Dog.bg Форуми : ИЗМАМА С БУЛТЕРИЕРЧЕ!

Към съдържанието

 
 
 

БКК Английски Бултериер - форум за породата и истинските фенове

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

ИЗМАМА С БУЛТЕРИЕРЧЕ!

#1 Потребителят е офлайн   bullove Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 08-August 13

Публикувано: 09 August 2013 - 04:54 PM

Здравейте! Не съм от клуба,но ще си позжоля да пусна тази информация тук,защото смятам че и други собственици като мен на не клубни кучета от тази порода следят с интерес този форум!
Историята е следната -с един човек от Перник създаваме общо поколение ,като уговорката е като собственици ние на мъзкаря пурви да си изберем едно куче.Раждат се,избираме ние мъжко,и на 5ти август кучетата са готови за взимане или получаване на цената на кучето като аз от добра воля имказвам че ще им дам и за храна на малкото. Но стигайки до този момент онзи ден на мен ми се казва че ще ми дадат 220 лева )в последствие получих 250) или аз да им дам 250 ако искам да си взема кучето. Разбрах че кучето ми е продадено в пловдид,но нямам идея на каква цена. Надеждата ми с този пост е че човека от Пловдив който е купил кучето ще види тази тема и най малкото ще каже за колко пари го е взел ,тъй като смятам да пусна иск срещу човека който ни измами! ето линкове към обявите за кучетата -->
Линка към обявата е изтрит! Прочетете правилата за публикуване във форума!
Тук не се толерират обяви за продажба особенно на не родословни кучета - НИЩО ЛИЧНО към Вас и кучетата Ви!
от МОД


Пожелавам на всички от форума всичко най-добро! и браво на вас ,че сте си създали общност с правила и няма как да изпаднете в такава ситуация (и дано никога не се случва)! И никога не се доверявайте сляпо на хората ,защото са склонни когато става дума за пари да си посипат главата с кал!

#2 Потребителят е офлайн   LilTed Икона

  • Играчът е мъж, макар да е малко момиче...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1534
  • Регистрация: 28-August 08
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 09 August 2013 - 05:20 PM

Иск?!? Въз основата на?
Питам от чисто любопитство.

:rc_036:
User's Signature

В памет на убитото момче Ангел от с. Катуница
Обявяваме Траур !!! НИЩО НЕ Е ЗАБРАВЕНО, НИЩО НЕ Е ПРОСТЕНО!!! ........... Почивай в мир!


"Модераторите са готини пичове" Lauta

#3 Потребителят е офлайн   EVITA73 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 90
  • Регистрация: 14-February 13
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 09 August 2013 - 05:47 PM

Показване на мнениетоLilTed, в 09 August 2013 - 05:20 PM, написа:

Иск?!? Въз основата на? Питам от чисто любопитство. :rc_036:

Да, и на мен ми стана любопитно! Ако имате писмен договор по между ви- ДА СЪДИ СИ ГО! Ама защо намесвате човечеца от Пловдив и му помрачавате радостта, не знам! Продава се кученце-купил си го е! Извинявай, че реагирам така остро, ама преди време и аз изхаднах в същата нему ситуация и изведнъж ми се скапа всичко- и мерак, и радост! Той и да ти каже колко пари, май вече няма значение! Все пак успех.

#4 Потребителят е офлайн   bullove Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 08-August 13

Публикувано: 09 August 2013 - 06:51 PM

адвокат вече подготвя текста- нарушаванена устна уговорка,доказваща се от 3ма свидетели,изнудване и т.н. а на човека който е взел кучето- нямам никакви намерения срещу него,абсолютно няма вина той! да му е живо и здраво кучето! Но човека който така ни излъга заслужава наказание,още повече след като работи като полицай!

#5 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 09 August 2013 - 07:20 PM

И какво ще го питате човека от Пловдив? За колко му е продадено кученцето и да не би Вас да са Ви набутали с по-малко пари?
Не виждам защо занимавате цял клубен форум.
Особено,че постъпка като вашата тип междусъседско размножаване тук не се толерира.
Иск ама на кукуво лято,ще дадете по адвокати повече отколкото сте взели,че и нищо черно на бяло нямате подписано.
ПС:И махнете тези линкове с обяви,нарушават правилата на форума,които явно не сте прочел при регистрацията си тук.
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   imperator bull Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 213
  • Регистрация: 03-March 11
  • Gender:Male
  • Location:filipopolis

Публикувано: 09 August 2013 - 09:05 PM

Показване на мнениетоShiBumi_GirL, в 09 August 2013 - 07:20 PM, написа:

И какво ще го питате човека от Пловдив? За колко му е продадено кученцето и да не би Вас да са Ви набутали с по-малко пари?
Не виждам защо занимавате цял клубен форум.
Особено,че постъпка като вашата тип междусъседско размножаване тук не се толерира.
Иск ама на кукуво лято,ще дадете по адвокати повече отколкото сте взели,че и нищо черно на бяло нямате подписано.
ПС:И махнете тези линкове с обяви,нарушават правилата на форума,които явно не сте прочел при регистрацията си тук.


:ba_025: :rc_036:

#7 Потребителят е офлайн   LilTed Икона

  • Играчът е мъж, макар да е малко момиче...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1534
  • Регистрация: 28-August 08
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 09 August 2013 - 09:51 PM

bullove, извинявай,ама от малкото право,което съм учила трудно ще мине номерът с иска.
Свидетелите трябва да са лица,непредубедени към двете страни т.е. да не са нито твои познати,нито познати на другия "развъждач",иначе няма смисъл от тях.Но ти и адвокати ти си знаете.
И изобщо има ли смисъл за 450 лева повече да пръснеш почти същата сума за адвокати,съдилища и тем подобни?
Другото и много по-важно - кучето ти регистрирано ли е в общината, респективно плащал ли си данък (или такса,или както там се нарича),че притежаваш неродословно некастрирано животно,бъдещ родител на други неродословни некастрирани животни ?

Пак да подчертая,че питам от чисто любопитство.Просто не разбирам как човек, неспазващ правилата си търси правата...
:rc_036:
User's Signature

В памет на убитото момче Ангел от с. Катуница
Обявяваме Траур !!! НИЩО НЕ Е ЗАБРАВЕНО, НИЩО НЕ Е ПРОСТЕНО!!! ........... Почивай в мир!


"Модераторите са готини пичове" Lauta

#8 Потребителят е офлайн   todor471 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 13-June 13
  • Gender:Male
  • Location:Бургас

Публикувано: 10 August 2013 - 07:21 AM

Няма да мине номера .Иска е неоснователен.Доколкото разбрах ти все пак си взел обещетение.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни