Dog.bg Форуми : Тити и Кики

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Тити и Кики две игриви кукли, спешно търся приемн дом

#1 Потребителят е офлайн   PURSY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3215
  • Регистрация: 12-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 02 August 2013 - 01:47 PM

Двете малки кукли Тити и Кики ги прибрах от улицата преди месец. Вече са с бебешка ваксинка, на 15.08 им предстои втора.
Тити е едно от бебетата на котка в квартала, която храня и която не успях да кастрирам. Едното бебе го отровиха, беше близначето на Тити:(, другото е още навън с мама, а Тити беше се отдалечила от тях, когато са ги изгонили от мазето и вероятно се е изгубила. Две денонощия пищя от двигателите на различни коли, накрая се премести в двигателя на един джип, и понеже е по-висок, успяхме да я извадим. Късметлийче излезе.
Кики стоеше пред рампата на голям магазин до нас и плачеше, а щом я повиках, веднага дойде и взе да ми се гали. Е, не можах да я подмина, нищо, че вече имах 7 котки вкъщи, сега вече са 9 :) Кики има осиновители, които ще си я вземат, щом се върна на 20.

Но се налага да пътувам, затова търся спешно приемен дом от 10.08 до 20.08. Осигурявам храна и тоалетна. Котаранките са с хигиенни навици, много са добри, Кики е кротушанка, Тити по цял ден сама си играе с котешките играчки. Става дума за София.
За Тити търся и дом!
Тити е черно-бялата, казва се всъщност Нефертити, защото е много грациозна, а Кики е резервирана:). Тя е с двуцветната муцунка:)
https://www.facebook...09762291&type=1

#2 Потребителят е офлайн   PURSY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3215
  • Регистрация: 12-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 05 August 2013 - 12:12 PM

Все още не съм намерила приемен дом за Тити и Кики , а става дума само за 10 дни. :( Котетата са при мен, ваксинирани с 1-ва ваксинка, с хигиенни навици, но наистина майка ми няма как да се справи с гледането на 10 котки :( , а и не мога да сложа малките при другите котки, защото наскоро ми почина едната персийка от панлевкопения и за малките може да е фатално, ако се заразят. Кики е една кротушанка, а Тити по цял ден си играе сама с каквото намери:)
Много са забавни и ще ви донесат само положителни емоции:)

#3 Потребителят е офлайн   PURSY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3215
  • Регистрация: 12-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 29 August 2013 - 01:44 PM

Ползвах един хотел за котки и останах доволна, жената ги гледа в дома си, много е съвестна, много е чисто и котетата си обикалят на спокойствие. Ако някой се интересува, може да ми пише да му дам контактите.

#4 Потребителят е офлайн   PURSY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3215
  • Регистрация: 12-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 August 2013 - 11:16 AM

ето го хотелът

https://www.facebook...234714269900783

Феликс е моят красавец, чувстваше се като у дома си, малкият нахалник:)
Хубавото е, че няма навалица от котки и е много спокойно и чисто

https://www.facebook...&type=1&theater

#5 Потребителят е офлайн   PURSY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3215
  • Регистрация: 12-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 10 September 2013 - 11:59 AM

Жената, която ми писа, че иска да осинови Кики, излезе несеризона и повече не ми пише и не ми отговаря. Не се учудих, макар, че доста хубаво писмо ми беше написала. Кики вече не е резервирана.
И двете котета са при мен, прибрах и братчето на Тити-Тото, но за него ще пусна нова тема.
За всички търся дом.
Котетата са с първа ваксина.
Това е линк към новото им албумче с актуални снимки.

https://www.facebook...09762291&type=1

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#6 Потребителят е офлайн   PURSY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3215
  • Регистрация: 12-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 25 October 2013 - 10:02 AM

Тити и Кики са все още при мен.
Но се появи проблем. Налага се много спешно да търся приемен дом за 5 дни-от четвъртък-31.10 до понеделник-04.11., тъй като синът ми се връща за тези дни от Германия, а малките са настанени в неговата стая (в момента съм с 11 котки и всичко е разпределено на групи според ваксините и поносимостта им), а на него преди няколко дни му откриха там тежка алергия с белодробно възпаление към много неща, вкл. и към котки :eg_033: , и поне там, където спи, не трябва има котки.
Хората, които ме пзонават от форума знаят, че съм сериозен човек и че наистина става дума само за тези 5 дни, докато детето ми е в България.
Малките са ваксинирани и с хигиенни навици.

#7 Потребителят е офлайн   PURSY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3215
  • Регистрация: 12-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 28 October 2013 - 11:13 AM

Продължавам много спешно да търся приемен дом за 5 дни за Тити и Кики-от четвъртък-31.10 до понеделник-04.11.2013, в горния си пост съм описала проблема.
Котетата за здрави, ваксинирани и с хигиенни навици.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни