Dog.bg Форуми : Zloqdo pomeran4e

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Zloqdo pomeran4e

#1 Потребителят е офлайн   Icku Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 13-July 13

Публикувано: 13 July 2013 - 07:05 AM

Zdraveite
Sujelqvam 4e vi pisha na latincia, no mi sa mi se precakali bg shriftovete.
Otnosno temata. Zna4i predi sedmica si vzehme s moita priqtelka edno sladko malko bebe pomeran4e(toq put e pomeran, 4e minaliq ni izlugaha i stana mini shpic :D ). To e na dva meseca to4no. Mnogo e unikalno,umno doka4livo i igrivo.Daje po skoro si e agresivno s kompleksi i hape nared, no tova mu e 4ara. Kazva se Ahil (nqmashe kak da ne e ne6to grumko). Otnosno prolema s hraneneto. Ima apetit, no kum vsi4ko drugo osven suha hrana. Vzehme mu Roayl Canin Junior za small dogs, no ne iska da e qde ili pone mnogo malko, sled tova mu vzehme Advanced Starter neq kato 4e li e hapvashe den i polvina i toalno sprq, a v4era mu vzehme i Roayl Canin Intestinal, zashtoto ima leko raztroistvo. Vsi4ko tova e po preporuka na doktora ni i az znam, 4e hranite naistina sa hubavi, no ot v4era totalno sprq da qde suha hrana. Mnogo e gladen. Dadohme mu konservi4ka na royal kanin za zahranvana i poneje mu davame hap4eta mu gi meshim s mnogo mnoog malko kiselo mlqko strito s hap4etata. Zan4i vsi4ko omita, dori iskashe da mi qde ot qbulkata i slivite, no samo kato pomerishi suhata hrana i dava nazaden 5 kra4ki.
Mnogo sme pritesneni i trusim suvet, Imate li nqkakva ideq kak moje da go nakarame da e proqde. Ina4e vupreki , 4e se hrani malko, Ahil e dosta buen i aktiven :)

#2 Потребителят е офлайн   nevermind_177 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 16
  • Регистрация: 04-December 12

Публикувано: 19 July 2013 - 10:12 AM

Здравейте,

и аз имах същите проблеми с моят принц. Той от малък яде Royal Canin Junior, по едно време почна да отказва. Глезене си е това, започнах да му взимам купичката с храната, ако не иска да я яде преди да изляза и на втория ден почна да я хапва пак, сега предимно с нея се храни. Предполагам, че и Ахил само се инати :)

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни