Dog.bg Форуми : Проблем при търсенето на мопсче

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Проблем при търсенето на мопсче Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 15 July 2013 - 11:54 PM

Тъй като става все по-разпространено модовете да трият неудобните според тях теми, пускам тази тема в този раздел, защото в породният форум тя просто изчезна...
gery_dobreva си търсеше мопсче.

Показване на мнениетоgery_dobreva, в 08 June 2013 - 08:41 PM, написа:

Здравейте, регистрирах се във форума, защото си търся пясъчно женско мопсче от развъдник. Вчера моята любима Джинджър беше буквално уморена пред очите ми с ваксина против бяс. Просто не мога да свикна с мисълта, че я няма и искам да си зема веднага нов мопс. Джинджър я взех от едно прекрасно семейство, но този път искам да съм сигурна в здравословното състояние на кучето си. Надявам се на бързи отговори от развъдници или от хора, които скоро са си взели мопи от такъв.


Получи съвет:

Показване на мнениетоsvetamops, в 09 June 2013 - 09:07 AM, написа:

Маргарита Христова http://www.mops-baskervil.com/
0898314079

Ивелин Николов 089840679

Йордан Йорданов
08958310033

Даниел Димитров
0899530051


Съжелявам за Вашата загуба,много нелепо,тя по скоро получи алергична реакция и защо лекари не реагирали не знам. Проверете в тези развъдници ,ще си вземете гарантирано здраво кученце.


Взе си кученце:

Показване на мнениетоgery_dobreva, в 09 June 2013 - 07:55 PM, написа:

Пиша ви за да се похваля - днес ходихме до Добрич и взехме едно сладко женско мопче от Ивелин Николов. Прибрахме се преди 2 часа - разходихме се около блока, дори успяхме да се изпишкаме там, сега и показваме апартамента. И тримата сме много щастливи, взехме и и легълце.



Получи похвали и съдействие:

Показване на мнениетоMagDeIv, в 12 June 2013 - 07:31 PM, написа:

Показване на мнениетоgery_dobreva, в 09 June 2013 - 07:55 PM, написа:

Пиша ви за да се похваля - днес ходихме до Добрич и взехме едно сладко женско мопче от Ивелин Николов. Прибрахме се преди 2 часа - разходихме се около блока, дори успяхме да се изпишкаме там, сега и показваме апартамента. И тримата сме много щастливи, взехме и и легълце.


:smile: По-скоро,аз само помогнах на това хубаво семейство да си намерят мопсче .Не ми е кой знае колко голяма заслугата ... :ba_025:Да ви е жива и здрава малката сладурана и да ви радва дълги години !!!


Но, след това проблем:

Показване на мнениетоgery_dobreva, в 12 July 2013 - 03:53 PM, написа:

Здравейте, за съжаление имаме неприятно развитие на нашата истирия. Днес на нашето мопсче, което взехме преди месец от Ивелин Николов му беше поставена диагноза Медиална луксация на двете задни крачета. Състояние за което аз имам съмнения откакто взехме кученцето. За да се оправи се налагат 2 операции. Просто незнам как да реагирам при тази ситуация. Потърсих развъдник с идеята да си взема здраво куче, тъй като загубата е много тежка и сега за семейството ми, а се оказах част от голямата лъжа при продажбата на кучета в България.


Клуба се загрижи:

Показване на мнениетоmd_baskervil, в 12 July 2013 - 10:56 PM, написа:

Показване на мнениетоgery_dobreva, в 12 July 2013 - 03:53 PM, написа:

Здравейте, за съжаление имаме неприятно развитие на нашата истирия. Днес на нашето мопсче, което взехме преди месец от Ивелин Николов му беше поставена диагноза Медиална луксация на двете задни крачета. Състояние за което аз имам съмнения откакто взехме кученцето. За да се оправи се налагат 2 операции. Просто незнам как да реагирам при тази ситуация. Потърсих развъдник с идеята да си взема здраво куче, тъй като загубата е много тежка и сега за семейството ми, а се оказах част от голямата лъжа при продажбата на кучета в България.
Моля свържете се и с мен в качеството ми на ОРД.Искам да знам името на кучето,номера на чипа,кои са родителите и развъдника от който е произведено кучето.Бих искала да знам и как е поставена диагнозата.Добре е да потърсите и второ лекарско мнение.Дайте ми телефон за да ви се обадя и ще обсъдим как да постъпите.

User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#2 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 15 July 2013 - 11:55 PM

Показване на мнениетоsvetamops, в 13 July 2013 - 10:24 AM, написа:

Получих пълна информация ,кучето не е клубно и не от нашите.В по горен пост от 12 юни 2013 ,Ивелин просто помогнал да си намерят кученце.Аз се чувствам виновна защото съм подвела жената,пратих я при развъдчик ,а ето какво стана.


Жената се оплака:

Показване на мнениетоgery_dobreva, в 13 July 2013 - 11:51 AM, написа:

Т.е. Ивелин просто ни е продал кучето и ни е излъгал, защото той твърдеше други неща при продажбата.


И други искаха да разберат какво се е случило:

Показване на мнениетоShiBumi_GirL, в 13 July 2013 - 08:10 PM, написа:

Т.е е продадено кученце без документи от развъдчик?
Разкажете повече подробности.


Но....темата отиде в кофата... Аз обаче си я пазя. Някак имам усет вече, кой пост или коя тема ще "хване крака" в един момент.
Това, че темата е изтрита не знам по каква причина е, може би svetamops, като мод, може да обясни.
Ще помоля Гери да пише тук, където постове и теми не изчезват.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#3 Потребителят е офлайн   svetamops Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1898
  • Регистрация: 26-September 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 16 July 2013 - 08:10 AM

Да ,аз ще поясня, темата е създадена за клубни мопсчета. Аз проверих случая и стана ясно че кучето е не от нашите ,затова прицених че не и е място там.Ако беше продадено клубно болно мопсче темата щеше да бъде запазена и развита.
User's Signature

Качена снимка

www.bullgary.com
www.kingonaleash.com

#4 Потребителят е офлайн   valnata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 28-January 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 16 July 2013 - 09:05 AM

.

#5 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 16 July 2013 - 09:56 AM

Показване на мнениетоsvetamops, в 16 July 2013 - 08:10 AM, написа:

стана ясно че кучето е не от нашите

Чудесно. Но така, както в този раздел има тема за борсите и други измамници, продаващи болни кучета, така и тази тема може да бъде "развита" тук. Да се опише случая, както и мястото, от което да не се купуват (болни) мопсчета. Ще е полезно предупреждение.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#6 Потребителят е офлайн   desi79 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Испания

Публикувано: 16 July 2013 - 11:26 AM

Показване на мнениетоsvetamops, в 16 July 2013 - 07:10 AM, написа:

Да ,аз ще поясня, темата е създадена за клубни мопсчета. Аз проверих случая и стана ясно че кучето е не от нашите ,затова прицених че не и е място там.Ако беше продадено клубно болно мопсче темата щеше да бъде запазена и развита.

А това,че член на клуба е съдействал при продажбата на кучето не Ви ли притеснява ? Или темата се изтри ,защото не е удобно да се споменават имена свързани със клуба ?
User's Signature


Никой не може да те накара да се чувстваш посредствен без твоето съгласие.
Елинор Рузвелт

#7 Потребителят е офлайн   GAG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1034
  • Регистрация: 11-May 09
  • Gender:Female
  • Location:VT

Публикувано: 16 July 2013 - 02:07 PM

Я съдействал... я плодил неродословни... кой да ти каже... Само Ивелин Николов знае какво е било... но пък явно не се е притеснил умишлено да заблуди жената, че й е продадено родословно...

Bushkata, впечатлена съм от това, колко добре се ориентираш какво щеше да стане с темата за поредните забъркани свинщини!
User's Signature

We make a Living by what we get... We make a Life by what we give...

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни