Dog.bg Форуми : Продавам, разменям, подарявам

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (52 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Продавам, разменям, подарявам

#1 Потребителят е офлайн   insult Икона

  • свободен радикал
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3974
  • Регистрация: 04-November 05
  • Gender:Female

Публикувано: 09 November 2007 - 03:27 PM

Тук всеки от нас има възможност да продаде, размени или подари кучешките аксесоари, козметика, принадлежности или играчки, които не му трябват вече, но са в достатъчно добро състояние, че някой друг да ги използва.

Как става?

-Представете тук това, което имате в излишък - какво е, откъде е, за какво служи, каква е първоначалната му цена...
-Ако го разменяте или продавате, можете да напишете какво ви интересува вас или ориентировъчна цена.
-Ако имате възможност - сложете снимка и линк към място, където е описан продуктът /някакъв нет-магазин или страничка на производителя/.

Уговорките стават на лични, макар, че може би ще е правилно ако има уточняващи въпроси да са във форума.

Надявам се темата да бъде полезна за всички. Още подробности има тук.
User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   Admin Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 726
  • Регистрация: 16-March 06

Публикувано: 09 November 2007 - 03:31 PM

Без продажба или подаряване на живи животни в тази тема. Това е тема за потребителите и това, което те могат да предложат - мястото на търговците не е тук.

#3 Потребителят е офлайн   insult Икона

  • свободен радикал
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3974
  • Регистрация: 04-November 05
  • Gender:Female

Публикувано: 09 November 2007 - 04:25 PM

Започвам аз с малко козметика...

---------------------------------------------

Продавам / заменям 1 галон *3,78л.* неотварян All Systems Whitening & Brightening Shampoo
Качена снимка
-Шампоанът се препоръчва за черни, бели, сребърни и кремави цветове кучета.
-Води се от типа "супер-клийнинг".
-Разрежда се 10:1
-Не оцветява.
Още инфо има тук.
Купила съм го за 55Е - искам му пак толкова.

----------------------------------------------

Продавам / заменям отворени по 1 галон /без около 500мл всеки/ PET SILK Midnight Black Shampoo & Conditioner

Качена снимка
-За черни кучета.
-Разрежда се 16:1.
-С коприна, витамин Е и растителни масла.
Midnight Black Conditioner
Midnight Black Shampoo
Купила съм ги за 110Е всеки, използвани са, имат по около 3-3,2 литра всяко шише, искам им 150Е заедно.

-----------------------------------------------

Продавам / заменям неупотребяван 300мл. Pet Silk Liquid Silk Serum
Качена снимка
-С витамин Е, пантенол и разни други работи.
-За мека и бляскава, здрава козина.
-Не отнема обема и не омазнява.
-Финиш спрей пред ринга.
Pet Silk Liquid Silk Serum
Купих го за 40Е, искам му пак толкова.

-----------------------------------------------

Заменям / подарявам използвани продукти All Systems и Bio Groom.
Качена снимка
На All Systems - маслото и протеиновия балсам за него,
на Bio Groom два спрея за разресване и овлажняване.

------------------------------------------------

Какво би ми потрябвало на мен?
-Киноложка литература над средното ниво на английски, руски и български;
-Ниска, но голяма маса за груминг;
-Ножове за бръснене /нови или употребявани/ за машинка Мозер;
-и какво ли още не...

Ами засега това е, че ме мързи да ровя какво още имам  ;) Много ще се радвам идеята да хване дикиш и тази тема да е полезна за всички ни...
User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 09 November 2007 - 04:45 PM

Аз нямам какво да предложа, но приемам предложения за дрешки - ако имате умалели такива, аз имам дребосък, който искам да облека.  ;)
п.п. За куче става дума - Точка. Размер ... ми дребна, котките ми са колкото нея, тя е само по-дългокрака.
Търся й дрешка с дълги ръкави за всички лапи, затворена и на корема, т.е. максимално затворена. Ватирана, за студ и една шушкава - само за дъжд.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#5 Потребителят е офлайн   Елен Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1345
  • Регистрация: 03-August 04
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 09 November 2007 - 05:04 PM

Mетален нашийник, два реда верижка, с големина за немска овчарка. Не мога да го използвам защото ще накъса гривата на врата на черните, а е много красив и не ми се иска да стои неизползван. Заменям го за повод /само че имам изисквания към повода/ или го подарявам на някого с красиво куче, срещу снимка на красавеца/цата с нашийника
User's Signature

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   Anelly Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 686
  • Регистрация: 17-January 07
  • Gender:Female

Публикувано: 09 November 2007 - 08:03 PM

Цитат

Продавам / заменям 1 галон *3,78л.* неотварян All Systems Whitening & Brightening Shampoo
Купила съм го за 55Е - искам му пак толкова.


Купувам. ;)

#7 Потребителят е офлайн   mil_ Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 11311
  • Регистрация: 04-October 04
  • Gender:Male
  • Location:София, Борово

Публикувано: 10 November 2007 - 07:26 AM

Подарявам: (Обещано е вече)
Bio Groom Super Cream Coat Conditioner
Балсам концентрат
Качена снимка
Кратко описание
Използван, гребнала съм два пъти по лъжица, оригинално тегло 450 г, в момента тежи 456 г с опаковката.
Доста безмислен за късокосместо куче.
Длъжна съм да кажа, че не помня кога съм го купила, отдавна беше, а на опаковката има всичко друго, но не и срок на годност. Надлежно съхраняван в хладилник.

Подарявам: (Обещано е вече)
Изложбен повод найлон (е, изкуствен текстил) за едро куче. Неупотребяван. Подходящ примерно за нашийник тип змийски зъб. Имам два - тъмно кафяв и черен. Подарявам го, защото след това си намерих кожен такъв в идеален риджбекски цвят. Единият ще запазя за резерва, другият (по избор) подарявам, купени са от Евро дог шоу Загреб тази година.
От едната страна има ръкохватка, от другата - фин карабинер хром. Лентата е плоска, широка 10 мм, дълъг 60 см. Идеалната дължина за едра порода така, че да не навиваш в ръката си цяла топка повод. Лентата е мека и гъвкава, не реже ръцете, но изглежда здрава.

ПП: Тъй като получих няколко запитвания вече прилагам снимки и пояснявам:
1. Това е само повод, трябва да имате подходящ нашийник. Аз използвам такъв повод в комбинация с нашийник - верижка, както е показано на третата снимка.
2. Според мен е идеален за нюфаундленд и изобщо голямо черно куче. В комбинация с верижка змийски зъб - за далматин или друга късокосместа порода. На Евродог Шоу всички късокосмести бяха с такива нашийници и повод колкото може по-незабележим, който лесно се скрива в ръката.
3. Според мен не е подходящ за самоед, поне аз не бих сложила черен повод на бяло куче, но вие си преценете. От друга страна пък ако водите, облечени в тъмни дрехи, може би черен повод ще бъде по-незабележим от какъвто и да било друг, знам ли.
4. За дребна порода ще е къс, добър е за високо животно. Винаги съм имала проблема, че поводите, които намирам тук, са прекалено дълги, пречат ми, трябва да ги навивам половин час в шепа, после все нещо виси изпод ръката ми, а тази дължина изобщо не ми трябва. Докато с този високото куче хем може да се движи свободно, хем нямам тези проблеми.
5. Нищо му няма на качеството, добро си е. Такъв повод трудно ще намерите тук, макар че не е особено скъп, тъй като е от изкуствена материя - струваше 5 евро, но както вече казах, аз го подарявам. Не искам у дома да се подмята нещо, което може да свърши добра работа на друг. Единственото ми условие е да дойдете да си го вземете  ;)

Прикачени файлове



#8 Потребителят е офлайн   kai_tina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1199
  • Регистрация: 02-February 06
  • Gender:Female
  • Location:София. Долината на малините

Публикувано: 10 November 2007 - 09:36 AM

Цитат

Аз нямам какво да предложа, но приемам предложения за дрешки - ако имате умалели такива, аз имам дребосък, който искам да облека.  ;)
п.п. За куче става дума - Точка. Размер ... ми дребна, котките ми са колкото нея, тя е само по-дългокрака.
Търся й дрешка с дълги ръкави за всички лапи, затворена и на корема, т.е. максимално затворена. Ватирана, за студ и една шушкава - само за дъжд.

Подарявам:
Това е което мога да ти предложа като временен вариант, докато намериш нещо по-удачно.
Купила съм го миналата пролет.
На втората снимка се вижда колко съм го надплела, защото не ставаше за дакела. Оригинала е оранжевото със зелени раета, жълтото се разшива и мисля, че е ок. Единственото, което е неудобне трудно съне. Ние нямаме парно (май и ти) ако има къде да се суши на радиатор, мисля, че ще свърши работа.

Прикачени файлове


User's Signature

"За величието на една нация, и моралния й прогрес може да се съди по отношението й към животните" - Махатма Ганди

http://forum.dog.bg/...0-%D1%82%D0%B8/

#9 Потребителят е офлайн   misheto7 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 845
  • Регистрация: 24-November 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 10 November 2007 - 10:28 AM

Продавам триминг нож като този тук последния на страницата.Мисля ,само че е по-големия вариант ,а по дългите зъбци.Аз съм го купила за 18 лева ,но му искам 12 ,тъй като не е в кутията си.Не е използвам нито един път,тъй като след като го купих установих,че не подходящия гребен за нас

#10 Потребителят е офлайн   Anelly Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 686
  • Регистрация: 17-January 07
  • Gender:Female

Публикувано: 10 November 2007 - 10:53 AM

Цитат

Изложбен повод найлон (е, изкуствен текстил) за едро куче. Неупотребяван. Подходящ примерно за нашийник тип змийски зъб. Имам два - тъмно кафяв и черен. Подарявам го, защото след това си намерих кожен такъв в идеален риджбекски цвят. Единият ще запазя за резерва, другият (по избор) подарявам, купени са от Евро дог шоу Загреб тази година.
От едната страна има ръкохватка, от другата - фин карабинер хром. Лентата е плоска, широка 10 мм, дълъг 60 см. Идеалната дължина за едра порода така, че да не навиваш в ръката си цяла топка повод. Лентата е мека и гъвкава, не реже ръцете, но изглежда здрава.
Ако си открия фотоапарата в обозримо бъдеще ще приложа снимка, много е подобен на това (само лентата е една идея по-широка):


mil_, дали ще е подходящ за нюфаундленд? В момента нямам подходящ изложбен повод и ми трябва такъв (не държа да е супер качество), но поне да можем да тренираме с него.
Вярно, куч е на крехката възраст 7 месеца, но е висок и доста тежък - сигурно вече има 60 кг. Не се решавам да поръчам от някой сайт, защото без да съм видяла повода не мога да преценя дали ще ми върши работа.

#11 Потребителят е офлайн   Bini Икона

  • Over the rainbow
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 13-January 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 21 November 2007 - 09:58 PM

Пфу, жалко, че е обещат изложбеният повод. Е, ние продължаваме да търсим и да се надяваме. В България не продават хубави изложбени поводи, много гадно. :- Ако нещо се откаже човека, ние сме тук и чакаме. :blink:

#12 Потребителят е офлайн   bellissima Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1236
  • Регистрация: 14-October 05
  • Gender:Female
  • Location:Varna

Публикувано: 22 November 2007 - 12:21 AM

Аз предлагам ето този метален нашийник, който е в отлично състояние. Предполагам ще стане на някое тънко вратле, защото ако съм успяла да премеря диаметъра му правилно е 31-32 см. Иска ми се да го заменя за някоя дрешка, която може да стане на вече пораснало йорки

#13 Потребителят е офлайн   bellissima Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1236
  • Регистрация: 14-October 05
  • Gender:Female
  • Location:Varna

Публикувано: 22 November 2007 - 12:23 AM

B)

#14 Потребителят е офлайн   mik Икона

  • Breeding for Quality,NOT Quantity
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2631
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 22 November 2007 - 02:10 AM

1.Продавам две пособия за КЛИКЕР тренинг закупени от Германия !
Оказа се,че си имам свои за които бях забравила и преди около 2 месеца закупих тези два без въобще да е имало нужда и сега събират прах в шкафа.
Закупила съм ги за по 10 бройката или т.е. около 20 лева.
Ще се радвам ако получа по 10 лева за бройка.
Разопаковани са за да не тежат много заедно с опаковките в багажа за самолет,но не са използвани.

#15 Потребителят е офлайн   bonboni Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5760
  • Регистрация: 19-June 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 06 December 2007 - 12:26 PM

На някой да му е останало случайно от бебета мляко и да не трябва повече за неговите мъници.

http://dog.bg/forum/...ic,11807.0.html
User's Signature

"Някои хора са като 1 стотинка - двулицеви и не струват нищо!! "

Качена снимка MASTERPIECE OF BALKAN-NEWFOUNDLAND KENNELКачена снимка

#16 Потребителят е офлайн   Nadq And Karma Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1634
  • Регистрация: 10-January 07
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 19 December 2007 - 10:55 AM

Продавам две четки за дългокосместо куче с метални зъбци.Купени са за ротвайлера ми, но почти не са ползвани.Цената на двете четки е 10 лв, като едната е с редки зъбци, а другата с по-гъсти.Четките са качествени и запазени.Разбира се, възможно е, ако искате да купите само едната.Няма да ви взимам допълнително за пощенските разходи. ;D
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
User's Signature

Представете си само каква тишина щеше да настане,
ако хората говореха само това, което знаят.

#17 Потребителят е офлайн   insult Икона

  • свободен радикал
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3974
  • Регистрация: 04-November 05
  • Gender:Female

Публикувано: 19 December 2007 - 03:58 PM

Ей, съвсем я забравих тая тема  :huh:!
Само да кажа, че от моите неща са останали за подаряване или размяна само маслото и балсама към него на Ол системз.

Иначе намерих при местенето още и два гащеризона за средно-голямо /45-55см/ куче със структурата на пудел. Ако някой го интересуват ще ги снимам.

Продълавам да се интересувам от купуване или иразмяна на киноложка литература.
User's Signature

Качена снимка

#18 Потребителят е офлайн   bellissima Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1236
  • Регистрация: 14-October 05
  • Gender:Female
  • Location:Varna

Публикувано: 19 December 2007 - 04:56 PM

Цитат

Само да кажа, че от моите неща са останали за подаряване или размяна само маслото и балсама към него на Ол системз.


Продълавам да се интересувам от купуване или иразмяна на киноложка литература.

По принцип на мен могат да ми влязат в употреба,но нямам какво да предложа в замяна за търсените от теб неща

#19 Потребителят е офлайн   lusi_ta Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 434
  • Регистрация: 28-September 07
  • Location:LUBIMETZ

Публикувано: 30 December 2007 - 02:15 AM

Купихме на моя паляк ново яке ама докато решим да и го облечем то и стана малко. Сега е чисто ново и хем не и става,хем няма какво да го правя!
Да си прехвърля поста,че има издразнени! ;)

#20 Потребителят е офлайн   Дури Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7742
  • Регистрация: 25-October 05
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 01 January 2008 - 08:01 PM

Купувам избелващият шампоан за дългокосмести кучета на Ол Системс ( този от 500 мл.)
Някой да предлага..?

  • (52 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни