Dog.bg Форуми : Pomognete mi

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Pomognete mi :)

#1 Потребителят е офлайн   bubi92 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 05-September 13

Публикувано: 05 September 2013 - 01:02 PM

Zdraveite, priqteli. Nujdaq se ot vashata pomosht. Predi 3 meseca si kupih kuchence po internet, kato mi kazaha che e pekinez..Moi priqteli hodiha da mi go vzemat,sled koeto mi go donesoha.Oshte ot pruv pogled razbrah che ne e pekinez. No e tolkova sladuk,samo ako znaete kolko mnogo go obicham....No, da preminem kum sushtinskata chast.Mesec po kusno mucunkata mu zapochna da se izduljava, neshto netipichno za pekinez, togava veche razbrah che ne e porodist.Obadih se na jenata ot koqto go kupih i tq turdeshe che e chistokruven.

Az si go obicham takuv, kakuvto e no bih iskala da razbera vsustnost krastoska mejdu kakvi porodi e.Eto i nqkolko snimki na moeto sukrovishte:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#2 Потребителят е офлайн   rejo Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 03-September 13

Публикувано: 05 September 2013 - 02:29 PM

Прочетете какво е чистокръвност,вие навярно сте взели куче което е трябвало да прилича на пекинез,но в никакъв случай ако знаехте поне малко нямаше да споменете понятия като "породисто" и "чистокръвно" с които сте се надявали да характеризирате кучето си взето за 100лв от някой който се чуди къде да намери партньор за кучето си,щото трябвало да роди поне веднъж.И без да сте отишли да видите на място радвайте се че пак сте извадили късмет,че ви е здраво кученцето(надявам се),това е по важно.
Относно на какво прилича,ами възможно е майката да е пекинез и жената от която сте взели кученцето да не я е опазила от някой квартален смелчага.

#3 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 05 September 2013 - 02:32 PM

Кученцето е супер сладко,но не търсете прилики с някакви породи.
Обичайте си го такова каквото е.
За него няма значение дали е породисто или не....само за нас хората има :md_064:
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни