Dog.bg Форуми : Дого аржентино за лов

Към съдържанието

 
 
 

Dogo Argentino



Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Дого аржентино за лов

#1 Потребителят е офлайн   dogos Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 02-August 13

Публикувано: 02 August 2013 - 04:03 PM

Търся кучета Дого Аржентино за лов на едър дивеч с хубаво родословие,ако може някои да ми каже каде да намеря или в кой развъдник?
Като ето тези на снимките!!! :smile:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#2 Потребителят е офлайн   galin_f Икона

  • ЛУД ЗА ВРЪЗВАНЕ!!! :D
  • Икона
  • Група: Dogo Group
  • Мнения: 1142
  • Регистрация: 30-May 06
  • Gender:Male
  • Location:СТАРА ЗАГОРА
  • Skype:

Публикувано: 03 August 2013 - 10:48 PM

Малко сте ми странен. Попаднали сте на правилното място за снимките а не сте осъществили контакта, защо така?
Между другото кучетата от снимките заслужават внимание, не знам какво знаете за тях. За съжаление вече са само в спомените ни, но често и завинаги. Естествено имат своите заместници.

Много сте ми анонимен, ако се поразкриете достатъчно и ако искате може и да кандидатствате за собственик на този мъник, ПОДАРЯВАМ ГО ЗА ЛОВ.
Прикачена снимка

#3 Потребителят е офлайн   dogos Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 02-August 13

Публикувано: 04 August 2013 - 11:46 AM

Показване на мнениетоgalin_f, в 03 August 2013 - 10:48 PM, написа:

Малко сте ми странен. Попаднали сте на правилното място за снимките а не сте осъществили контакта, защо така?
Между другото кучетата от снимките заслужават внимание, не знам какво знаете за тях. За съжаление вече са само в спомените ни, но често и завинаги. Естествено имат своите заместници.

Много сте ми анонимен, ако се поразкриете достатъчно и ако искате може и да кандидатствате за собственик на този мъник, ПОДАРЯВАМ ГО ЗА ЛОВ.
Прикачен файл СНИМКА 1.JPG

Еми аз съм нов в сайта може би за това :smile: и да може да кандидатствам :smile:

#4 Потребителят е офлайн   stoqn81 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 22-June 10
  • Gender:Male
  • Interests:Дого Аржентино ; Джак Ръсел Териер
    Обучение и послушание
  • Skype:

Публикувано: 08 August 2013 - 02:53 AM

Здравей dogos , искам да те попитам какви наблюдения имаш над тази велика порода кучета :ae_085:

#5 Потребителят е офлайн   galin_f Икона

  • ЛУД ЗА ВРЪЗВАНЕ!!! :D
  • Икона
  • Група: Dogo Group
  • Мнения: 1142
  • Регистрация: 30-May 06
  • Gender:Male
  • Location:СТАРА ЗАГОРА
  • Skype:

Публикувано: 15 August 2013 - 05:29 PM

stoqn81 ама ти сериозно ли го задаваш този въпрос или риторично. Аз мисля, че се досещам за отговора, предполагам и ти. Искрено ще се радвам ако греша.

dogos не знам къде си намерил снимките, но от където и да е било са щели да те отведат по някакъв начин до собственика им. Това е първоизточника www.mydogos.com в сайта пише как да се свържеш със собственика.

Относно моето кученце в прав текст ти казах, че без да ми се разкриеш кои си няма как да стане. Това "да искам" е крайно недостатъчно и дори несериозно. Или се бъзикаш или имаш нужда от много шансове, но съм склонен да ти дам още един ако и от там аз нямам какво да питам значи няма да станат нещата.

Пиши ми на galin_koychev@abv
Име и фамилия
Населено място в което живееш
В коя дружинка ловуваш най-често
В кои други райони ловуваш ако има такива
Какви други кучета имаш или има в дружинката където ловуваш
И каквото още решиш за да ми привлечеш вниманието.

Кученцето за мен е ценно, не защото ми струва скъпо въпреки, че е така, и затова гледам на кого ще го подаря. Давам го с три ваксини, чипирано, с паспорт, тестван слух... всичко е за моя сметка, които го вземе храни учи и ползва... а аз му се радвам отстрани. Ако те интересува нещо повече за кученцето ето тук www.dogo-hunting.alle.bg ако не се ориентираш питай.

#6 Потребителят е офлайн   simeon111 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 18-August 15

Публикувано: 18 August 2015 - 12:31 PM

Здравйте искам да си купя ловно мъжко Дого Аржентино от елитни и доказани родители ловци.Няма значение цената.Гледам обявите.но...Някой ако знае от кой развъдник да си купя или да ме насочи.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни