Dog.bg Форуми : Предлагам разходки на кучета

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Предлагам разходки на кучета

#1 Потребителят е офлайн   LooneyToon Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 21-July 13

Публикувано: 21 July 2013 - 09:32 PM

Казвам се Васко, на 18 години съм и предлагам разхождане на всякакви породи и размери кучета според изискванията на стопаните си. Аз лично имам хъски, голямо и здраво, на 6 годинки, с което бих казал че съм натрупал достатъчно опит, за да мога да се справям с всякакви ситуации, тъй като може би знаете, че хъскитата не са от най - кротките кучета. :) Обичам всякакви кучета, не изпитвам никакъв страх и ми е все едно дали ще 5 или 80 кг. Разходките ще са по Ваши изисквания, като нямам проблеми с дълги разходки из целия град. Много обичам кучета и гарантирам безупречно отношение към тях. Районите, които обхващам са следните: Хладилника, Стрелбище, Иван Вазов, Гоце Делчев, Манастирски Ливади, Борово, Красно Село, Лозенец. Ако съм изпуснал някой междинен се извинявам, просто попитайте.

И като допълнителна информация, най - дългата разходка досега в града с моето хъски, ни е била 16 километра. Определено нямам проблем с физическата страна на нещата. :)

За контакти - тел. 0877992620, skype - looneytooned
Цена - 5 лв/час

ПС. Извинявам се ако темата не е подходяща за тук, ако е така я изтрийте. ;)

#2 Потребителят е офлайн   troli Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 18-January 14

Публикувано: 19 January 2014 - 10:35 PM

Ако сте с динамично ежедневие и нямате време да отделите на своя любимец нужното време - ние сме насреща!

Ще дойдем до дома Ви, ще разведем кучето Ви и ще го върнем минимум след 1 час.

Разгледайте и сайта ни: http://bestconsult.pro
тел: 0898990404

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни