1127 Потребителят е офлайн   mik Икона

  • Breeding for Quality,NOT Quantity
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2631
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 15 July 2015 - 09:56 AM

Г-жо Сербезова , не мисля , че начина по който се отглеждат тези кученца бихте открили нормални стопани за тях !
Това не са ПРАСЕТА !

Кучета са социални животни !
Може да греша за което се извинявам предварително ако е така , но кученцата изглежда по - скоро като гончета от колкото като Дог де Бордо .

Успех все пак ! Никога не е късно да кастрирате майката за да спре това деградиране на породата .


#1128 Потребителят е офлайн   Мария Сербезова Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 15-July 15

Публикувано: 15 July 2015 - 10:08 AM

Кучетата ми не са прасета!!!!! Отглеждам ги в апартамент, стпанисваме язовир, където прекарват уикендите на воля!
п.п. извинението се приема!
п.п.1 аман от хейтъри
п.п.2 спрете безразборното разплождане на кучета без документи, отглеждани в клетки и свинарници
п.п.3 кучетата притежават и експертни оценки в допълнение към родословията си

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#1129 Потребителят е офлайн   mik Икона

  • Breeding for Quality,NOT Quantity
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2631
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 15 July 2015 - 10:19 AM

Вие сигурна ли сте,че бащата също е Дог де Бордо ?

Кученцата страшно много наподобяват Гонче !
Обикновено по язовирите и пълно с различни кучета и ми се струва , че тук или някой пес от съседната верига е прескочил или има невероятна несъвместимост на гените и се е получил разпад тъй като тези кученца определено са с много лошо качество . Имат нетипични глави за породата , а също така и анатомически са доста далеч като конструкция от Дог де Бордо !

Да се надяваме , че съвестта ще ви проговори и ще вземете мерки , но това тук определено не е Дог де Бордо или поне не качествено такова .

Жалко ... ето така се съсипват разкошни породи .


#1130 Потребителят е офлайн   Мария Сербезова Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 15-July 15

Публикувано: 15 July 2015 - 10:29 AM

И майката, и бащата притежават отлични оценки /за да се стигне до одобрена връзка/,
моля да ме осведомите от къде черпите своя богат опит и експертно мнение по отношение на породата, или поведението ви се диктува от чиста българска злоба?
снимка 1 и 3 - Eldorado - sire
снимка 2 - Deaynira - dam

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#1131 Потребителят е офлайн   mik Икона

  • Breeding for Quality,NOT Quantity
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2631
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 15 July 2015 - 10:32 AM

Г-жо , говорим за кученцата ! За родителите е ясно, че са Дог де Бордо , но кученцата определено НЕ са !
Успех в продажбата на кутретата , но поне не ги обявявайте като Дог де Бордо , осквернявате породата .
Надявам се да правите разлика между Дог де Бордо и Гонче ?!?
Успех !


#1132 Потребителят е офлайн   Мария Сербезова Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 15-July 15

Публикувано: 15 July 2015 - 10:38 AM

кученцата НЕ са дог от бордо, само майка им и баща им!!! логиката ви надхвърля разумни граници. :ba_025: :ba_025: :ba_025: :ba_025:
хейт,хейт,хейт!!!
надявам се, днес ви е пълноценен ден :rc_036:
и моля за отговор на въпроса ми на какво се основава вашата "експертна" оценка
p.p. вече не се нуждая от отговор, установих, че сте професионален хейтър... по цял ден редите хората из форума /и не само този/ и плюете отрова насам натам. Арогантността, злобните нападки и комплексите ви явно са добре познати из активните форумци. На няколко пъти срещнах и термина "миленини" работи ...
http://forum.dog.bg/...er_posts&mid=22

Това мнение е редактирано от Мария Сербезова: 15 July 2015 - 12:55 PM


  • (57 Страници) +
  • « Първа
  • 55
  • 56
  • 57
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни